Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5882/30160 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

64. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
OTP** przy MPP Mikstowych
niedziela, 9 lipca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.21057
12899
Dariusz Sarzyński
Michał Wróbel
LU
MA
2.5
9
60.09110II
II
2.08950
10533
Iwona Czajka
Ryszard Pałasz
MA
ZP
11
13
59.95101III
III
3.17916
18645
Kajetan Gościański
Ewa Morawska
WP
WP
2.5
4
58.4793III
III
4.18221
13438
Łucja Ciborowska
Rafał Marks
MP
MA
3
15
58.1985 
 
5.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
5
21
58.1077 
 
6.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
56.8170 
 
7.21533
21408
Magdalena Kapała
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2.5
56.0662 
 
8.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
55.8855 
 
9.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
55.0547 
 
10.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
5
54.7739 
 
11.04887
16183
Olech Bestrzyński
Zofia Miechowicz
WP
WP
17
7
54.6832 
 
12.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
7
12
53.6624 
 
13.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
52.9621 
 
14.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
52.7320 
 
15.13098
12272
Damian Garczarek
Anna Makarewicz
ZG
MA
1
5
52.6919 
 
16.03170
04848
Cezary Góra
Maria Tomczewska
SL
PM
9
7
52.5518 
 
17.07777
10023
Ewa Banaszkiewicz
Leszek Łuniewski
MA
MA
15
12
51.9016 
 
18.16879
07946
Piotr Kopko
Edward Witan
MA
MA
2.5
4
51.7115 
 
19.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
51.3414 
 
20.15040
21208
Thomas Gotard
Kathrin Schwalbach
DS
DS
5
0
51.2512 
 
21.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
51.1611 
 
22.06648
07809
Piotr Jurek
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
50.9310 
 
23.19920
19921
Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
MA
MA
1.5
1.5
50.658 
 
24.12456
17017
Krzysztof Stefaniak
Piotr Wróblewski
MA
MA
3
4
50.567 
 
25.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
4
50.426 
 
26.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
2
2
50.054 
 
27.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
19
49.913 
 
28.06577
15582
Zygmunt Dumała
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
49.682 
 
29.15922
07854
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Witalis Talar
MA
MA
7
13
49.311 
 
29.09643
01643
Tomasz Sielicki
Ewa Sobolewska
MA
OP
11
15
49.311 
 
31.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
7
49.031 
 
32.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
48.981 
 
33.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
48.701 
 
33.20822
12224
Roman Rutyna
Aleksander Waślicki
MA
MA
1.5
4
48.701 
 
35.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
48.611 
 
36.01673
01687
Janina Kubica
Wojciech Kubica
MA
MA
1.5
1.5
48.381 
 
36.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
2
15
48.381 
 
38.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
48.291 
 
39.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
48.151 
 
40.07725
18996
Grzegorz Superson
Natalia Węgleńska
MP
MA
15
2
48.101 
 
41.18032
06817
Maciej Kulikowski
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
47.731 
 
42.15412
13111
Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
MA
MA
2.5
2
47.311 
 
43.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
12
47.271 
 
44.19724
06822
Bartosz Bejenka
Anna Nosalska
PD
PM
3
7
47.221 
 
45.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
46.941 
 
46.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
3
7
46.531 
 
46.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
46.531 
 
46.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
2
2
46.531 
 
49.21337
16699
Anna Napierajczyk
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1
5
46.441 
 
50.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
1.5
4
45.741 
 
51.09359
11550
Ewa Maksymiuk-Kania
Piotr Marcinowski
MA
DS
2.5
15
44.171 
 
52.21220
06101
Jadwiga Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
1.5
5
43.891 
 
53.20112
20007
Mirosław Dorau
Monika Gwiazdowska
MA
MA
2
1.5
42.781 
 
54.21351
21695
Elżbieta Chmielowska
Małgorzata Olejnik
MA
MA
1
1
39.541 
 
55.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
3
11
38.101 
 
56.05574
20171
Przemysław Błaszczyk
Agnieszka Łuczak
LD
DS
15
1
37.181 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2018 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/mppmxt/otp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:40:36 (0.2973/122) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.