Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5733/29446 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa 65. Drewniane Głowy 12. Memoriał Andrzeja Wilkosza
Turniej Par Obok
piątek, 17 marca 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08312
08195
Piotr Bizoń
Dariusz Kowalski
PM
MA
21
21
62.7146
2.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
61.4340
3.07221
 
Andrei Kavalenka
Henryk Mach
WM
-
7
0
61.2335
4.16898
17539
Maciej Kędzierski
Kacper Kuflowski
MA
MP
7
4
59.3929
5.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
56.9524
6.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
13
17
56.0118
7.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
3
4
54.9213
8.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
SW
11
21
53.769
9.07371
02739
Piotr Mądry
Tomasz Mądry
MP
MP
12
4
53.398
10.14226
22882
Zbigniew Przeginiak
Giorgi Zadginidze
MP
MP
5
0
53.097
11.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.647
12.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2
52.006
13.04212
04405
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
WM
WM
19
19
51.925
14.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
MA
MA
13
19
51.544
15.01138
09785
Marek Pietraszek
Tomasz Twaróg
PK
PK
18
5
51.473
16.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1.5
2
51.442
17.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
51.421
18.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
51.281
19.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
11
50.641
20.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
49.971
21.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
11
48.921
22.07849
11319
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
MA
SW
21
21
47.411
23.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
46.661
24.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
4
7
45.881
25.03221
10954
Paweł Jończyk
Stanisław Makuch
SL
SL
5
3
43.991
26.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
43.701
27.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
2.5
2.5
41.811
28.02663
02671
Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
MP
MP
11
11
41.791
29.05675
06802
Mariusz Kraśnicki
Tomasz Modrzejewski
LD
WM
9
13
41.501
30.10533
02831
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
41.101
31.19724
15414
Bartosz Bejenka
Wojciech Okuniewski
PD
LU
2.5
5
39.421
32.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
34.891
33.21405
21431
Mikołaj Chmielewski
Krzysztof Ziętarski
MP
MP
1
1
32.541

Łącznie 546 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:15:17 (0.3204/76) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.