Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6014/30350 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Grand Prix Polski Teamów (9)
GP Warszawy GPPT o puchary Prezesa PZBS
sobota, 26 sierpnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.16875
13412
12123
05859
Edward Sucharda
Zuzanna Moszczyńska
Mateusz Stępiński
Artur Wasiak
MA
MA
MA
MA
7
7
11
13
127.02374I
I
I
I
2.06512
17082
06513
11928
10148
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Maria Boczar
Krystian Dowolski
Paulina Klimentowska
MA
MA
MA
MA
MA
7
7
5
7
9
125.87323II
II
II
II
II
3.03512
01318
09357
14783
12154
Wojciech Sołtysik
Stanisław Gołębiowski (281 aPKL)*
Arkadiusz Majcher (281 aPKL)*
Patryk Patreuha (281 aPKL)*
Mateusz Sobczak (281 aPKL)*
DS
DS
MA
DS
DS
5
24
15
13
15
118.97  
II
II
II
II
4.06341
09822
14728
14782
02806
Grzegorz Narkiewicz
Zdzisław Ingielewicz
Kamil Nowak
Jakub Patreuha
Wojciech Strzemecki
MA
MA
SW
DS
SW
24
9
17
11
21
109.76238 
 
 
 
 
5.06954
06551
06802
11319
Adam Suwik
Jacek Ciechomski
Tomasz Modrzejewski
Przemysław Zawada
MA
MA
WM
SW
18
19
13
21
107.41195 
 
 
 
6. 
06540
11550
09146
Andrzej Jaszczak
Bartosz Chmurski
Piotr Marcinowski
Piotr Tuczyński
BGR
MA
DS
WP
6
24
17
24
91.55152 
 
 
 
7.01347
07809
05310
05520
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
LU
LU
SL
SL
19
18
21
19
114.66110 
 
 
 
8.05675
02489
05670
05678
05797
Mariusz Kraśnicki
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
Karol Ruszkiewicz
LD
LU
LD
LD
SL
9
12
15
7
7
112.7174 
 
 
 
 
9.01643
21315
06706
21314
05363
07869
Ewa Sobolewska
Jelena Alfejeva
Apolinary Kowalski
Karlis Rubins
Jerzy Russyan
Sławomir Zawiślak
OP
MA
WM
MA
WM
SL
15
3
24
3
21
21
111.1166 
 
 
 
 
 
10.12263
16859
06629
07090
Anna Jaguszewska
Ireneusz Grynczewski
Włodzimierz Ilnicki
Anna Kowalska
MA
MA
MA
LD
4
7
17
13
110.2259 
 
 
 
11.08294
10450
10095
06973
Mariusz Bartkowski
Jacek Dmowski
Paweł Miechowicz
Piotr Tuszyński
LU
MA
LU
MA
18
15
17
24
109.2552 
 
 
 
12.06165
11899
06225
11600
06249
04523
Dariusz Biedrzycki
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
Piotr Żurakowski
MA
MA
MA
SL
MA
MA
7
5
9
11
9
13
106.4944 
 
 
 
 
 
13.05423
17167
13438
03960
09550
12899
Jeremi Stępiński
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
Radosław Szczepański
Jakub Wojcieszek
Michał Wróbel
OP
MA
MA
MA
MA
MA
19
9
15
19
19
9
106.0437 
 
 
 
 
 
14.21578
16898
14286
21582
Erik Klems
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
David Vozabal
SL
MA
MA
SL
2.5
7
7
2
103.3630 
 
 
 
15.06795
06801
06812
06830
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
PK
MA
MA
MA
19
12
13
15
101.1622 
 
 
 
16.10209
03064
10043
15511
09755
Igor Łosiewicz
Michał Błach
Łukasz Kalbarczyk
Kacper Kopka
Łukasz Witkowski
MA
MA
MA
MA
SW
9
7
7
9
17
100.6115 
 
 
 
 
17.07849
19830
06580
01726
Bogdan Szulejewski
Wojciech Bąk
Piotr Dybicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
MA
MA
21
4
13
19
100.598 
 
 
 
18.16140
11802
04793
06813
06876
Andrzej Szepczyński
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
Janusz Radecki
PK
PM
PM
MA
MA
5
13
12
7
18
97.621 
 
 
 
 
19.04198
07221
06845
07725
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
WM
WM
MA
MP
15
7
13
15
96.961 
 
 
 
20.07000
06716
05352
05353
Tomasz Wnuk
Anna Kręglewska-Wnuk
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
WP
WP
12
9
9
13
96.761 
 
 
 
21.02495
18128
02519
01152
Andrzej Kokoryka
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
Grzegorz Rewer
LU
LU
WM
LU
11
7
9
11
96.491 
 
 
 
22.12685
21114
06697
20436
Witold Bielecki
Jakub Ciura
Jarosław Kostrzewa
Jan Lorkowski
MA
DS
MA
DS
3
0.5
11
0.5
93.301 
 
 
 
23.04157
04160
08097
06822
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PD
PD
PM
PM
9
9
5
7
92.161 
 
 
 
24.02703
02642
09418
02809
Marcin Krawczyk
Przemysław Gałek
Piotr Kuc-Dzierżawski
Rafał Synowiec
MP
MP
MP
MP
12
9
9
11
91.101 
 
 
 
25.06733
06556
16879
06707
11320
Grzegorz Kula
Sylwester Cieślak
Piotr Kopko
Maciej Kowalski
Robert Kwiatkowski
MA
MA
MA
MA
PK
11
12
2.5
12
5
91.001 
 
 
 
 
26.07794
04547
12983
08119
Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
Janusz Kobylarski
Waldemar Warzała
PM
PM
PM
PM
11
18
7
12
89.961 
 
 
 
27.16829
19724
04067
20076
Tomasz Zaleski
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
Marek Nazarko
PD
PD
PD
PD
7
3
7
4
88.541 
 
 
 
28.05574
04535
14885
08549
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
LD
PM
WP
WP
15
18
11
11
83.211 
 
 
 
29.06877
07777
07812
06356
Waldemar Radziak
Ewa Banaszkiewicz
Zygmunt Kuczyński
Maciej Wiącek
MA
MA
MA
MA
12
15
11
12
78.071 
 
 
 
30.07099
06554
05611
06815
05732
04740
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Paweł Niedzielski
Piotr Wiankowski
DS
DS
DS
MA
DS
MA
9
21
21
21
19
21
77.711 
 
 
 
 
 
31.10533
07190
04602
05708
Ryszard Pałasz
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
Janusz Makaruk
ZP
PM
PM
LD
13
13
18
18
71.491 
 
 
 
32.08929
08854
07061
07871
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
Marek Różański
Piotr Zieliński
MA
MA
MA
MA
9
4
9
7
71.001 
 
 
 
33.14626
11769
19366
15757
Mateusz Dominik
Tomasz Stryszawski
Piotr Szewczyk
Marcin Wilczyński
MP
MP
MP
MP
3
9
3
7
66.331 
 
 
 
34.07052
04848
19482
19483
Edmund Czubak
Maria Tomczewska
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
PM
MA
MA
12
7
2
2
61.671 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

* brak lub inna wartość aPKL z uwagi na kwestie regulaminowe, np. brak frekwencji

Łącznie 8212 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:02:49 (0.2512/161) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.