Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5602/27550 turniej par

szczegóły imprezy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
PZBS gra z WOŚP 2022 - BBO
niedziela, 30 stycznia 2022r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04427
04430
Edmund Reczuga
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
68.0521
2.18493
06658
Jarosław Chłądowicz
Jacek Kalita
DS
SW
1.5
24
64.2620
3.19114
19115
Krzysztof Bączyk
Zdzisław Gumkowski
MA
MA
2
2.5
63.5919
4.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
62.2219
5.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
SL
PM
13
7
61.5218
6.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
7
13
61.4618
7.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
MA
2
1.5
60.9217
8.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1
21
60.3617
9.11527
01590
Andrzej Pękala
Piotr Ratajski
DS
DS
3
7
60.2216
10.07475
17383
Jerzy Stworzewicz
Łukasz Stworzewicz
SL
SL
12
2.5
59.7915
11.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
5
3
59.7415
12.13492
08144
Roman Borkowski
Ireneusz Siemieniako
LU
DS
4
5
59.2614
13.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
59.1714
14.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
58.8513
15.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
58.6313
16.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
58.5912
17.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
58.2212
18.02699
19366
Jarosław Kowalik
Piotr Szewczyk
MP
MP
4
2.5
58.2011
19.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
9
58.1311
20.01054
04823
Tadeusz Garbacik
Małgorzata Sawicka
MP
KP
15
18
58.0610
21.01094
04490
Mariusz Krzyżak
Andrzej Tutaj
PK
WM
3
5
57.8610
22.18561
02919
Jerzy Daniel
Aleksander Knawa
SW
SW
5
13
57.519
23.14441
01691
Maksymilian Karpierz
Grzegorz Tarka
DS
DS
2
5
57.269
24.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
57.248
25.10056
19391
Piotr Nowicki
Barbara Tuma
MA
PM
5
1.5
56.928
26.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
11
1.5
56.877
27.07605
08574
Zdzisław Godlewski
Mariusz Szumski
WM
DS
5
2
56.166
28.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2
13
56.126
29.21180
12508
Robert Gorzelańczyk
Mateusz Górczak
WP
WP
1
1
56.085
30.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
56.055
31.08148
04491
Ryszard Suder
Ewa Tutaj
DS
WM
3
5
55.995
32.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
4
7
55.704
33.07053
06766
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
5
13
55.524
34.06765
06845
Piotr Łyczkowski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
55.284
35.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2.5
4
54.954
36.06385
15916
Zygmunt Figura
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
SW
7
5
54.824
37.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
9
18
54.654
38. 
06341
Karol Miller
Grzegorz Narkiewicz
-
MA
0
24
54.594
39.19677
09620
Jacek Jeleński
Adam Żelazny
MA
MA
2
5
54.584
40.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
MP
MP
12
5
54.524
41.18760
17030
Joanna Zalewska
Anna Zaręba
MA
MA
4
4
54.514
42.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
OP
OP
15
9
54.474
43. 
07373
Patrick Bocken
Aleksandra Mierzwa
-
SL
0
0
54.363
44.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
53.113
45.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
53.113
46.03766
04104
Stefan Kaźmierczak
Adam Popławski
KP
PD
4
5
52.843
47.20124
17150
Janina Czaja-Kozioł
Mirosław Kapustka
OP
WP
2
3
52.783
48.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
52.763
49.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1.5
1.5
52.413
50.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
52.163
51.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
52.133
52.03389
10219
Leszek Niemiec
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
5
52.103
53.14926
07492
Jolanta Simińska
Krzysztof Sztompke
LD
MA
1.5
12
51.933
54.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
4
51.872
55.09385
07739
Wojciech Morawski
Tomasz Wiśniewski
ZP
WP
4
1.5
51.762
56.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
51.722
57.11590
10954
Maciej Baranowski
Stanisław Makuch
WP
SL
2
3
51.512
58.12383
08385
Andrzej Chodowski
Aleksander Czarnecki
DS
KP
3
2.5
51.502
59.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
51.372
60.18932
18933
Krzysztof Dzierżak
Tomasz Jaworski
KP
KP
2
2
51.282
61.03006
11191
Krzysztof Warzocha
Dariusz Węgrowicz
LU
MA
12
5
51.252
62.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1
13
51.172
63.18901
11615
Grzegorz Kujawiński
Katarzyna Kumela
PM
MA
2.5
2
51.152
64.18761
14956
Grażyna Ożóg
Wiesław Pytliński
MA
KP
1.5
2
51.152
65.10898
11789
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
KP
KP
5
5
50.921
66.20010
21046
Aneta Klaczyńska
Szymon Łobaczewski
LB
LB
1.5
1
50.841
67.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
50.121
68.19386
13861
Andrzej Ciechacki
Zbigniew Szczęsny
KP
LB
2
2.5
50.091
69.17951
18996
Jakub Bojanowski
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
1.5
49.841
70.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
49.831
71.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
49.791
72.21044
21043
Marek Cyliński
Wojciech Kocoń
MA
MA
0
0
49.751
73.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
3
4
49.681
74.03562
06355
Jerzy Ujma
Lech Warwocki
SL
LD
12
9
49.651
75.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
49.62 
76.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
49.44 
77.10424
07101
Bogumiła Jakubowska
Kajetan Olewicz
WP
OP
3
7
49.37 
78.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
3
4
49.35 
79.20322
20548
Renata Pogonowska
Marta Walczyk
DS
DS
0.5
0.5
49.08 
80.14232
12196
Eugeniusz Błachnio
Zbigniew Skibicki
MA
MA
1
7
48.98 
81.16528
19980
Piotr Kruczek
Dominik Puchała
PK
PK
2
1.5
48.89 
82.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
48.87 
83.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
2
2.5
48.80 
84.18389
10151
Szymon Rogut
Bożena Więckowska-Wnęk
LD
MP
2
0
48.63 
85.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
48.50 
86.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
48.48 
87.18574
 
Marcin Giejło
Marcin Sasak
MA
-
1
0
48.23 
88.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
48.23 
89.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
47.92 
90.03107
11672
Jacek Czaja
Janusz Dworzecki
SL
LB
4
3
47.92 
91.19450
08563
Janusz Karczewski
Andrzej Osiński
PM
PM
1.5
2.5
47.85 
92.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
47.77 
93.03724
05880
Leszek Hejne
Marcin Zbroja
KP
LD
7
7
47.65 
94.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
WP
OP
3
5
47.40 
95.17334
17328
Maria Banaszkiewicz
Karol Maćkowiak
WP
WP
2
2
47.23 
96.03199
03621
Zbigniew Hylaszek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
47.22 
97.07687
02723
Mirosław Kołton
Bogusław Lesiecki
MP
MP
9
12
47.08 
98.09332
04129
Janusz Galewski
Adam Ościłowski
PD
PD
5
7
47.07 
99.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
46.97 
100.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
1.5
4
46.72 
101.07696
17284
Marek Konwiński
Jacek Śliwiński
WP
LB
3
1.5
46.47 
102.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
2
46.30 
103.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
46.26 
104.10455
10017
Mirosław Andrzejczak
Paweł Babecki
LD
LD
4
5
46.23 
105.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
46.21 
106.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2
1.5
46.18 
107.08802
04167
Robert Grad
Tomasz Jaworowicz
WM
WM
4
2.5
46.17 
108.19103
04108
Piotr Guzik
Przemysław Janiszewski
MA
SW
2
21
46.00 
109.02735
18300
Marian Makówka
Grażyna Śniadewicz
MP
MA
5
1.5
45.99 
110.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
45.98 
111.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
45.95 
112. 
09345
Grzegorz Gałązka
Norbert Krzystanek
MA
SW
0
4
45.81 
113. 
14010
Marta Malna
Paweł Mazerant
-
MA
0
0.5
45.80 
114.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
45.66 
115.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
2
5
45.64 
116.01429
02188
Ryszard Kubik
Olga Zacharewicz
DS
LB
5
2
45.06 
117.04353
07044
Krzysztof Łukaszewicz
Piotr Żak
LD
LD
15
19
45.05 
118.21272
21271
Łukasz Czajkowski
Tomasz Szymański
MP
SL
0.5
0.5
44.87 
119.05030
05315
Bogdan Grzelak
Maciej Piasecki
WP
WP
5
7
44.65 
120.18861
18421
Małgorzata Dmowska
Jan Ratter
MA
MA
1.5
1.5
44.50 
121.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
11
11
44.06 
122.14043
15677
Alfred Koda
Jarosław Roszczenko
PD
PD
5
4
44.02 
123.02678
02720
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
MP
MP
7
9
43.81 
124.15709
02448
Hanna Tisler
Bronisław Wójcik
PM
LB
2.5
4
43.65 
125.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2.5
2.5
43.59 
126.05921
06003
Paweł Dickert
Robert Lewandowski
ZP
ZP
3
3
43.14 
127.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
43.05 
128.19071
19474
Wojciech Gajzler
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
42.75 
129.20590
11251
Roman Galik
Bogdan Guzik
PK
MP
1.5
3
42.18 
130.14283
 
Piotr Wzorek
Marta Ziętal
MP
-
3
0
42.15 
131.12278
15722
Michał Dolny
Karol Nowak
KP
KP
3
3
42.02 
132.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
41.86 
133.07130
09201
Eugeniusz Konik
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
41.49 
134.02220
20974
Dariusz Brylowski
Łukasz Morawski
WM
PM
0
1
41.47 
135.19723
18854
Adam Rogowski
Natalia Szoka
PD
PD
2
1.5
41.17 
136.10711
01891
Karol Brzozowski
Gerard Szweda
OP
OP
2.5
3
40.62 
137.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
4
1.5
40.56 
138.01135
19575
Andrzej Pępek
Ewa Pietrzykowska
PK
MA
2
0.5
40.38 
139.17036
17390
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
SW
SW
2.5
2
40.21 
140.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
40.19 
141.19102
07810
Marek Jefremienko
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
1.5
5
39.63 
142.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
5
12
39.56 
143.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
39.35 
144.09417
06329
Anna Bułat
Andrzej Jaroński
MP
MA
3
5
39.24 
145.06357
13697
Jolanta Wiśniewska
Przemysław Wiśniewski
MA
MA
4
2
38.80 
146.12504
05058
Kazimierz Cap
Marek Janik
LD
WP
2.5
5
37.39 
147.16936
18494
Bolesław Radko
Jakub Wieleba
MA
MA
3
1.5
37.20 
148.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
5
36.75 

Łącznie 984 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/wosp/bbo/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:15:53 (0.5221/306) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.