Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5849/30648 turniej par

szczegóły imprezy

OTP** Mistrzostwa Mazowsza
Mistrzostwa Mazowsza Par na zapis maksymalny
sobota, 16 września 2023r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07814
17837
Piotr Kuźmicz
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
3
63.9227
2.07053
06766
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
7
13
59.3624
3.06629
07090
Włodzimierz Ilnicki
Anna Kowalska
MA
LD
17
13
58.0421
4.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
5
4
57.0118
5.19380
19984
Marek Borkowski
Mirosław Rożek
MA
MA
2.5
2
56.9015
6.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
9
24
56.6812
7.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
12
19
56.679
8.06697
17453
Jarosław Kostrzewa
Ireneusz Saturski
MA
MA
11
3
56.136
9.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
54.445
10.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
54.345
11.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
53.944
12.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
52.934
13.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
5
5
51.463
14.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2.5
4
50.683
15.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
50.602
16.06733
18260
Grzegorz Kula
Tomasz Wolfke
MA
MA
11
3
50.452
17.18801
18603
Radosław Rozman
Mirosława Swoboda
MA
MA
3
2.5
49.931
18.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
1.5
1.5
49.701
19.06854
11942
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
MA
MA
7
7
49.321
20.02468
17361
Jerzy Brzustowski
Marta Makarewicz
LU
MA
7
5
48.891
21.21761
21765
Dominika Kachniarz
Karolina Miszczuk
MA
MA
0.5
1
48.581
22.19678
19705
Piotr Skowroński
Jan Syska
MA
MA
2
3
48.241
23.22169
13622
Romuald Kąkiel
Mirosław Łopaciuk
PD
MA
2
5
48.031
24.21704
19723
Jakub Jaworski
Adam Rogowski
MA
MA
1.5
2.5
48.011
25.17724
20240
Maksymilian Grochowski
Bernard Kula
MA
MA
4
3
47.091
26.20112
20007
Mirosław Dorau
Monika Gwiazdowska
MA
MA
2
2
46.801
27.20898
19518
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
MA
MA
2.5
2.5
46.451
28.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
46.041
29.22359
22358
Anna Branicka
Andrzej Giluk
MA
MA
0.5
1
45.351
30.20298
20302
Jan Izwantowski
Wojciech Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
45.301
31.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
45.271
32.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
4
3
43.031
33.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
41.701
34.18297
13938
Mirosław Grochowski
Janusz Woźniak
MA
MA
2
3
40.441
35.19507
18627
Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
MA
MA
2
1.5
38.561

Łącznie 358 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/infoturnieje/20230915_ommaz.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.17:18:56 (0.1697/80) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.