Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6580/31426 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Grand Prix Wielkopolski i woj. Lubuskiego
GP Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego - Grodzisk Wielkopolski 10-03-2024
niedziela, 10 marca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.05064
05315
Andrzej Janowicz
Maciej Piasecki
WP
WP
7
7
63.80100
2.06041
05534
Edward Niewierowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
11
17
60.5692
3.05226
09995
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
WP
WP
12
5
59.9485
4.17912
18642
Alicja Kaczmarek
Maria Niklaus
WP
WP
1.5
3
59.7978
5.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
59.4771
6.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
57.9765
7.05282
07591
Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
WP
WP
13
11
57.8658
8.04949
05483
Michał Dembiński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
12
9
57.6951
9.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
56.4045
10.17301
08859
Arkadiusz Jaranowski
Krzysztof Lewandowski
LB
DS
5
7
56.3138
11.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
5
56.2231
12.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
LB
9
7
55.4625
13.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
55.0020
14.01968
02074
Sławomir Drewalski
Bogusław Mazierski
LB
LB
5
4
54.9719
15.02037
02116
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
9
54.6118
16.21747
21739
Antoine Farine
Michał Grabowski
WP
WP
1.5
1.5
53.8717
17.09099
19644
Tomasz Lipiński
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
5
3
53.7715
18.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
53.5114
19.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
9
7
53.1913
20.17984
08768
Krzysztof Galubiński
Adam Talarczyk
WP
WP
4
2
53.0812
21.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
3
3
52.7211
22.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
52.6210
23.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
52.509
24.20789
23479
Bartosz Heyduk
Marek Kuc
LB
LB
0.5
0
51.937
25.23633
18502
Adam Królak
Małgorzata Węglewska
WP
LB
0.5
3
51.796
26.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
2
1.5
51.695
27.09994
10343
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
LB
LB
5
3
51.494
28.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
51.083
29.20223
12093
Piotr Cieśliński
Jarosław Marczewski
WP
WP
2.5
4
51.012
30.19346
19403
Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
WP
WP
2
2
50.651
31.02057
02199
Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
5
12
50.001
32.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
2
2
49.811
33.22495
02040
Marta Haszkiewicz
Skarbimir Kozar
LB
LB
1
5
49.641
34.18842
21558
Rafał Milinkiewicz
Radosław Spychalski
WP
WP
2.5
2
49.421
35.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
49.211
36.02105
15226
Grzegorz Pogodziński
Ryszard Szkwarek
LB
LB
5
3
48.821
37.14789
22567
Bartosz Kaczmarek
Serhii Poznanskyi
WP
WP
5
1.5
48.621
38.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
2.5
3
48.501
39.20349
22369
Izabela Górnicka
Radosław Jopek
LB
WP
2
1
48.321
40.15645
15644
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
WP
WP
2.5
3
47.731
41.01785
16178
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
4
47.361
42.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
46.221
43.20038
20010
Robert Kempka
Aneta Klaczyńska
WP
WP
2.5
2.5
45.951
44.16733
16735
Stanisław Bamber
Tadeusz Jutkowiak
LB
WP
2
1.5
45.901
45.02261
08330
Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
LB
LB
9
4
45.611
46.02049
02093
Kazimierz Kuczyński
Stanisław Owczarski
LB
LB
5
12
44.371
47.21644
22784
Mateusz Kopaszewski
Stanisław Radziej
WP
WP
1
0.5
43.441
48.20043
21548
Hanna Kempka
Agnieszka Kwacz
LB
WP
2
2
43.331
49.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
LB
4
4
43.331
50.15044
18220
Piotr Surdyk
Janusz Zabacki
WP
WP
5
2.5
43.261
51.02126
20140
Sebastian Simonienko
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
5
2
42.881
52.22789
22781
Dominika Jarząbek
Mariia Lytvyn-Chepurna
WP
WP
0
0.5
42.281
53.22771
22779
Filip Grześkowiak
Mateusz Krzyżaniak
WP
WP
0.5
0.5
42.091
54.22782
22787
Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
WP
WP
0
0
38.841
55.21131
22752
Maciej Kwacz
Piotr Michałkiewicz
WP
WP
1.5
1
38.591
56.09961
 
Jerzy Adamczak
Zbigniew Koziołek
LB
-
4
0
36.921
57.22839
23256
Małgorzata Kańduła
Bernard Sławiński
WP
WP
0
0
36.481
58.18491
05244
Tadeusz Dziadykiewicz
Bogna Latowska
WP
WP
3
2.5
30.701

Łącznie 1906 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://rebid.com.pl/tur/240310/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.20:03:42 (2.2280/126) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.