Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5392/27375 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Styczeń 2022
Kujawsko-Pomorski WZBS
rozgrywki w okręgu

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.21083Rafał BaldKP18
2.17294Marek BałabuchKP339
3. Zygmunt Bartoszewski-06
4.08212Zenon BiczkowskiKP512
5.13003Mariusz BielskiKP541
6.03647Cezary BołądźKP920
7.17230Krzysztof BonowiczKP2.58
8.09301Jerzy BronisławskiKP56
9.03653Bogdan BródkaKP43
10.10886Ziemowit BrzykcyKP515
11.14883Andrzej BuczkowskiKP426
12. Edward Budziak-01
13.03658Czesław BuryKP521
14. Zygfryd BurzyńskiKP01
15.18943Witold ChmarzyńskiKP1.51
16.18237Janusz ChojnowskiKP1.58
17.19386Andrzej CiechackiKP26
18.03677Elżbieta CzerwińskaKP2.54
19.19600Krzysztof DembekKP12
20.17228Mirosław DerwojedKP2.56
21.12278Michał DolnyKP35
22.09253Andrzej DrzewieckiKP515
23.18932Krzysztof DzierżakKP213
24.13990Krzysztof DziubałtowskiKP02
25.10898Zbigniew EhlertKP529
26.18225Marek FarbiszewskiKP1.51
27. Andrzej Glonek-010
28.10899Janusz GorczyńskiKP26
29.15399Leszek GozdekKP2.53
30.15398Lucyna GozdekKP23
31.16787Justyna GranicznyKP2.53
32.12000Aleksandra GranowskaKP321
33.19420Marek GrużewskiKP1.55
34.19973Jarosław HausmanKP2.55
35.10222Włodzimierz HeymannKP413
36. Wacław Humienny-06
37.18226Mirosław JackiewiczKP1.58
38. Elżbieta Janiszewska-03
39. Andrzej Janiszewski-03
40.18238Jerzy JankowskiKP1.52
41.10897Kazimierz JankowskiKP310
42.03744Andrzej JarmużekKP45
43.18933Tomasz JaworskiKP216
44.03750Julian JurskiKP118
45.03751Ludwik JurzystaKP112
46. Krzysztof Kacprowicz-05
47.12046Przemysław KacprzakKP47
48. Brunon KaczmarekKP111
49.11789Robert KamińskiKP529
50.03761Waldemar KamińskiKP72
51.08250Andrzej KarczewskiKP412
52. Krzysztof Kasprowicz-01
53.18557Ewa KitaKP35
54.18558Przemysław KitaKP35
55. Renata Klonowska-01
56.18065Lech KobajłoKP1.511
57. Joanna Kochanowska-07
58. Krzysztof Kochanowski-07
59.09455Henryk KomodzińskiKP1.56
60. Maciej Korzeniewski-01
61. Maciej Korzeniowski-03
62.18501Jacek KostrzewskiKP27
63.08251Adam KozłowskiKP48
64. Jacek Kozłowski-01
65.11800Mariusz KrakowiakKP550
66.16712Ewa KrakówkaKP2.51
67.10870Paweł KrzemińskiKP48
68. Michał KrzoskaKP01
69.18459Ewa KubiakKP0.57
70.03801Jerzy KurzawskiKP728
71.09259Kazimierz LigęzaKP521
72.03822Lech ŁaniewskiKP139
73.03823Stanisław ŁańskiKP926
74.03824Paweł ŁęckiKP34
75.17318Andrzej ŁozińskiKP2.520
76.16336Włodzimierz MaćkowskiKP2.55
77.20119Alina MajchrzakKP01
78.03841Jerzy MasłońKP138
79.13387Benedykt MieszczakKP413
80.03853Jerzy MisiórskiKP911
81.20201Piotr MizakKP1.56
82.03857Jerzy MojsiewiczKP51
83. Roman MrózKP01
84.03864Bogdan NajmrodzkiKP91
85.21658Andrzej NasierowskiKP09
86.03868Marek NazarewiczKP517
87.18224Marek NicewiczKP26
88. Małgorzata NiedzielskaKP012
89. Tomasz NiedzielskiKP012
90. Tadeusz NitkaKP011
91. Marta Nowacka-01
92.16677Jan NowakowskiKP1.51
93.19775Ewa NowińskaKP215
94.19776Roman NowińskiKP215
95.17249Elżbieta OlejnikKP21
96.17250Grzegorz OlejnikKP21
97.12861Maciej OperlejnKP2.52
98.18936Witold OrzeszkoKP12
99.03885Józef PalewiczKP522
100.12676Bartłomiej PałubickiKP1.51
101.12023Jacek PamułaKP45
102.21677Tomasz PerdutaKP09
103.19011Marian PiaseckiKP21
104.16323Halina PientkaKP2.58
105. Janusz Pietrzykowski-01
106.16789Janusz PiwońskiKP2.54
107.08052Bohdan PliszkaKP75
108.09458Włodzimierz PłaczkiewiczKP0.53
109. Bogdan PodgajnyKP05
110.10890Krzysztof PopczyńskiKP515
111.13570Piotr ProporowiczKP547
112.18259Maria PruchniewskaKP23
113.03911Jan RdesińskiKP51
114.08224Maciej RechlewskiKP2.51
115.03920Grzegorz RojewskiKP1327
116.14515Mieczysław RomanowskiKP2.53
117.12639Jacek RosenthalKP31
118.12002Jerzy RosenthalKP44
119.14466Aleksandra RóżańskaKP25
120.03925Roch RupniewskiKP1110
121.21647Krzysztof RuprikKP1.55
122.12229Robert RychlickiKP56
123. Michał SawkaKP01
124.17493Adam SeichterKP334
125.03933Eugeniusz SeichterKP1211
126.09767Andrzej SekułaKP76
127.13339Jan SiwczyńskiKP2.59
128.19599Włodzimierz SuchodolskiKP12
129.13018Rafał SzafranekKP530
130. Adam Szmidt-03
131.03969Mirosław SzparagaKP57
132.03970Tadeusz SzwenkelKP95
133.20116Kazimierz WierzbowskiKP1.56
134.11193Antoni WilkowskiKP1.51
135.04011Michał WłoszekKP71
136.04014Piotr WołowskiKP721
137.04015Tomasz WoźniakKP78
138.04018Wojciech WójciakKP56
139.16676Mariusz WróblewiczKP2.518
140.17157Marek WyżlicKP2.519
141.18482Piotr ZalcmanKP2.535
142.12860Elżbieta ZalewskaKP2.52
143.10225Marian ZarembskiKP418
144.10314Bogdan ZielińskiKP521
145.20123Ewa ZiółkowskaKP16
146.04032Włodzimierz ŻurawiczKP43

Łącznie 1362 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:36:43 (0.3816/156) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.