Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5571/28029 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Memoriał Jurka Gresia
Memoriał Jurka Gresia - 1 OTP**
sobota, 18 czerwca 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
WM
13
5
63.978543
2.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
63.887940
3.04242
03724
Andrzej Fronczak
Leszek Hejne
PM
KP
18
7
62.327337
4.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
60.786734
5.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
59.126231
6.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
15
13
58.945729
7.20806
20680
Mateusz Bakalarski
Wojciech Okrzesik
SL
SL
2
2.5
58.255126
8.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
58.034623
9.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
57.494020
10.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
LB
LB
15
7
56.583518
11.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
56.202915
12.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
56.122412
13.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
55.441910
14.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
5
7
55.37179
15.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
54.31168
16.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
54.17158
17.12012
07555
Jacek Koter
Stanisław Stachlewski
MA
MA
5
9
53.88147
18.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
53.35137
19.04535
07725
Dariusz Bogucki
Grzegorz Superson
SW
SL
18
15
53.29126
20.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
53.22116
21.10548
06817
Tadeusz Filaber
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
52.91105
22.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
KP
KP
18
21
52.7595
23.08097
12123
Włodzimierz Kocoń
Mateusz Stępiński
PM
MA
5
11
52.4684
24.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
5
52.0974
25.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
9
9
51.6874
26.06562
09020
Maciej Czajkowski
Kazimierz Grzeszkowiak
MA
MA
4
5
51.1663
27.10533
06131
Ryszard Pałasz
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
11
9
50.9553
28.17766
04043
Yuliy Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
11
50.7242
29.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LU
PM
18
24
50.6432
30.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
50.2821
31.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
SL
SL
11
9
49.9111
32.07090
06822
Anna Kowalska
Anna Nosalska
LD
PM
13
7
49.7611
33.21144
13913
Krzysztof Szufnara
Damian Trojnara
MA
MA
1
2.5
49.7111
34.19723
09763
Adam Rogowski
Adam Wszeborowski
PD
PD
2
5
49.5111
35.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
48.8911
36.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
1.5
48.5911
37.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
5
3
48.5011
38.20461
18642
Martyna Machoń
Maria Niklaus
SL
KP
0
2.5
48.2311
39.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
4
4
48.0711
40.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
47.9311
41.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
47.8411
42.21731
01648
Marek Brosch
Zbigniew Sosna
DS
DS
1.5
4
47.5611
43.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1.5
47.3011
44.06766
06987
Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
13
7
47.2711
45.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WP
WM
18
7
46.6811
46.19724
04143
Bartosz Bejenka
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
2
7
46.4611
47.06595
16833
Ryszard Florkiewicz
Ted Jablonowski
MA
MA
3
0.5
46.1911
48.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
5
45.8611
49.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
1.5
2.5
45.1411
50.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
2.5
7
44.7511
51.20763
10507
Andrzej Polak
Igor Terszak
MA
MA
0.5
4
44.7011
52.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
43.8411
53.18925
20150
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
DS
2
1.5
43.4611
54.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
42.7711
55.04157
14276
Sławomir Bolesta
Pavel Klebanovich
PD
PD
9
5
42.6111
56.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
41.7611
57.16380
16069
Jakub Andruszkiewicz
Łukasz Trendak
MA
MA
4
4
41.4811
58.18756
15871
Henryk Osiński
Stanisław Turlej
MA
MA
2
2
39.4811
59.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
35.7311
60.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
35.2611
61.21391
19341
Jan Druch
Paweł Olech
PK
MA
2
1
34.4611

Łącznie 1714 punktów PKL, w tym 906 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-12 g.23:10:43 (0.2794/132) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.