Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5378/27127 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski na IMP-y
OTP** Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski na IMP-y
sobota, 4 grudnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08979
14783
Krzysztof Jassem
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
103.00124II
II
2.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WP
PM
18
21
77.01102III
III
3.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
77.0083III
III
4.05228
05519
Jacek Melcer
Marcin Woźniak
WP
WP
5
9
52.0064 
 
5.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
47.0045 
 
6.12999
12899
Adam Krysa
Michał Wróbel
PK
SL
13
9
36.4025 
 
7.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
35.0022 
 
8.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
LB
SL
15
5
33.4019 
 
9.05918
06130
Tomasz Derba
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
11
5
32.0115 
 
10.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
32.0012 
 
11.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
13.009 
 
12.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
6.405 
 
13.06014
02115
Adam Małdyk
Czesław Rekret
ZP
ZP
5
4
-3.002 
 
14.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
-4.001 
 
15.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
-21.001 
 
16.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
-33.001 
 
17.20797
14871
Jakub Piłat
Piotr Samol
WP
WP
1.5
1
-41.201 
 
18.18681
05216
Paweł Fiebig
Paweł Marek
WP
WP
3
5
-45.001 
 
19.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
2.5
3
-45.991 
 
20.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
-46.001 
 
21.19497
18502
Andrzej Gintrowicz
Małgorzata Węglewska
WP
WP
2.5
2.5
-51.401 
 
22.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
LB
LB
2
4
-59.001 
 
23.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
-63.001 
 
24.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
-74.001 
 
25.20966
19644
Anna Brukwicka
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
0.5
1.5
-115.001 
 
26.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
ZP
WP
13
12
-115.60  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1078 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/irek/omwni/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-27 g.01:30:54 (0.2019/62) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.