Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5104/26276 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2021
Wielkopolski WZBS
GPW_210220

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
13
61.3414
2.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
59.8513
3.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
13
58.4513
4.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
MA
9
19
56.9012
5.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
56.8111
6.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
56.3110
7.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
4
3
56.069
8.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
55.658
9.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
PM
PM
24
21
55.618
10.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
WM
4
7
55.457
11.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
55.216
12.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
55.135
13.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
54.874
14.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
54.773
15.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
54.363
16.04958
05497
Tomasz Dorobek
Jerzy Wilczek
DS
WP
4
4
53.643
17.21170
21060
Hubert Bobrowski
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
0
0
53.343
18.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
53.243
19.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
KP
SW
15
21
53.103
20.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
53.082
21.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
52.662
22.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
52.192
23.18681
05298
Paweł Fiebig
Michał Pabich
WP
WP
3
4
52.132
24.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
52.102
25.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
OP
WP
17
17
52.022
26.20028
 
Anna Kołodziejczyk
Krzysiek von Anonim
DS
-
0.5
0
51.762
27.09122
07656
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
WP
WP
4
4
51.731
28.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
51.591
29.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
51.451
30.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
51.251
31.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
51.041
32.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
50.951
33.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
50.771
34.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
WP
WP
0.5
0
50.73 
35.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
50.69 
36.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
DS
9
11
50.21 
37.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
49.93 
38.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
49.75 
39.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
3
19
49.59 
40.09119
21045
Barbara Boruta
Karolina Łukasik
WP
WP
2.5
0
49.25 
41.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
5
49.20 
42.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
3
49.10 
43.19497
18667
Andrzej Gintrowicz
Roman Wojciechowski
WP
WP
2
1.5
49.09 
44.17254
05509
Krzysztof Jordan
Marek Włoszczuk
WP
WP
3
5
48.76 
45.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
48.69 
46.03960
04015
Radosław Szczepański
Tomasz Woźniak
KP
KP
18
7
48.41 
47.01604
 
Jerzy Romańczyk
Tomasz Romańczyk
DS
-
5
0
48.30 
48.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
47.38 
49.06086
05405
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
WP
WP
5
5
46.80 
50.20349
20010
Izabela Górnicka
Aneta Klaczyńska
WP
WP
0.5
1
46.42 
51.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
46.40 
52.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
46.09 
53.18251
10534
Elżbieta Lis
Waldemar Sroczyński
DS
WP
2.5
11
44.93 
54.20001
05198
Zofia Kandulska
Maciej Łuczewski
WP
WP
0.5
1
44.70 
55.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
44.68 
56.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0.5
44.62 
57.18502
19644
Małgorzata Węglewska
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
2
1
44.45 
58.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
43.47 
59.10424
07130
Bogumiła Jakubowska
Eugeniusz Konik
WP
OP
3
5
43.35 
60.05242
05356
Ewa Knapik
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
43.30 
61.20222
20223
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
WP
WP
0.5
1
42.79 
62.19071
18840
Wojciech Gajzler
Paweł Wolski
MA
MA
1.5
1.5
41.43 
63.18966
20250
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
WP
WP
1
0
40.45 
64.18070
15655
Andrzej Rudzki
Małgorzata Zielonacka
WP
WP
2
3
38.86 
65.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
0
0
38.64 
66.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
2.5
2
35.25 

Łącznie 318 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.10:36:40 (0.2775/142) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.