Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6195/30696 turniej par

szczegóły imprezy

4. Skawiński Mityng Brydżowy - OTP** Memoriał Leszka Nowaka
Agilero Cup 2023
piątek, 20 października 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.21601
17539
Natalia Fręchowicz
Kacper Kuflowski
SL
MA
1.5
4
66.1022
2.07617
16140
Mirosław Sady
Andrzej Szepczyński
MP
PK
12
5
64.8720
3.03083
03186
Damian Burek
Sebastian Gumula
SL
PK
5
4
64.8518
4.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
4
5
62.7915
5.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
62.6713
6.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
62.4911
7.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PK
PK
12
7
62.309
8.07687
07725
Mirosław Kołton
Grzegorz Superson
PK
MP
9
15
61.427
9.22419
22378
Mieszko Szmigel
Karol Złocki
SL
SL
1
1
58.995
10.21879
23209
Wojciech Mróz
Marcel Prokopowicz
MP
MP
1
0.5
56.354
11.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
DS
7
21
56.054
12.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
PM
13
21
55.644
13.19899
19718
Milena Klimiuk
Ignacy Kotewicz
MP
MP
3
2.5
55.453
14.17001
14283
Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
MP
MP
3
3
55.413
15.20922
07405
Janusz Lekki
Piotr Radzikowski
MP
MP
2.5
9
54.603
16.05111
14226
Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
21
5
54.122
17.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
53.712
18.21502
21538
Alex Cimr
Jan Luber
SL
SL
2.5
2
53.641
19.19197
20706
Jakub Gawron
Jakub Michalski
MP
MP
3
2.5
52.251
20.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2.5
51.801
21.14586
12629
Magdalena Chmielewska
Tomasz Magryś
PK
PK
2.5
4
51.261
22.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2.5
51.031
23.21536
21533
Milena Gryzło
Magdalena Kapała
SL
SL
2
2
49.771
24.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
49.641
25.08783
21383
Piotr Leszczyński
Łukasz Lichota
MP
MP
1
1
48.401
26.19597
13523
Halina Haja
Wiesław Igła
MP
MP
1.5
2
47.401
27.10286
 
Jacek Guzik
Wiesław Pułka
MP
MP
0.5
0
45.271
28.21847
21433
Antonina Chmielewska
Weronika Romańska
MP
MP
1.5
1.5
45.061
29.21880
20170
Błażej Mróz
Adam Stachura
MP
MP
1.5
2
44.731
30.18791
18792
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
MP
MP
2.5
2.5
44.711
31.20865
21434
Klara Kozłowska
Karolina Stępkowska
MP
MP
1.5
1.5
43.961
32.22887
21435
Marcel Miłoś
Michał Stępkowski
MP
MP
0.5
1.5
43.641
33.20709
21431
Adam Mazur
Krzysztof Ziętarski
MP
MP
2
1.5
38.161
34.21405
21564
Mikołaj Chmielewski
Julia Ziętarska
MP
MP
1.5
1.5
37.441
35.22247
22244
Makar Shulha
Franciszek Trojak
MP
MP
0.5
0.5
33.601
36.21141
21408
Aleksandra Bąk
Krzysztof Świątkowski
MP
SL
2
2.5
32.281
37.21960
21951
Jan Migo
Adam Wieciech
MP
MP
1
1
27.631
38.22809
22810
Zuzanna Omielska
Magdalena Pietrzko
MP
MP
0.5
0.5
26.581
39.22840
22888
Franciszek Paciorek
Albert Spólnik
MP
MP
0.5
0
23.721

Łącznie 334 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.05:35:31 (0.2557/88) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.