Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6149/30186 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów
OTP** o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów
niedziela, 16 lipca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06795
05363
Ewa Miszewska
Jerzy Russyan
PK
WM
19
21
59.33100II
II
2.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
MA
MA
4
13
59.2290III
III
3.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
9
11
57.8982III
III
4.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
9
57.8074 
 
5.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
MA
5
24
57.7166 
 
6.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
57.6758 
 
7.06854
11942
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
MA
MA
7
5
57.4150 
 
8.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
12
11
56.7042 
 
9.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
7
56.5833 
 
10.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
5
5
56.4525 
 
11.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
3
3
55.9820 
 
12.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
SL
MA
11
9
55.3019 
 
13.13920
06175
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
5
7
54.9017 
 
14.16456
06355
Sylwester Sokół
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
54.8116 
 
15.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
3
3
54.3514 
 
16.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
54.1313 
 
17.12012
06904
Jacek Koter
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
54.0012 
 
18.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
53.8710 
 
19.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
9
53.799 
 
20.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
53.577 
 
21.20787
18166
Tomasz Kalinowski
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
3
52.276 
 
22.07090
06348
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
13
5
51.725 
 
23.04067
15647
Tomasz Bliński
Jan Ciulkin
PD
PD
7
5
51.613 
 
24.04353
04509
Krzysztof Łukaszewicz
Janusz Wróblewski
WM
WM
15
9
51.362 
 
25.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
9
50.971 
 
26.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
5
5
50.871 
 
27.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
50.381 
 
28.08274
06198
Tomasz Józwiak
Wojciech Kała
MA
MA
2.5
4
49.541 
 
29.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
49.331 
 
30.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
LU
7
2.5
49.071 
 
31.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
3
5
48.381 
 
32.09771
06240
Jacek Bąkowski
Stanisław Siwek
MA
MA
3
7
47.451 
 
33.01053
14688
Leszek Garbacik
Jacek Szczerba
PK
PK
7
5
47.121 
 
34.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
46.351 
 
35.06697
22104
Jarosław Kostrzewa
Magdalena Szpak
MA
MA
11
0.5
46.191 
 
36.04232
06248
Roman Dulko
Hilary Ślesicki
WM
MA
4
4
45.381 
 
37.22586
22587
Arkadiusz Muszyński
Arkadiusz Obidziński
MA
MA
0.5
1
44.991 
 
38.18165
15582
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
MA
MA
4
4
44.501 
 
39.20450
21741
Maria Tytyk
Marta Wojszel
WP
WP
2
1
44.481 
 
40.19130
16082
Andrzej Gotz
Waldemar Surmacz
MA
MA
2
2.5
44.281 
 
41.22593
22590
Iwona Fabisiak
Ewa Jagniewska
MA
MA
0.5
0.5
40.811 
 
42.06181
06186
Zbigniew Garlej
Sławomir Grędziński
MA
PD
4
7
40.551 
 
43.19765
22585
Edward Gilert
Wiesław Wawrzyniak
MA
MA
1.5
0.5
39.941 
 
44.22595
22594
Jolanta Kowalska
Dorota Pniewska
MA
MA
0.5
0.5
39.071 
 
45.22784
21139
Stanisław Radziej
Mateusz Żmudziński
WP
WP
0
0.5
38.881 
 
46.04250
04480
Bogusław Gierulski
Waldemar Ślesicki
WM
WM
21
3
35.641 
 
47.22782
22787
Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
WP
WP
0
0
32.521 
 
48.22103
18719
Marcin Szpak
Aleksandra Tomczyk
MA
MA
0.5
0.5
32.491 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1594 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.ciechanow24.pl/turnieje/230716/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.16:10:54 (0.1683/106) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.