Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5561/26799 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Poznański Kongres Brydżowy
OTP* - II KTP o puchary firmy Pil-Building
sobota, 25 września 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
5
9
67.035729III
III
2.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
LB
WP
13
7
63.305327III
III
3.01744
01770
Krzysztof Wójcik
Aleksander Zdybel
DS
DS
7
9
62.924925 
 
4.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
60.704623 
 
5.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
58.564221 
 
6.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
57.933920 
 
7.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
LB
13
11
57.803518 
 
8.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
57.073216 
 
9.04788
03920
Ireneusz Jarosz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
18
13
56.962915 
 
10.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
56.792513 
 
11.12320
10770
Sophia Bałdysz
Jan Pędziński
DS
WP
9
4
56.722211 
 
12.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
55.83189 
 
13.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
55.46158 
 
14.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
MP
13
5
55.21126 
 
15.14707
14705
Iryna Azarava
Viktar Lipnitski
PD
PD
1.5
3
54.56116 
 
16.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
54.52116 
 
17.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
54.14105 
 
18.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2
2
54.0695 
 
19.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
53.8495 
 
20.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
3
2
53.7384 
 
21.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
0
53.6784 
 
22.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2
2
53.4774 
 
23.04949
05400
Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
WP
WP
12
15
53.1863 
 
24.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
52.8563 
 
25.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
52.7653 
 
26.15669
07277
Galina Koroleva
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
1.5
4
52.6853 
 
27. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
52.2442 
 
28.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
51.9632 
 
29.15519
05519
Piotr Kulesza
Marcin Woźniak
ZP
WP
9
9
51.5832 
 
30.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
51.4021 
 
31.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
WP
WP
12
12
50.8921 
 
32.05021
07663
Tadeusz Grobys
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
5
50.8711 
 
33.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
WP
12
11
50.6911 
 
34.19163
20797
Wiktor Chałupniczak
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
50.4311 
 
35.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
7
4
50.2211 
 
36.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
49.5311 
 
37.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
0.5
1
49.3911 
 
38.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
KP
MA
4
7
48.5811 
 
39.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
WM
7
7
48.2811 
 
40.04958
11424
Tomasz Dorobek
Henryk Duszyński
DS
WP
4
5
47.4011 
 
41.11296
06129
Artur Pomarański
Piotr Wasylko
OP
ZP
7
12
47.2211 
 
42.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
47.1711 
 
43.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
46.8511 
 
44.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0.5
0
46.4111 
 
45.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
46.1411 
 
46.05446
05454
Marek Szukała
Bogdan Świątek
WP
WP
19
12
46.0411 
 
47.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
46.0211 
 
48.08859
01662
Krzysztof Lewandowski
Tomasz Struzik
DS
DS
7
5
45.9211 
 
49.18491
17686
Tadeusz Dziadykiewicz
Wiesław Rakowski
WP
WP
2.5
1.5
45.8911 
 
50.17254
04510
Krzysztof Jordan
Wojciech Wrześniowski
WP
WM
3
9
45.6511 
 
51.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
45.0511 
 
52.18048
17912
Łukasz Józkowiak
Alicja Kaczmarek
WP
WP
2
1.5
45.0011 
 
53.18966
20250
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
WP
WP
1.5
0.5
43.8311 
 
54.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
5
43.3511 
 
55.21178
21179
Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
WP
WP
0
0
42.9811 
 
56.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
0.5
2
42.2511 
 
57.20068
12434
Alina Dobosz-Sztuba
Wojciech Kaniewski
WP
WP
0.5
4
40.1911 
 
58.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
1
1.5
39.6111 
 
59.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
1.5
1.5
39.3011 
 
60.16712
18502
Ewa Krakówka
Małgorzata Węglewska
KP
WP
2
2.5
37.9411 
 
61.19727
19644
Waldemar Paternoga
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1
1.5
37.8011 
 
62.16736
20304
Paweł Kańduła
Aleksandra Klupś
WP
WP
0.5
1
37.6711 
 
63.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
37.1111 
 
64.20349
20140
Izabela Górnicka
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0.5
36.0711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1232 punkty PKL, w tym 666 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/poznan/k2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.15:17:48 (0.2331/138) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.