Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5680/27898 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów 2022 (3)
MTT im. Tadeusza Hutyry o puchary Value Media
sobota, 21 maja 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.06795
10450
08195
09643
Ewa Miszewska
Jacek Dmowski
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
DS
DS
MA
MA
19
13
21
9
192.46321
2.07242
12197
01539
08158
Vytautas Vainikonis
Michał Klukowski
Wojciech Olański
Piotr Zatorski
WM
PM
WM
PM
17
24
21
21
187.87286
3.01220
08182
01668
01749
Grzegorz Bajek
Paweł Kowalczewski
Edward Szafraniec
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
13
9
11
17
179.97258
4.07291
12450
06336
01643
Krzysztof Buras
Katarzyna Dufrat
Piotr Lutostański
Ewa Sobolewska
MA
PM
MA
OP
24
19
18
15
178.52229
5.09594
01291
01433
01713
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
LB
DS
9
13
12
7
172.89201
6.08485
04922
07725
18890
Grażyna Busse
Piotr Busse
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
ZP
ZP
SL
SL
15
19
15
7
170.51173
7.07099
06554
11550
06802
05732
12154
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Piotr Marcinowski
Tomasz Modrzejewski
Paweł Niedzielski
Mateusz Sobczak
WP
DS
DS
LD
WP
DS
9
19
13
11
18
13
169.16144
8.13709
04108
14728
09755
Grzegorz Głasek
Przemysław Janiszewski
Kamil Nowak
Łukasz Witkowski
SW
SW
SW
SW
11
21
15
15
167.62116
9.01250
01286
10938
01739
Andrzej Bondarewicz
Maciej Dorabiała
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
DS
DS
SL
13
9
7
9
166.6087
10.02673
07710
02727
07642
Marek Jaworski
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
Witold Stachnik
MP
MP
MP
MP
13
13
13
9
147.7464
11.01865
04535
15595
12899
Andrzej Pawlak
Dariusz Bogucki
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
SW
OP
SL
17
18
11
9
145.5859
12.05822
08203
04161
01731
Tomasz Spodenkiewicz
Wojciech Gaweł
Bartosz Mer
Paweł Wittenbeck
DS
OP
MA
DS
13
21
4
12
141.9254
13.04198
04842
07849
01726
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
WM
WM
KP
MA
13
19
21
19
89.7649
14.18925
20150
01648
01664
Andrzej Bojda
Marta Bojda
Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
DS
DS
DS
DS
2
1.5
4
5
88.5844
15.01318
04163
14783
14158
10370
Stanisław Gołębiowski
Andrei Arlovich
Patryk Patreuha
Juste Rotomskyte (brak aPKL)*
Erikas Vainikonis
DS
DS
DS
PD
DS
24
17
9
1.5
15
87.2239
16.01781
01299
10533
05523
Andrzej Aleksandrzak
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
Artur Wójcik
WP
WP
ZP
WP
15
13
11
12
85.8135
17.03293
03345
03496
03542
Patryk Kuczera-Dyga
Zbigniew Mącior
Marek Skulimowski
Andrzej Szymczak
SL
SL
SL
SL
9
18
9
17
85.7830
18.02966
02904
05856
07869
Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
Piotr Walczak
Sławomir Zawiślak
SW
SW
SW
SL
15
18
21
21
83.3825
19.01345
04762
04111
05423
Maciej Hutyra
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Jeremi Stępiński
OP
SW
SW
OP
7
21
21
19
82.5720
20.01224
01219
10472
11479
Marek Bałdysz
Marcin Baj
Samuel Bałdysz
Tomasz Koźlecki
DS
DS
DS
DS
13
4
7
5
81.7115
21.16585
12108
11551
16699
Adam Pigulski
Aleksandra Jarosz
Grzegorz Jarząbek
Arkadiusz Poziemski
KP
MA
MA
DS
4
5
5
4
81.4810
22.17721
17167
13438
09550
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
MA
WP
5
7
13
17
81.235
23.01239
03170
07346
07431
Robert Biel
Cezary Góra
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
LB
SL
SL
SW
11
9
13
21
79.651
24.17046
06382
06341
14782
02806
Jerzy Kuhn
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Narkiewicz
Jakub Patreuha
Wojciech Strzemecki
MA
SW
MA
DS
SW
5
9
24
7
21
79.371
25.06765
08950
17361
06845
Piotr Łyczkowski
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
MA
MA
12
11
5
13
78.881
26.01223
12320
14420
06540
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
DS
DS
MA
MA
19
9
5
24
77.841
27.06973
07809
10095
02121
Piotr Tuszyński
Piotr Kołuda
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
PM
LU
LU
LU
24
17
17
18
77.431
28.02000
01952
07902
02114
Janusz Hliwa
Andrzej Choniawko
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
ZP
LB
LB
7
13
5
5
76.721
29.18284
07052
08166
18066
Aleks Bukat
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Michał Stasik
DS
MA
MA
MP
3
11
7
3
75.201
30.17494
17495
20028
05670
Aleksander Zatke
Robert Barankiewicz
Anna Kołodziejczyk
Andrzej Kozikowski
LD
LD
DS
LD
4
4
1.5
15
75.191
31.20672
17334
20655
18645
Natalia Suszanowicz
Maria Banaszkiewicz
Dominika Lucka
Ewa Morawska
SL
WP
SL
WP
2
2
2.5
3
73.501
32.08549
14885
18128
05739
Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
Wojciech Kurkowski
Robert Nowicki
WP
WP
WM
LD
9
9
5
15
72.761
33.10045
09549
17935
16926
Jacek Krystecki
Maciej Bielawski
Ryszard Rosikiewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
DS
DS
5
13
4
3
72.511
34.01822
11296
01882
01881
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
OP
OP
5
7
9
7
71.561
35.02663
12272
04852
17030
Jacek Herman
Anna Makarewicz
Marta Sikora
Anna Zaręba
PK
MA
PM
MA
11
5
5
4
71.531
36.01511
08170
21062
10477
01747
13122
Robert Mroczek
Marian Ganicz
Tomasz Pawlik
Elżbieta Przelicka
Zdzisław Wójcik
Sławomir Zagórski
DS
DS
DS
DS
DS
DS
4
3
1
2
11
3
71.291
37.20680
20806
17775
18642
Wojciech Okrzesik
Mateusz Bakalarski
Maciej Betliński
Maria Niklaus
SL
SL
DS
KP
2.5
2
2.5
2.5
70.811
38.20260
19388
06923
20261
Anna Diakun
Andrzej Jarząbkowski
Jacek Sikora
Roger Szarek
DS
PM
PM
DS
1.5
1.5
7
1.5
70.361
39.01705
12139
05115
01483
11527
Małgorzata Turska-Marcinowska
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
Adam Marcinowski
Andrzej Pękala
DS
DS
DS
DS
DS
9
5
4
9
4
67.361
40.06706
13616
02013
07221
Apolinary Kowalski
Arunas Jankauskas
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
WP
WM
24
5
18
7
66.861
41.18493
21337
20166
14665
Jarosław Chłądowicz
Anna Napierajczyk
Krzysztof Siniecki
Jakub Świst
DS
DS
DS
DS
1.5
0
1
0
56.811
42.20450
19322
19323
20446
Maria Tytyk
Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
Aleksandra Sobańska
WP
WP
WP
WP
1
1
1.5
1
50.361
43.21644
21756
21748
21745
20444
21573
Mateusz Kopaszewski
Stanisław Heimrath
Jagoda Jodłowska
Kamil Lipkowski
Alicja Wendt
Zofia Zaprzalska
WP
WP
WP
WP
WP
WP
0
0
0
0
0
0
41.011
44.20457
21747
20454
21738
Aleksandra Imioła
Antoine Farine
Maja Skowrońska
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
WP
WP
1
0
1
0
28.641

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 9477 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.14:56:09 (0.4475/195) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.