Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5740/29614 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

24. Mityng Hotel Senator
OTP** I MTP - memoriał Pawła Kowalskiego
czwartek, 20 kwietnia 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01397
05670
Piotr Korecki
Andrzej Kozikowski
LD
LD
9
15
60.6410553II
II
2.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
59.559648III
III
3.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
SL
15
7
59.258844III
III
4.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
5
18
58.098040 
 
5.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
56.667236 
 
6.04198
01502
Adolf Bocheński
Mirosław Miłaszewski
WM
DS
13
19
56.446533 
 
7.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
56.395729 
 
8. 
 
Galin Nenov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
55.364925 
 
9.03724
06802
Leszek Hejne
Tomasz Modrzejewski
KP
WM
7
13
54.944221 
 
10.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
SW
KP
12
9
54.763417 
 
11.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
11
19
54.752613 
 
12.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
MA
7
5
54.632111 
 
13.19724
04067
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
PD
PD
2.5
7
53.432010 
 
14.14728
03003
Kamil Nowak
Hubert Urban
SW
MA
15
9
53.27189 
 
15.23038
23037
Stefan Georgiev
Draganka Georgieva
KP
KP
0
0
52.98179 
 
16.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
52.66168 
 
17.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
52.61147 
 
18.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
52.51137 
 
19.08308
06445
Kamil Walczyk
Ryszard Wójcik
SW
MA
9
4
52.43126 
 
20.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
LD
18
13
52.09105 
 
21.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
51.7395 
 
22.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
51.6284 
 
23.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
12
12
51.4463 
 
24.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
51.1553 
 
25.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
51.0442 
 
26.06539
06591
Robert Chmielak
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
7
11
51.0121 
 
27.02919
02946
Aleksander Knawa
Andrzej Majcher
SW
SW
13
9
50.9511 
 
28.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
50.7811 
 
29.02877
15913
Adam Bartosik
Adam Rydz
SW
MA
3
4
49.4711 
 
30.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
49.3911 
 
31.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
49.1611 
 
32.01865
11319
Andrzej Pawlak
Przemysław Zawada
SW
SW
17
21
48.4111 
 
33.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
48.3411 
 
34. 
 
Atanas Donchev
Svetlan Kazakov
BGR
BGR
6
6
48.0011 
 
35.02468
02489
Jerzy Brzustowski
Jarosław Kaczorowski
LU
LU
7
12
47.8811 
 
36.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
47.6811 
 
37.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
7
7
47.3411 
 
38.02496
02533
Cezary Komajda
Tomasz Pawluk
LU
LU
12
7
46.5911 
 
39.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
46.5211 
 
40.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
46.4111 
 
41.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
45.9411 
 
42.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
45.9211 
 
43.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
7
45.4411 
 
44.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
SW
5
21
45.1011 
 
45.12006
07722
Danuta Krupnik
Janusz Wesołowski
MA
LU
7
13
44.9411 
 
46.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
44.8111 
 
47.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
44.6911 
 
48.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
43.5611 
 
49.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
42.6311 
 
50.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
3
42.2811 
 
51.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
12
42.1711 
 
52.02671
07312
Ryszard Jaśkiewicz
Dariusz Sosin
MP
PD
11
7
42.0711 
 
53.07481
09380
Jacek Maj
Piotr Włoczewski
SW
SW
4
2
40.7811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1832 punkty PKL, w tym 952 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:59:12 (0.1862/116) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.