Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5528/28768 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** VIII Turniej Pamięci E. Olbrota i L. Przygody - O Podkowę Kasztanki
OTP** VIII Turniej Pamięci E. Olbrota i L. Przygody
piątek, 11 listopada 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
5
63.09100II
II
2.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
60.8993III
III
3.11550
18890
Piotr Marcinowski
Vasil Valchev
DS
SL
15
7
59.1486III
III
4.07341
03345
Ireneusz Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
21
18
58.1980 
 
5.12515
03469
Tadeusz Parylak
Marzena Ropska
SL
SL
5
5
57.5974 
 
6.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
57.5767 
 
7.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
57.3861 
 
8.03388
03448
Marek Nicieja
Jan Pudlik
SL
SL
5
9
56.7255 
 
9.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
55.7749 
 
10.01787
09231
Piotr Bielecki
Piotr Sienkiewicz
OP
OP
5
2
55.0843 
 
11.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
54.3437 
 
12.03221
11386
Paweł Jończyk
Anna Makuch
SL
SL
5
2
54.3130 
 
13.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
54.2624 
 
14.03056
19320
Witold Białas
Marek Orzeł
SL
SL
5
2
54.1920 
 
15.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
54.0119 
 
16.03185
03389
Zbigniew Guła
Leszek Niemiec
SL
SL
13
13
53.7318 
 
17.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
3
2.5
53.6717 
 
18.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
53.6216 
 
19.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
53.5915 
 
20.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
53.4214 
 
21.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
53.3913 
 
22.07130
09201
Eugeniusz Konik
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
53.1612 
 
23.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
PM
4
21
52.5811 
 
24.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
52.509 
 
25.01785
01827
Tomasz Baranowski
Zbigniew Kowalczyk
OP
OP
5
5
52.288 
 
25.20275
19348
Magdalena Gorczyca
Leszek Suder
SL
SL
1
2
52.288 
 
27.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
51.986 
 
28.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
51.875 
 
29.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
51.774 
 
30.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
51.173 
 
31.15715
15814
Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
MP
MP
5
2
51.142 
 
32.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
50.671 
 
33.03049
12846
Tomasz Bednarek
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
7
7
50.571 
 
34.14584
15815
Marek Heichel
Eugenia Stefanów
MP
MP
4
3
50.461 
 
35.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
49.921 
 
36.16272
17664
Artur Głowacki
Tadeusz Kois
SL
SL
2.5
2.5
49.801 
 
37.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
49.541 
 
38.07380
07388
Marek Niedbach
Grzegorz Panek
SL
SL
3
3
49.451 
 
39.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
49.291 
 
40.01437
05307
Zdzisław Kunc
Zbigniew Papierniak
DS
SL
11
13
49.241 
 
41.15345
15346
Sławomir Brodziński
Wojciech Szuba
SL
SL
3
3
49.011 
 
42.01231
16178
Longin Bartnik
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
7
3
48.741 
 
43.19686
03498
Jerzy Lewkowicz
Zbigniew Słaby
SL
SL
0
7
48.031 
 
44.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2.5
47.711 
 
45.03170
03207
Cezary Góra
Józef Janicki
SL
SL
9
9
47.421 
 
46.01879
01906
Jerzy Serafin
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
5
5
47.411 
 
47.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
5
5
46.901 
 
48.07135
07156
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
OP
OP
2.5
0.5
46.311 
 
49.17735
13749
Witold Lisicki
Wiesław Piskozub
OP
OP
2.5
2.5
46.261 
 
50.21670
03435
Marek Bogacz
Ireneusz Płocha
SL
SL
0.5
4
46.001 
 
51.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
4
45.801 
 
52. 
11084
Janusz Kula
Jan Malinka
NZ
SL
0
1
45.561 
 
53.09167
11584
Edward Bondarewicz
Wanda Wiszniewska
OP
OP
5
3
44.571 
 
54.03153
03337
Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
OP
SL
7
11
44.451 
 
55.20149
20148
Ireneusz Hebdowski
Jan Kurianowicz
OP
OP
0.5
0.5
44.111 
 
56.15340
07411
Aleksander Drabczyk
Kazimierz Pawłowski
SL
SL
4
4
44.081 
 
57. 
15743
Renata Leśniewska
Bogusław Przybysz
-
SL
0
1
42.601 
 
58.18249
16780
Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
OP
OP
1
2
41.831 
 
59.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
40.661 
 
60.17350
 
Janusz Zagała
Marek Zych
SL
-
2
0
39.931 
 
61.07127
09200
Mieczysław Kudela
Mirosław Urbanek
OP
OP
3
3
37.781 
 
62.09165
09166
Elżbieta Berkowicz
Zygmunt Berkowicz
OP
OP
1.5
1.5
37.211 
 
63.13710
 
Krzysztof Frodel
Waldemar Matyga
SL
-
2
0
34.391 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2062 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-22 g.02:17:28 (0.3803/136) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.