Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5691/27652 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 1. Memoriał Bolesława "Bola" Ostrowskiego
1. Memoriał Bolesława Ostrowskiego "Bola"
sobota, 2 kwietnia 2022r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.08979
05070
Krzysztof Jassem
Piotr Jassem
DS
WP
24
11
71.70100
2.05059
05856
Stanisław Janik
Piotr Walczak
ZP
SW
13
21
61.0191
3.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
5
4
60.6984
4.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
MA
2.5
24
60.0077
5.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
13
59.6070
6.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
58.6763
7.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
58.4756
8.05045
05454
Przemysław Hauser
Bogdan Świątek
WP
WP
9
12
58.4049
9.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
LB
LB
15
7
57.8342
10.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
57.1335
11.06041
05534
Edward Niewierowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
11
17
56.8628
12.07678
08980
Michał Nowaczyk
Zbyszko Paluczek
WP
WP
4
5
56.7920
13.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
LB
LB
13
7
56.0319
14.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
1.5
2
55.6218
15.05170
15655
Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
WP
WP
12
3
55.5317
16.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
55.3616
17.04958
01662
Tomasz Dorobek
Tomasz Struzik
DS
DS
4
5
54.6014
18.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
53.9313
19.05038
05118
Jerzy Gurzęda
Cezary Kmiecik
WP
WP
7
7
53.7012
20.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
53.5711
21.20789
19755
Bartosz Heyduk
Marek Łukaszewski
LB
LD
0
1.5
52.5110
22.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
4
52.038
23.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
5
5
52.007
24.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
51.986
25.11932
 
Marek Borewicz
Bohdan Gaede
MA
-
9
0
51.615
26.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
3
12
50.854
27.16728
05863
Paweł Biś
Zenon Wierzbicki
WP
WP
2.5
5
50.252
28.09119
05242
Barbara Boruta
Ewa Knapik
WP
WP
2.5
5
50.141
29.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2.5
2
49.591
30.17254
09995
Krzysztof Jordan
Karol Mońko
WP
WP
3
5
49.461
31.04797
09691
Ryszard Konopka
Andrzej Twardowski
PM
PM
12
7
49.051
32.18258
19727
Radosław Nowak
Waldemar Paternoga
KP
WP
1
1.5
48.781
33.16179
 
Rafał Kowalczyk
Anna Prószyńska
ZP
-
2
0
48.731
34.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2.5
2.5
48.351
35.08166
05374
Renata Dancewicz
Cezary Serek
MA
WP
7
17
47.411
36.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
47.181
37.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
47.061
38.20222
20223
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
WP
WP
1.5
1.5
46.661
39.04968
07736
Leszek Ernst
Maciej Szczepański
WP
WP
2.5
3
46.481
40.05222
05279
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
46.461
41.19346
19403
Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
WP
WP
1.5
1.5
46.371
42.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
3
45.461
43.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
1.5
45.401
44.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
44.311
45.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
44.201
46.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
1
1
44.111
47.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
1
1.5
42.731
48.18966
20250
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
WP
WP
1.5
1
41.401
49.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
0
0
40.501
50.21558
20308
Radosław Spychalski
Marek Stawujak
WP
WP
0
0
40.251
51.21040
19644
Maciej Nowakowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1
2
39.991
52.05096
05186
Jan Kalicki
Łukasz Lis
WP
WP
4
3
39.871
53.21548
21131
Agnieszka Kwacz
Maciej Kwacz
WP
WP
0
0
38.671
54.20069
20070
Ireneusz Sidorowicz
Wojciech Stylo
WP
WP
0.5
0.5
35.271
55.20446
20450
Aleksandra Sobańska
Maria Tytyk
WP
WP
1
1
30.831

Łącznie 1810 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-30 g.21:01:19 (0.2850/120) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.