Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6379/31065 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2023/2024
II liga, grupa NW
miejsca 1-8
niedziela, 9 czerwca 2024r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.11444Grzegorz AdamskiZP5620310PIONIER Entuzjaści SzczecinII
2.05889Patryk AraszkiewiczZP7564282PIONIER Entuzjaści SzczecinII
3.17294Marek BałabuchKP5220110TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
4.11802Marek BanasińskiPM13471236Festiwal STB Słupsk 
5.16184Tomasz BartnickiKP7490245OMEGA Perfekt Dom Brodnica 
6.04531Marek BarylewskiKP18354177OMEGA Perfekt Dom Brodnica 
7.13003Mariusz BielskiKP5550275TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
8.03650Tomasz BoruckiKP72814TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
9.01945Mirosław BublewiczWP11700350PKB PoznańI
10.19418Artur ChibowskiKP1.52814TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
11.08341Jan ChmielewskiZP7587294KONTRA KoszalinII
12.04949Michał DembińskiWP12496248Park Tenisowy 1 
13.05918Tomasz DerbaZP11670335KONTRA KoszalinII
14.04781Andrzej GarstkaPM9570285Festiwal STB Słupsk 
15.05033Eugeniusz GrzybekWP9400200PKB PoznańI
16.03724Leszek HejneKP7354177OMEGA Perfekt Dom Brodnica 
17.05950Tadeusz JanczurewiczWP5530265KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
18.05059Stanisław JanikWP13402201KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
19.12108Aleksandra JaroszPM7496248Festiwal STB Słupsk 
20.04788Ireneusz JaroszPM18546273Festiwal STB Słupsk 
21.17254Krzysztof JordanWP4292146Park Tenisowy 1 
22.03763Leszek KawskiKP9490245OMEGA Perfekt Dom Brodnica 
23.09555Przemysław KlęskZP5620310PIONIER Entuzjaści SzczecinII
24.04793Krzysztof KlufPM12570285Festiwal STB Słupsk 
25.05118Cezary KmiecikWP7300150PKB Poznań 
26.04797Ryszard KonopkaPM12298149Festiwal STB Słupsk 
27.04798Mirosław KopowskiPM12570285Festiwal STB Słupsk 
28.05134Piotr KozickiWP7530265KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
29.03787Adam KozłowskiKP12550275TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
30.05142Waldemar KożuchowskiWP5530265KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
31.11800Mariusz KrakowiakKP513869TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
32.13491Marek KudłaWP19510255Park Tenisowy 1 
33.05989Jerzy KullassZP9670335KONTRA KoszalinII
34.10809Ryszard LeśniewskiPM914975Festiwal STB Słupsk 
35.03815Michał LewińskiKP13550275TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
36.11198Krzysztof LipowskiZP5609305PIONIER Entuzjaści SzczecinII
37.05210Przemysław MaliszewskiWP5530265KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
38.04820Wiesław MączkowskiPM12323162Festiwal STB Słupsk 
39.16183Zofia MiechowiczKP7490245OMEGA Perfekt Dom Brodnica 
40.05282Jerzy NowakWP13700350PKB PoznańI
41.10770Jan PędzińskiWP4510255Park Tenisowy 1 
42.05314Marcin PędzińskiWP15510255Park Tenisowy 1 
43.13570Piotr ProporowiczKP5220110TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
44.02395Krzysztof RogozińskiWP12600300PKB PoznańI
45.03920Grzegorz RojewskiKP13550275TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
46.14181Jan RosochowiczWP45930Park Tenisowy 1 
47.12229Robert RychlickiKP7550275TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
48.04823Małgorzata SawickaZP18542271PIONIER Entuzjaści SzczecinII
49.06086Ryszard SawickiWP7516258KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
50.06085Zbigniew SawickiZP11542271PIONIER Entuzjaści SzczecinII
51.05386Paweł SiwińskiWP13400200PKB PoznańI
52.05403Piotr SoleckiWP7300150PKB Poznań 
53.05405Paweł SosnowskiWP5516258KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
54.06101Paweł StężałaZP7496248PIONIER Entuzjaści SzczecinII
55.07501Jan StyczyńskiKP5245123OMEGA Perfekt Dom Brodnica 
56.13018Rafał SzafranekKP511055TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 
57.05436Mieczysław SzczechowiakWP58844Park Tenisowy 1 
58.06112Roman SzlachetkaZP12670335KONTRA KoszalinII
59.14166Zbigniew SzumigalskiKP55528OMEGA Perfekt Dom Brodnica 
60.06116Radosław SzymczakZP7447224KONTRA KoszalinII
61.02158Zdzisław ŚwiątekWP13700350PKB PoznańI
62.06121Bogdan TrunZP5609305PIONIER Entuzjaści SzczecinII
63.05483Tomasz WasilewskiWP9567284PKB PoznańI
64.06131Marek WawrzyniakZP9670335KONTRA KoszalinII
65.05490Grzegorz WichtowskiWP58844Park Tenisowy 1 
66.08855Janusz WieruckiZP7587294KONTRA KoszalinII
67.07926Maciej WierzbickiWP9600300PKB PoznańI
68.06137Marcin WilińskiZP7447224KONTRA KoszalinII
69.05508Robert WłodkowskiWP7402201KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA 
70.05509Marek WłoszczukWP5510255Park Tenisowy 1 
71.04012Andrzej WojnowskiKP5490245OMEGA Perfekt Dom Brodnica 
72.18482Piotr ZalcmanKP411055TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 32201 punktów PKL, w tym 16107 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.11:43:06 (0.3395/82) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.