Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6162/29800 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XXXII OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk
XXXII OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk
sobota, 6 maja 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
64.837538II
II
2.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
58.946533III
III
3.06334
06356
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
MA
MA
13
12
58.275628III
III
4.07572
04509
Ireneusz Jagielski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
56.704623 
 
5.04261
09245
Lech Grabski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
7
7
56.253719 
 
6.06335
05517
Bolesław Krzewski
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
9
7
54.772814 
 
7.08299
15351
Tadeusz Gawroński
Jerzy Maszenda
MA
MA
5
2.5
53.611910 
 
8.06313
14090
Adam Amrozy
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
4
53.48158 
 
9.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
2.5
2
52.62137 
 
10.09771
06240
Jacek Bąkowski
Stanisław Siwek
MA
MA
3
7
52.26116 
 
11.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
51.56105 
 
12.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
3
3
50.6984 
 
13.11899
03724
Dominik Głowacki
Leszek Hejne
MA
KP
5
7
50.3574 
 
14.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
PD
PD
7
7
50.2453 
 
15.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
50.2242 
 
16.10017
06355
Paweł Babecki
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
50.1721 
 
17.12006
10023
Danuta Krupnik
Leszek Łuniewski
MA
MA
7
12
49.4911 
 
18.16229
16230
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
KP
KP
4
4
49.2111 
 
19.07053
14006
Krzysztof Gołaś
Andrzej Tarlecki
MA
MA
5
4
49.0811 
 
20.08297
10019
Leszek Pęcherzewski
Maryla Zdrojewska
MA
MA
7
2
48.9711 
 
21.07093
07109
Tomasz Krym
Jerzy Ronke
LD
LD
3
13
48.5611 
 
22.06331
10020
Roman Kiełkiewicz
Jerzy Słomski
MA
MA
5
2.5
48.1911 
 
23.13920
16989
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Głowacki
MA
MA
5
3
48.0111 
 
24.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
46.8611 
 
25.16439
13904
Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
MA
MA
4
5
46.2511 
 
26.15957
09712
Robert Truszkowski
Janusz Wydra
MA
MA
2
2
45.3011 
 
27.18349
08296
Jerzy Dankowski
Wiesław Skupiński
MA
MA
1
3
45.2711 
 
28.06577
06813
Zygmunt Dumała
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
44.8911 
 
29.06329
10022
Andrzej Jaroński
Piotr Urbański
MA
MA
5
4
44.6711 
 
30.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
3
3
43.5111 
 
31.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1.5
15
40.1011 
 
32.18350
06349
Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
MA
MA
2
2
39.0411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 834 punkty PKL, w tym 442 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.ciechanow24.pl/turnieje/230506/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-03 g.00:17:04 (0.1629/74) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.