Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5226/27041 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XV. Tarnowski Mityng Brydżowy
OTP* O Puchar Przewodniczącego KK NSZZ "Solidarność" 80
sobota, 13 listopada 2021r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
57.466131III
III
2.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
52.585628III
III
3.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
52.575126 
 
4.02666
02723
Andrzej Hycnar
Bogusław Lesiecki
PK
MP
13
12
51.184623 
 
5.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
50.794221 
 
6.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
45.043719 
 
7.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
SW
18
19
40.623317 
 
8.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
40.052814 
 
9.02672
02820
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
MP
MP
7
9
35.512412 
 
10.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
PM
SW
17
9
34.831910 
 
11.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
34.75158 
 
12.04242
06131
Andrzej Fronczak
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
18
9
27.97126 
 
13.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
12
5
25.76116 
 
14.04198
07642
Adolf Bocheński
Witold Stachnik
WM
MP
13
9
24.49116 
 
15.12820
07613
Romuald Jewuła
Marek Surmiak
MP
MP
1.5
5
23.05105 
 
16.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1.5
4
22.7395 
 
17.06540
07849
Bartosz Chmurski
Bogdan Szulejewski
MA
KP
24
21
18.0584 
 
18.07644
12755
Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
MP
MP
5
3
14.3784 
 
19.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
10.8074 
 
20.06599
10954
Waldemar Gałek
Stanisław Makuch
LD
LB
4
3
9.1263 
 
21.18284
07621
Aleks Bukat
Jerzy Wielgus
DS
MP
3
4
9.0353 
 
22.16434
15120
Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
3
7
8.1542 
 
23.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
6.6742 
 
24.15715
15814
Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
MP
MP
5
2
4.5732 
 
25.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
0.1521 
 
26.12999
18890
Adam Krysa
Vasil Valchev
PK
SL
13
5
-2.4511 
 
27.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
4
-3.2311 
 
28.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
-6.7111 
 
29.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
-7.0611 
 
30.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
5
-8.0811 
 
31.07229
11471
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
9
-9.2211 
 
32.07532
07520
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
MP
MP
7
5
-10.1311 
 
33.02673
14782
Marek Jaworski
Jakub Patreuha
MP
DS
13
7
-14.0911 
 
34.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
-18.1511 
 
35.19980
01149
Dominik Puchała
Jerzy Puchała
PK
PK
1.5
5
-19.6911 
 
36.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2.5
2.5
-20.4111 
 
37.13372
13371
Piotr Tryba
Łukasz Witkowski
MP
MP
1
1.5
-23.4111 
 
38.06973
02827
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
DS
MP
24
15
-23.9211 
 
39.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
-24.9111 
 
40.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
2
2
-25.1711 
 
41.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
-28.4711 
 
42.20680
20641
Wojciech Okrzesik
Maximilian Szemik
SL
SL
2
2
-32.4311 
 
43.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
9
18
-33.3811 
 
44.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
7
3
-33.4911 
 
45. 
07616
Zdzisław Czajkowski
Jerzy Stępień
-
MP
0
4
-35.8211 
 
46.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
2.5
3
-37.2111 
 
47.21341
21276
Zuzanna Czerwińska
Zuzanna Łabno
MP
MP
1
0.5
-37.5111 
 
48.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
MP
3
2.5
-42.6011 
 
49.07221
18128
Andrei Kavalenka
Wojciech Kurkowski
PD
LU
7
5
-43.1111 
 
50.21348
21353
Maciej Bednarczyk
Oliwier Polak
MP
MP
1
0.5
-47.1411 
 
51.20745
20756
Wiktor Onik
Piotr Pasula
MP
MP
1
1
-49.6811 
 
52.20811
20783
Miłosz Fido
Marcin Prusak
MP
MP
1
0.5
-64.8211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1078 punktów PKL, w tym 578 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/tarnow/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.12:00:37 (0.2368/114) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.