Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5433/27787 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

61. Poznański Mityng Brydżowy
61st Poznan Bridge Meeting
OTP** - Biało-Czerwony
poniedziałek, 2 maja 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
13
1987.00119
2.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
1895.74112
3.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
1891.35106
4.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
12
18
1871.48101
5.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
1868.6995
6.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
13
13
1860.3990
7.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
MA
MA
17
21
1836.6784
8.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
5
1806.2279
9.07052
12108
Edmund Czubak
Aleksandra Jarosz
MA
MA
11
5
1773.8873
10.16728
15044
Paweł Biś
Piotr Surdyk
WP
WP
2.5
4
1770.4968
11.08117
03807
Grażyna Brewiak
Tomasz Latos
PM
MA
19
9
1756.2362
12.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
1749.5157
13.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
1731.5852
14.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
MP
3
2.5
1724.6346
15.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
1718.7941
16.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
1706.9535
17.15595
07725
Maciej Dąbrowski
Grzegorz Superson
OP
SL
11
13
1692.1830
18.12006
05517
Danuta Krupnik
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
7
7
1686.0924
19.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
1651.3423
20.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
1642.7822
21.07221
04848
Andrei Kavalenka
Maria Tomczewska
WM
PM
7
7
1615.6121
22.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
1598.8821
23.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
1591.3020
24.08166
07849
Renata Dancewicz
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
1589.6119
25.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
ZP
4
3
1550.6518
26.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
1538.7417
27.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
LB
SL
15
5
1537.2816
28.02324
10343
Andrzej Łagosz
Waldemar Marczyński
LB
LB
11
3
1525.0615
29.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
1520.0514
30.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
ZP
WP
13
12
1518.0213
31.05574
06802
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Modrzejewski
LB
LD
15
11
1466.5812
32.17916
20655
Kajetan Gościański
Dominika Lucka
WP
SL
2.5
2
1442.9211
33.13709
06973
Grzegorz Głasek
Piotr Tuszyński
SW
PM
11
24
1442.8810
34.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
4
1438.529
35.08638
05350
Andrzej Dymek
Wojciech Robiński
WP
WP
5
5
1428.068
36.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
1425.117
37.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
1416.597
38.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
1396.096
39.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
1385.705
40.20167
19484
Magdalena Judek
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
2
1373.374
41.06556
06705
Sylwester Cieślak
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
13
1360.093
42.12253
10533
Jerzy Kozyczkowski
Ryszard Pałasz
LD
ZP
11
11
1340.462
43.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
13
1322.321
44. 
 
Uldis Bethers
Liga Brikmane
LVA
LVA
6
6
1319.751
45.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
1319.431
46.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
1316.001
47.19911
21053
Antoni Byliński
Szymon Jędrzejewski
PM
PM
1.5
1.5
1258.551
48.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2
19
1237.681
49.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
WM
LU
5
9
1237.531
50.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
LB
WP
13
11
1233.381
51.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
1402.481
52.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
4
5
1382.891
53.05096
05186
Jan Kalicki
Łukasz Lis
WP
WP
4
3
1374.071
54.05500
05501
Andrzej Winnowicz
Janina Winnowicz
WP
WP
5
5
1359.591
55.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
1328.381
56. 
 
Ilze Andersone
Egons Lavendelis
LVA
LVA
6
6
1318.991
57.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
1.5
2.5
1302.711
58.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
1301.671
59.16623
21048
Wojciech Ligman
Adam Nagórny
PM
PM
2.5
1
1288.991
60.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
1282.851
61.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
KP
WP
15
17
1278.281
62.18048
17328
Łukasz Józkowiak
Karol Maćkowiak
WP
WP
2.5
2
1264.521
63.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
1.5
2.5
1258.721
64.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
2.5
2
1249.921
65.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
2.5
17
1244.411
66.21943
11296
Leonard Malesza
Artur Pomarański
MA
OP
0
7
1222.321
67.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
1214.661
68.07090
04823
Anna Kowalska
Małgorzata Sawicka
LD
KP
13
18
1193.511
69.20830
19915
Szymon Grabala
Milena Smoleń
PM
PM
1.5
1.5
1182.711
70.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
2
2
1176.441
71.05371
19644
Grzegorz Samol
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
5
2
1165.161
72.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
3
1153.121
73.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
1.5
1143.011
74.19912
19770
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2
1125.191
75.20978
21064
Cyprian Morawski
Julia Wodzyńska
SL
SL
1.5
1.5
1081.351
76.05242
05222
Ewa Knapik
Stefan Masternak
WP
WP
5
5
1075.581
77.15630
12435
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
WP
WP
3
4
1057.491
78.21747
21738
Antoine Farine
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
0
0
1045.211
79.21548
21131
Agnieszka Kwacz
Maciej Kwacz
WP
WP
0
0
1037.141
80.20038
18502
Robert Kempka
Małgorzata Węglewska
WP
WP
1.5
2.5
1029.541
81.20043
20010
Hanna Kempka
Aneta Klaczyńska
WP
LB
1
1.5
1003.401
82.21642
20308
Lidia Nowak
Marek Stawujak
LB
WP
0
0.5
978.301
83.17775
18975
Maciej Betliński
Jan Kuciapski
DS
DS
2.5
1
916.851
84.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
2
2
902.931
85.20446
20450
Aleksandra Sobańska
Maria Tytyk
WP
WP
1
1
897.041
86.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
13
48.461
87.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
47.491
88.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
43.541

Łącznie 3246 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/poznan/bc/0/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:24:58 (0.3845/186) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.