Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6040/30759 turniej teamów

szczegóły imprezy

Mistrzostwa Warszawy
Mistrzostwa Warszawy Turniej Teamów
sobota, 14 października 2023r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.19722
17554
15352
19723
Michał Korwek
Jakub Dziuba
Michał Maszenda
Adam Rogowski
MA
MA
MA
MA
2
3
5
2.5
88.3037
2.07061
07043
12123
16637
Marek Różański
Sandra Różańska
Mateusz Stępiński
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
MA
MA
9
3
11
3
86.0529
3.09357
09135
18011
09146
Arkadiusz Majcher
Aleksandra Górska
Filip Parol
Piotr Tuczyński
MA
WP
MA
WP
15
3
4
24
84.0022
4.11903
15511
19474
09755
Paweł Szymaszczyk
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
Łukasz Witkowski
OP
MA
MA
SW
11
9
2
17
83.5214
5.07090
17082
06629
10148
Anna Kowalska
Maciej Boczar
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
LD
MA
MA
MA
13
7
17
9
83.308
6.14728
18354
11550
18319
Kamil Nowak
Małgorzata Buduła
Piotr Marcinowski
Rafał Przybysz
SW
MA
PM
MA
17
3
17
4
81.846
7.06877
08988
09020
08854
Waldemar Radziak
Paweł Gałązka
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Przytycka
MA
MA
MA
MA
12
4
5
4
78.025
8.05341
13709
13438
12899
Jacek Pszczoła
Grzegorz Głasek
Rafał Marks
Michał Wróbel
SW
SW
MA
MA
24
11
15
9
76.604
9.16473
11932
06542
06543
Wojciech Niewiadomski
Marek Borewicz
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
PK
PK
3
9
18
19
76.262
10.20259
21367
20770
21769
Jan Kot
Jakub Bereza
Maksymilian Szczurowski
Wojciech Wnuk
MA
MA
MA
MA
2.5
3
1.5
2
72.741
11.18494
19212
16936
15183
15184
Jakub Wieleba
Piotr Jaszak
Bolesław Radko
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
LU
MA
KP
MA
MA
2
1
3
2.5
2
70.701
12.10056
12006
05363
06355
Piotr Nowicki
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
Lech Warwocki
MA
MA
WM
LD
7
7
21
9
68.051
13.11940
06707
06813
21057
Dariusz Serafin
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
Dariusz Sarzyński
SL
MA
MA
SL
4
12
7
2.5
63.501
14.10191
21129
20787
11447
Artur Duczmalewski
Marta Jakubisiak
Tomasz Kalinowski
Paweł Lasota
MA
MA
MA
MA
5
1.5
2
3
63.031
15.16380
16065
15976
16068
16069
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
Stanisław Mączka
Konrad Paluszek
Łukasz Trendak
MA
MA
MA
MA
MA
5
4
5
3
4
61.781
16.09666
19103
08885
13240
Mateusz Gackowski
Piotr Guzik
Marcel Kołodziejczyk
Gracjan Konieczny
MA
MA
MA
MA
4
2.5
3
2.5
57.291
17.20822
20898
19518
12224
Roman Rutyna
Bogusław Jóźwiak
Bolesław Studziński
Aleksander Waślicki
MA
MA
MA
MA
1.5
2.5
2.5
4
57.011
18.21351
21140
21695
22671
Elżbieta Chmielowska
Krzysztof Micek
Małgorzata Olejnik
Jakub Zieliński
MA
MA
MA
MA
1.5
1
1.5
0.5
55.521
19.22581
09622
22582
22316
Grzegorz Dróżdż
Andrzej Bajko
Izabela Mościcka
Paweł Wydra
MA
MA
MA
MA
0
2
0
1
36.491

Łącznie 550 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/wyniki/inne2023/231013W1/teamy/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-02 g.23:38:16 (0.1920/88) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.