Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6191/30718 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* 45 Złoty Liść Jesieni
45 złoty liść Jesieni
niedziela, 22 października 2023r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02121
02131
Ryszard Sakowicz
Ryszard Smejda
MA
LB
19
7
64.387035III
III
2.02000
02109
Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
63.056030III
III
3.02049
02093
Kazimierz Kuczyński
Stanisław Owczarski
LB
LB
5
12
60.855126 
 
4.02057
02199
Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
5
12
60.114221 
 
5.02013
02158
Andrzej Jeleniewski
Zdzisław Świątek
KP
WP
18
13
57.913317 
 
6.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
5
4
57.262412 
 
7.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
56.40147 
 
8.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
4
3
54.95137 
 
9.02110
02436
Zbigniew Przybylski
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
7
9
54.87116 
 
10.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
WP
LB
12
5
54.06105 
 
11.01982
09039
Andrzej Garczyński
Leszek Kiczaty
LB
LB
5
5
53.4884 
 
12.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
5
7
53.3774 
 
13.12345
19152
Andrzej Dudkiewicz
Stanisław Gorzelak
LB
LB
2.5
0.5
51.7953 
 
14.01953
01954
Eugeniusz Chwalko
Marek Cichoń
LB
LB
3
1.5
51.5442 
 
15.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
LB
3
4
50.8621 
 
16.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
48.6211 
 
17.02261
02174
Krzysztof Hajkowski
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
9
12
47.7711 
 
18.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
4
47.3211 
 
19.10365
10364
Grzegorz Hajkowicz
Marek Stolarczyk
LB
LB
2
2.5
46.5711 
 
20.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
7
7
46.4311 
 
21.02119
15688
Edward Sajkowski
Barbara Soroko
LB
LB
4
3
46.4011 
 
22.14307
09996
Jadwiga Bakalarska
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2.5
4
46.3611 
 
23.18846
16173
Ewa Bargłowska
Beata Szczepańska
ZP
ZP
2
2
45.6311 
 
24.01968
06026
Sławomir Drewalski
Eugeniusz Meyer
LB
LB
5
4
43.9011 
 
25.20899
19673
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
LB
LB
2
2
42.8311 
 
26.22495
12346
Marta Haszkiewicz
Andrzej Włodarczak
LB
LB
1
2.5
42.0011 
 
27.02040
09356
Skarbimir Kozar
Agnieszka Ziomek
LB
LB
5
2.5
41.3011 
 
28.19639
07910
Andrzej Łysakowski
Zbigniew Pietrzak
LB
LB
1.5
1.5
40.0111 
 
29.12348
11405
Adam Dąbrowski
Kacper Dąbrowski
LB
LB
0.5
0.5
39.0911 
 
30.10366
10406
Andrzej Niziałek
Stanisław Tokarski
LB
LB
3
1
31.3911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 738 punktów PKL, w tym 390 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.07:56:06 (0.1441/70) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.