Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6101/30657 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** II Memoriał Krzysztofa Krause
Memoriał Krzysztofa Krause
niedziela, 15 października 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05212
05213
Mirosław Małecki
Paweł Małecki
WP
WP
9
11
61.59101II
II
2.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
61.3592III
III
3.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
60.7284III
III
4.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
7
5
60.0277 
 
5.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
LB
LB
4
4
58.4569 
 
6.05856
05483
Piotr Walczak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
21
9
58.0261 
 
7.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
57.2354 
 
8.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
56.7646 
 
9.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
56.5539 
 
10.02219
12316
Beata Bojarska
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
4
56.3831 
 
11.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
54.4224 
 
12.05282
09126
Jerzy Nowak
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
53.8920 
 
13.05081
05430
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
WP
WP
5
5
53.8019 
 
14.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
53.6517 
 
15.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
KP
KP
7
7
53.5516 
 
16.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
53.1115 
 
17.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
52.5813 
 
18.18681
05298
Paweł Fiebig
Michał Pabich
WP
WP
4
5
52.4712 
 
19.05350
05356
Wojciech Robiński
Lech Rosochowicz
WP
WP
5
5
51.9811 
 
20.21060
05534
Katarzyna Stachowiak
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
2.5
17
51.8210 
 
21.04968
05510
Leszek Ernst
Marek Wojciechowski
WP
WP
4
9
50.988 
 
22.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
2
2
50.587 
 
23.12434
05351
Wojciech Kaniewski
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
5
5
50.106 
 
24.05242
05338
Ewa Knapik
Zbigniew Przybylczak
WP
WP
5
4
50.034 
 
25.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
49.483 
 
26.18842
21558
Rafał Milinkiewicz
Radosław Spychalski
WP
WP
2.5
2
49.332 
 
27.14789
05548
Bartosz Kaczmarek
Janusz Zwierzyński
WP
WP
5
12
49.261 
 
28.08638
05280
Andrzej Dymek
Waldemar Nowak
WP
WP
5
5
49.181 
 
29.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
17
19
49.141 
 
30.09138
05279
Danuta Kazmucha
Jadwiga Nowak
MA
WP
21
11
48.271 
 
31.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
48.251 
 
32.20010
05420
Aneta Klaczyńska
Alicja Stefanowska
WP
WP
2
4
48.061 
 
33.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
47.821 
 
34.20223
01486
Piotr Cieśliński
Marek Markowski
WP
WP
2
12
47.611 
 
35.21548
05244
Agnieszka Kwacz
Bogna Latowska
WP
WP
1.5
2.5
47.491 
 
36.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
47.191 
 
37.22752
18952
Piotr Michałkiewicz
Jerzy Węglarz
WP
WP
0.5
2
47.191 
 
38.02114
02395
Sebastian Rawlik
Krzysztof Rogoziński
LB
WP
7
12
46.521 
 
39.17254
01826
Krzysztof Jordan
Janusz Kościelny
WP
WP
4
11
46.041 
 
40.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
LB
LB
2
2
45.681 
 
41.17740
15358
Lidia Gapińska
Zofia Szczerkowska
WP
WP
3
4
45.311 
 
42.15043
18220
Justyna Łaniewska
Janusz Zabacki
WP
WP
2.5
2.5
44.531 
 
43.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
44.141 
 
44.17921
18048
Józef Bugajewski
Łukasz Józkowiak
WP
WP
2.5
2.5
43.601 
 
45.15596
22572
Grzegorz Silny
Marek Tymoszyk
WP
WP
1.5
0
43.271 
 
46.20225
19644
Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1.5
3
42.941 
 
47.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
5
4
42.901 
 
48.17741
05229
Marek Gapiński
Adam Meller
WP
WP
3
5
42.461 
 
49.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
5
5
42.091 
 
50.20038
21040
Robert Kempka
Maciej Nowakowski
WP
WP
2.5
1.5
41.671 
 
51.21745
21751
Kamil Lipkowski
Marta Szymańska
WP
WP
0.5
1
41.401 
 
52.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
LB
LB
5
5
40.661 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1734 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-28 g.17:52:28 (0.2118/114) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.