Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5589/27647 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

23. Mityng Hotel Senator
OTP* - III Mityngowy Turniej Par
piątek, 1 kwietnia 2022r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
58.957839
2.11296
02114
Artur Pomarański
Sebastian Rawlik
OP
LB
7
5
57.627236
3.06551
03960
Jacek Ciechomski
Radosław Szczepański
MA
MA
19
18
57.616734
4.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
13
17
57.526231
5.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
57.115729
6.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
11
56.765126
7.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
11
56.224623
8.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
55.714121
9.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
55.433618
10.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
55.193116
11.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
55.162613
12.02519
04829
Bartosz Matras
Marek Pietrzak
LU
PM
9
5
54.472111
13.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
ZP
SL
11
5
54.23168
14.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
KP
KP
17
21
53.81158
15.16716
03971
Lena Ostrowska
Karol Szwenkel
MA
KP
4
9
53.67147
16.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
5
5
53.47137
17.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
53.40137
18.15647
16317
Jan Ciulkin
Marian Krasowski
PD
PD
4
7
53.26126
19.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
SW
13
21
53.10116
20.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
53.04105
21.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
7
52.9595
22.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
2
7
52.7184
23.07090
06802
Anna Kowalska
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
13
11
51.7574
24.02904
11319
Janusz Gawęcki
Przemysław Zawada
SW
SW
18
21
51.7374
25.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
51.6463
26.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
51.5353
27.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
51.3242
28.02460
11834
Marek Atalski
Jakub Jagodziński
MP
LU
13
7
51.1932
29.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
50.8021
30.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
50.6811
31.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
13
15
50.6211
32.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
SW
15
17
50.5611
33.02673
02846
Marek Jaworski
Ryszard Woliński
MP
MP
13
12
50.4911
34.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
WM
19
5
50.3611
35.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
7
9
49.8911
36.18222
18066
Konrad Ciborowski
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2.5
49.7311
37.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
49.6611
38.21943
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
MA
PM
0
24
49.5411
39.17545
20680
Franciszek Kurlit
Wojciech Okrzesik
MP
SL
3
2
49.2311
40.18221
19843
Łucja Ciborowska
Jan Trojak
MP
MP
2.5
2
49.0011
41.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
48.8411
42.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
48.4611
43.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
48.1911
44.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
9
47.6711
45.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
47.3811
46.12108
01726
Aleksandra Jarosz
Tomasz Winciorek
MA
MA
5
19
47.1111
47.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2
13
45.4311
48.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1.5
3
45.1811
49.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
45.1411
50.19899
17539
Milena Klimiuk
Kacper Kuflowski
MP
MP
2.5
3
44.9011
51.17061
12006
Urszula Kielak
Danuta Krupnik
MA
MA
3
7
44.3311
52.02663
02827
Jacek Herman
Marek Urbański
MP
PM
11
15
42.7911
53.07221
04329
Andrei Kavalenka
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
7
5
42.2711
54.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
42.0811
55.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
41.7511
56.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
40.7911
57.15595
12272
Maciej Dąbrowski
Anna Makarewicz
OP
MA
11
5
40.0011
58.02888
02921
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
12
12
39.5611
59.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
37.8311

Łącznie 1546 punktów PKL, w tym 818 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:41:39 (0.2878/128) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.