Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5160/26493 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

64. Kongres "Sława" *
OTP* Kongresowy 5
poniedziałek, 28 czerwca 2021r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
13
9
62.696834
2.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
60.066332
3.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MP
4
3
59.485829
4.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
58.575427
5.02261
02000
Krzysztof Hajkowski
Janusz Hliwa
LB
LB
9
7
57.624925
6.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
OP
WP
17
17
57.504523
7.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
57.384020
8.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
56.553618
9.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
56.443116
10.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
4
4
56.382714
11.07809
06815
Piotr Kołuda
Piotr Nawrocki
LU
MA
17
19
55.832211
12.19197
09418
Jakub Gawron
Piotr Kuc-Dzierżawski
SL
MP
2
7
55.79189
13.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
55.77147
14.01224
07725
Marek Bałdysz
Grzegorz Superson
DS
MP
13
13
55.65137
14.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
55.65137
16.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
ZP
SL
19
21
55.60126
17.01361
15519
Tomasz Jaworski
Piotr Kulesza
DS
ZP
9
9
55.24116
17.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
55.24116
19.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
53.6995
20.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
53.3595
21.16716
12709
Lena Ostrowska
Katarzyna Perkowska
MA
MA
4
1.5
53.3384
22.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
52.9374
23.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
4
5
52.8063
24.05084
05400
Tadeusz Kaczanowski
Maciej Sobieralski
ZP
WP
19
15
51.6153
25.15511
05856
Kacper Kopka
Piotr Walczak
KP
SW
7
21
51.1353
26.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
51.0842
27.21101
 
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
-
0
0
51.0132
28.06551
05611
Jacek Ciechomski
Dominik Filipowicz
MA
DS
19
21
50.9521
29.08166
07849
Renata Dancewicz
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
50.7921
30.06556
11296
Sylwester Cieślak
Artur Pomarański
MA
OP
12
7
50.7111
31.08859
01554
Krzysztof Lewandowski
Janusz Pawlicki
DS
DS
7
7
50.6011
32.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
7
7
50.4211
33.02673
02831
Marek Jaworski
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
50.3611
34.11444
06909
Grzegorz Adamski
Anna Sarniak
ZP
OP
4
21
50.0611
35.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
50.0011
36.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2.5
49.3611
37.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
48.8711
38.01437
04848
Zdzisław Kunc
Maria Tomczewska
DS
PM
11
7
47.7511
39.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
47.0811
40.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
47.0211
41.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
46.9611
42.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
46.1411
43.09594
09568
Ewa Dziekańska
Mariusz Ilnicki
DS
DS
9
7
46.0711
44.03170
09951
Cezary Góra
Jacek Michalski
SL
SL
9
4
45.8511
45.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
45.8311
46.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
1.5
2.5
45.7111
47.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
45.6511
48.19899
17593
Milena Klimiuk
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
2
44.9511
49.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
4
3
44.7611
50.07052
09357
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
MA
MA
11
11
44.4011
50.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
44.4011
52.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
44.2911
53.04242
18128
Andrzej Fronczak
Wojciech Kurkowski
PM
LU
18
5
42.8011
54.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
42.2611
55.17892
18066
Aron Shindler
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2.5
41.6211
56.21090
20770
Szymon Predel
Maks Szczurowski
MA
MA
0
0
39.6411
57.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
39.2411
58.01321
01713
Jarosław Grabek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
2.5
7
35.5411
59.20761
21099
Magdalena Klimczewska
Nadia Serafin
MA
MA
0.5
0
30.7111

Łącznie 1350 punktów PKL, w tym 720 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.00:50:58 (0.3175/128) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.