Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5745/29644 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Mityng Łuczniczka
OTP** - Memoriał Jarosława Michałowskiego - o Puchar drużyny Tenispoint
sobota, 15 kwietnia 2023r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
MA
WP
7
5
62.5810352II
II
2.03820
08052
Jarosław Łakomy
Bohdan Pliszka
KP
KP
7
7
62.089749III
III
3.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
7
60.559146III
III
4.08294
02121
Mariusz Bartkowski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
18
18
58.698643 
 
5.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
15
11
58.338141 
 
6.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
58.317638 
 
7.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
WM
21
19
58.257136 
 
8.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
57.946633 
 
9.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
57.606131 
 
10.09253
03740
Andrzej Drzewiecki
Roman Janczarek
KP
KP
5
5
57.565628 
 
11.06540
09138
Bartosz Chmurski
Danuta Kazmucha
MA
MA
24
19
57.065126 
 
12.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
9
56.614623 
 
13.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
56.554121 
 
14.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
56.403618 
 
15.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
15
56.303116 
 
16.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
55.582613 
 
17.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
55.392111 
 
18.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
54.792010 
 
19.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
54.491910 
 
20.02436
02174
Krzysztof Tumielewicz
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
9
12
54.461910 
 
21.09259
16336
Kazimierz Ligęza
Włodzimierz Maćkowski
KP
KP
7
3
54.45189 
 
22.04198
14782
Adolf Bocheński
Jakub Patreuha
WM
DS
13
9
53.59179 
 
23.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
WM
11
9
52.76168 
 
24.08251
03884
Adam Kozłowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
4
7
52.50158 
 
25.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
52.45147 
 
26.09357
14783
Arkadiusz Majcher
Patryk Patreuha
MA
DS
13
11
52.39137 
 
27.10533
07725
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
ZP
MP
13
15
52.18137 
 
28.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
5
51.98126 
 
29.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
51.69116 
 
30.06488
06556
Wiesław Andruk
Sylwester Cieślak
WM
MA
9
12
51.68105 
 
31.09418
08158
Piotr Kuc-Dzierżawski
Piotr Zatorski
MP
PM
7
21
51.5595 
 
32.17775
18284
Maciej Betliński
Aleks Bukat
DS
DS
2.5
4
51.5584 
 
33.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
12
12
51.4674 
 
34.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
51.3774 
 
35.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
51.3663 
 
36.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
51.0953 
 
37.03647
12018
Cezary Bołądź
Andrzej Wilemski
KP
KP
9
7
50.4442 
 
38.03821
03992
Maciej Łaniewski
Roman Wachowiak
KP
KP
7
18
50.0132 
 
39.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
49.9221 
 
40.13098
20797
Damian Garczarek
Jakub Piłat
ZG
WP
1
2.5
49.7911 
 
41.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
49.7011 
 
42.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
49.5511 
 
43.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
49.2311 
 
44.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
49.1011 
 
45.08109
04633
Krzysztof Borkowski
Adam Lewandowski
PM
PM
4
3
49.0211 
 
46.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
7
48.9411 
 
47.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
48.7411 
 
48.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
47.9211 
 
49.04303
17231
Roman Kierznowski
Stanisław Król
WM
WM
21
2
47.5011 
 
50.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
47.3511 
 
51.18165
15582
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
MA
MA
3
4
47.2811 
 
52.03724
02013
Leszek Hejne
Andrzej Jeleniewski
KP
WM
7
18
47.2111 
 
53.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
47.0111 
 
54.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
46.9911 
 
55.01239
03170
Robert Biel
Cezary Góra
DS
SL
11
9
46.9911 
 
56.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
46.8711 
 
57.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
2.5
5
46.2811 
 
58.17493
04015
Adam Seichter
Tomasz Woźniak
KP
KP
4
7
46.2211 
 
59.07053
06638
Krzysztof Gołaś
Włodzimierz Janeczek
MA
MA
5
11
46.0311 
 
60.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
9
11
45.9811 
 
61.08859
01744
Krzysztof Lewandowski
Krzysztof Wójcik
DS
DS
7
7
45.5411 
 
62.17230
10469
Krzysztof Bonowicz
Grzegorz Gralik
KP
KP
3
3
45.2111 
 
63.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2.5
1.5
45.1011 
 
64.20985
12678
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Gawrys
PM
PM
1.5
1.5
45.0811 
 
65.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
45.0111 
 
66.18259
12860
Maria Pruchniewska
Elżbieta Zalewska
KP
KP
2
2.5
44.9611 
 
67.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
15
21
44.9311 
 
68.12639
14517
Jacek Rosenthal
Maciej Wawrzyniak
KP
KP
3
3
44.6111 
 
69.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
7
44.5311 
 
70.09355
03867
Mariusz Grabowski
Jan Nawrocki
KP
KP
9
9
44.0211 
 
71.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
43.7611 
 
72.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1.5
43.2711 
 
73.17294
13570
Marek Bałabuch
Piotr Proporowicz
KP
KP
4
5
43.0411 
 
74.03822
02131
Lech Łaniewski
Ryszard Smejda
KP
LB
13
7
42.7911 
 
75.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
42.0911 
 
76.13003
03920
Mariusz Bielski
Grzegorz Rojewski
KP
KP
5
13
41.9411 
 
77.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
PK
WP
19
17
41.2311 
 
78.14482
14956
Dariusz Kreja
Wiesław Pytliński
KP
KP
2.5
2
39.6811 
 
79.03658
03885
Czesław Bury
Józef Palewicz
KP
KP
5
5
39.0011 
 
80.08370
07568
Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
KP
KP
7
3
38.0411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2658 punktów PKL, w tym 1392 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kpzbs.host4u.pl/wyniki/2023/luczniczka/michalowski/W-mich.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:08:03 (0.2210/170) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.