Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5248/27104 turniej par

szczegóły imprezy

23. Mistrzostwa Polski Par na IMPy
Turniej Pocieszenia
sobota, 27 listopada 2021r., godz. 16:45

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
61.8041
2.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
9
60.8138
3.04198
07729
Adolf Bocheński
Wojciech Paszko
WM
PK
13
9
60.3135
4.05374
06973
Cezary Serek
Piotr Tuszyński
WP
PM
17
24
59.3233
5.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
13
57.7030
6.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
57.0928
7.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
55.9525
8.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
2
7
55.9423
9.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
55.5520
10.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
MP
LU
13
12
55.4417
11.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.3015
12.21580
21583
Martin Melčák
Jakub Vojtik
MP
MP
0
0
55.1512
13.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
55.1010
14.13022
09418
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
4
7
54.938
15.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
SW
OP
17
7
54.908
16.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
54.678
17.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
54.577
18.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WP
WM
18
7
53.307
19.07271
14525
Adrian Bakalarz
Przemysław Kurzak
SL
SL
7
4
53.106
20.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
MA
2
12
52.866
21.06599
10954
Waldemar Gałek
Stanisław Makuch
LD
LB
4
3
52.735
22.04762
04842
Konrad Araszkiewicz
Leszek Sztyrak
SW
WM
21
19
52.445
23.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
52.404
24.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
51.714
25.19830
16069
Wojciech Bąk
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
4
51.374
26.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
MA
7
17
51.373
27.21578
21582
Erik Klemś
David Vozábal
MP
MP
0
0
51.333
28.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
51.112
29.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
51.062
30.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
50.871
31.07617
15757
Mirosław Sady
Marcin Wilczyński
MP
MP
12
5
50.621
32.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
50.361
33.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
50.311
34.14885
01138
Marcin Dobrowolski
Marek Pietraszek
WP
PK
9
18
49.991
35.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
48.811
36.18222
03096
Konrad Ciborowski
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
12
48.301
37.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
WM
19
5
48.091
38.02671
06355
Ryszard Jaśkiewicz
Lech Warwocki
MP
LD
11
9
48.021
39.07644
07613
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
MP
MP
5
5
47.511
40.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
47.391
41.20990
02819
Artem Poliak
Halina Święch
MP
MP
0
7
47.271
42.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
47.071
43.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
46.791
44.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
46.791
45.20655
20680
Dominika Lucka
Wojciech Okrzesik
SL
SL
2
2
46.281
46.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
13
5
46.241
47.07437
14226
Aleksandra Jurkiewicz
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
5
5
45.401
48.16586
18066
Maciej Racewicz
Michał Stasik
DS
MP
3
2.5
45.321
49.09549
07431
Maciej Bielawski
Marek Witek
DS
SW
13
21
44.641
50.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
44.611
51.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
44.181
52.07090
05423
Anna Kowalska
Jeremi Stępiński
LD
OP
13
19
44.131
53.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
PK
12
5
44.091
54.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
KP
KP
2
3
43.961
55.06556
01152
Sylwester Cieślak
Grzegorz Rewer
MA
LU
12
11
43.551
56.02644
19197
Grzegorz Gawron
Jakub Gawron
MP
MP
12
2
43.371
57.11949
11953
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
42.651
58.19721
19899
Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
MP
MP
1.5
2
41.101
59.19719
19844
Emilia Massalska
Tomasz Trojak
MP
MP
1
1
38.201
60.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
3
2
37.861
61.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
37.441
62.19730
18588
Jakub Korzeniowski
Gabriela Kroner
MP
MP
1.5
1.5
35.991

Łącznie 884 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://mzbs.pl/files/2021/wyniki/zs/kjb/ex1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.07:40:09 (0.2279/134) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.