Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6062/29372 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

52. OTP** Śnieżny Płatek
Turniej o Puchar Śnieżnego Płatka
niedziela, 19 lutego 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
65.75100II
II
2.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
9
13
65.2895III
III
3.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
62.9290III
III
4.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2
7
62.6086 
 
5.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
62.4881 
 
6.07341
03345
Ireneusz Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
21
18
61.1677 
 
7.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
60.8073 
 
8.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
5
5
60.4769 
 
9.07271
11244
Adrian Bakalarz
Tomasz Kierepka
SL
SL
9
1.5
60.0564 
 
10.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
12
7
60.0160 
 
11.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
59.9056 
 
12.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
WP
9
21
59.3152 
 
13.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2
59.1148 
 
14.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
58.9143 
 
15.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
7
58.1739 
 
16. 
03578
Zygmunt Adrianek
Dietmar Warzecha
NZ
SL
0
5
56.8035 
 
17.01785
01863
Tomasz Baranowski
Zbigniew Owczarek
OP
OP
5
2.5
56.7631 
 
18.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
OP
OP
15
9
56.5626 
 
19.08993
16807
Tadeusz Karpik
Dariusz Sołtysik
SL
SL
4
2.5
56.0522 
 
20.17821
16178
Dariusz Kulita
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
3
3
54.9720 
 
21.08859
01744
Krzysztof Lewandowski
Krzysztof Wójcik
DS
DS
7
7
54.9119 
 
22.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
5
4
54.3819 
 
23.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
54.3418 
 
24.18392
12899
Anna Stelmach
Michał Wróbel
SL
MA
2.5
9
54.2917 
 
25.01868
01908
Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
7
9
54.0116 
 
26.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
53.9916 
 
27.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
13
11
53.9715 
 
28.07310
03502
Kazimierz Płusa
Wiesław Smaza
SL
SL
5
7
53.8714 
 
29.03206
03497
Maciej Janeczko
Jerzy Skwark
MP
SL
9
15
53.8114 
 
30.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1.5
15
53.7013 
 
31.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
53.6512 
 
32.03389
10219
Leszek Niemiec
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
5
53.5911 
 
33.03068
03499
Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
SL
SL
9
9
53.3811 
 
34.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
52.5910 
 
35. 
 
Stanisław Gruszczyński
Jan Kempny
-
-
0
0
52.299 
 
36.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
52.208 
 
37. 
01915
Maciej Podgórny
Jerzy Zawór
-
OP
0
5
52.188 
 
38.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
3
2.5
52.147 
 
39.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
52.106 
 
40.05632
05870
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
LD
LD
5
5
52.096 
 
41.03088
03618
Krzysztof Chmiel
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
4
9
52.025 
 
42.18246
11584
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
OP
OP
2
3
52.014 
 
43.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
52.003 
 
44.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2
11
51.963 
 
45.18896
16699
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2.5
4
51.912 
 
46.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
WP
OP
3
5
51.881 
 
47.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1
2
51.661 
 
48.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
2.5
2.5
51.401 
 
49.03288
03405
Paweł Krzyżanowski
Janusz Paliwoda
SL
SL
5
5
51.291 
 
50.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
51.271 
 
51.07187
10301
Michał Bąk
Andrzej Sobina
OP
DS
4
3
50.731 
 
52.03245
03442
Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
SL
SL
4
4
50.731 
 
53.03221
11386
Paweł Jończyk
Anna Makuch
SL
SL
5
2
50.291 
 
54.21538
21510
Jan Luber
Kamil Szewczyk
SL
SL
1.5
1
50.111 
 
55.11887
13270
Krzysztof Bereza
Dominik Kaszowski
SL
SL
2
4
50.081 
 
56.03141
03155
Rafał Furgal
Mariusz Gawłowski
SL
SL
4
3
49.231 
 
57.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
7
49.211 
 
58.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
PM
4
21
48.691 
 
59.05585
01835
Stanisław Ciach
Bogdan Lipczak
OP
OP
5
7
48.531 
 
60.18389
08994
Szymon Rogut
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
48.511 
 
61.03512
15346
Wojciech Sołtysik
Wojciech Szuba
DS
SL
5
3
48.481 
 
62.07157
07158
Bartosz Hałaczkiewicz
Zbigniew Hałaczkiewicz
LU
LU
1.5
5
47.731 
 
63.15345
07448
Sławomir Brodziński
Krzysztof Sala
SL
SL
3
4
47.691 
 
64.20124
17279
Janina Czaja-Kozioł
Jacek Huszno
OP
OP
2.5
2
47.601 
 
65.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
47.581 
 
66.22397
22377
Jakub Bździuch
Piotr Flaga
SL
SL
0
0
47.301 
 
67.03061
01323
Andrzej Biernacki
Rafał Gregorowicz
SL
SL
4
3
46.631 
 
67.21601
21512
Natalia Fręchowicz
Kaja Pustułka
SL
SL
1
1.5
46.631 
 
69.03234
12261
Krzysztof Kalita
Krystian Wonchała
SL
SL
5
2.5
46.371 
 
70.19873
17607
Janusz Bakalarz
Jadwiga Mysłowska
SL
SL
1
1.5
46.071 
 
71.21536
21533
Milena Gryzło
Magdalena Kapała
SL
SL
1.5
1
45.701 
 
72.07140
01905
Jerzy Ignyś
Andrzej Wojnarowski
DS
OP
7
7
45.351 
 
73.22408
22407
Maksymilian Borlicki
Marcin Gancarczyk
SL
SL
0
0
45.101 
 
74.22412
22406
Jan Kulik
Marceli Małecki
SL
SL
0
0
43.791 
 
75.17350
20048
Janusz Zagała
Danuta Zalewska-Bielanik
SL
SL
2
2
43.791 
 
76.01869
17273
Henryk Przybylski
Janusz Sztolc
OP
OP
4
2.5
43.611 
 
77.22419
22378
Mieszko Szmigel
Karol Złocki
SL
SL
0
0
43.041 
 
78.22374
17568
Justyna Kulińska
Marianna Pantak
SL
SL
0
2
43.021 
 
79.07130
07153
Eugeniusz Konik
Andrzej Mazurek
OP
OP
5
3
42.101 
 
80.03472
03588
Kazimierz Róg
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
42.101 
 
81.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
5
5
42.031 
 
82.21584
10954
Jacek Fidler
Stanisław Makuch
SL
SL
1
3
41.911 
 
83. 
 
Rafał Balt
Jerzy Szwakopf
-
-
0
0
40.421 
 
84.22373
22420
Julia Jasicka
Maja Modlibóg
SL
SL
0
0
38.181 
 
85.22383
21531
Zuzanna Luranc
Zuzanna Mieszuk
SL
SL
0
0.5
35.841 
 
86.22401
21210
Tymoteusz Fijak
Franciszek Kierepka
SL
SL
0
1.5
34.971 
 
87.22395
22372
Małgorzata Adamczyk
Antonina Smyła
SL
SL
0
0
34.791 
 
88.22413
22405
Tomasz Konieczny
Marcin Wójcicki
SL
SL
0
0
32.311 
 
89.22375
22505
Alicja Biskup
Michalina Gachowska
SL
SL
0
0
30.921 
 
90. 
22410
Teresa Distel
Karol Śpiewak
-
SL
0
0
28.201 
 
91.22394
22399
Maksymilian Kaniut
Paulina Pawełek
SL
SL
0
0
26.891 
 
92.22371
21211
Kosma Grzesik
Jakub Kierepka
SL
SL
0
0.5
24.591 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2960 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:48:09 (0.4156/194) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.