Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5571/28030 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Memoriał Jurka Gresia
Memoriał Jurka Gresia - 2 OTP** mikstowych
sobota, 18 czerwca 2022r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.16716
02157
Lena Ostrowska
Paweł Szymonik
MA
LU
4
7
62.767538
2.11551
10217
Grzegorz Jarząbek
Urszula Kędzierska
MA
MA
5
7
61.016432
3.06817
05363
Renata Neronowicz
Jerzy Russyan
MA
WM
12
21
56.685528
4.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2
56.084623
5.09020
08854
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Przytycka
MA
MA
5
4
55.963618
6.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
55.902714
7.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
54.95179
8.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
54.69147
9.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
54.26137
10.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
4
5
53.98116
11.18642
20641
Maria Niklaus
Maximilian Szemik
KP
SL
2.5
2.5
53.9395
12.18925
20150
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
DS
2
1.5
52.4484
13.06822
16829
Anna Nosalska
Tomasz Zaleski
PM
PD
7
7
51.4263
14.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
51.2053
15.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
1.5
50.2332
16.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
1.5
2.5
50.1011
17.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
49.9411
18.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
49.8211
19.06507
07090
Wojciech Biegajło
Anna Kowalska
MA
LD
13
13
48.1111
20.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
48.0711
21.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1.5
1.5
47.6411
22.21136
19984
Beata Rożek
Mirosław Rożek
MA
MA
0
1.5
47.4811
23.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
47.0411
24.18604
17233
Krystyna Goreń
Jan Kosieradzki
MA
MA
1.5
1.5
46.1511
25. 
06781
Wielisława Marcinkowska
Kazimierz Marcinkowski
MA
MA
0
4
45.7711
26.12272
18890
Anna Makarewicz
Vasil Valchev
MA
SL
5
7
45.4511
27.20787
19474
Tomasz Kalinowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1.5
45.4111
28.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
45.0111
29.06527
21391
Wanda Buszkowska
Jan Druch
MA
PK
3
2
41.2911
30.18645
16585
Ewa Morawska
Adam Pigulski
WP
KP
3
4
39.4111
31. 
11447
KInga Kaczmarek
Paweł Lasota
MA
MA
0
3
37.6411

Łącznie 810 punktów PKL, w tym 430 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-17 g.00:49:46 (0.2430/72) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.