Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6593/31483 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* o Puchar Prezydenta Miasta Słupska
OTP* XX turniej o Puchar Prezydenta m. Słupska
sobota, 9 marca 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
3
7
59.697035III
III
2.10386
16810
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
ZP
ZP
3
0.5
58.486231III
III
3.04783
13364
Michał Górski
Adam Lonski
PM
PM
9
9
58.365427 
 
4.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
58.244724 
 
5.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
9
12
57.964020 
 
6.03829
04660
Bogumił Macierzyński
Marek Niesłuchowski
PM
PM
9
7
57.873216 
 
7.13841
04704
Marek Parol
Maciej Stasiński
PM
PM
4
3
55.862513 
 
8.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
55.06179 
 
9.07717
11296
Halina Mikołajczak
Artur Pomarański
ZP
OP
4
9
54.68147 
 
10.11809
13359
Krzysztof Mielnik
Dominika Wołyńska
PM
PM
11
3
54.32126 
 
11.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
54.13116 
 
12.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
53.85105 
 
13. 
 
Wiesław Bielecki
Kamila Markiewicz
-
-
0
0
53.7595 
 
14.09623
09679
Zenon Banach
Krzysztof Meyer
PM
PM
1.5
4
53.6674 
 
15.20969
19461
Genowefa Grenik
Kazimierz Kocik
ZP
ZP
1.5
1.5
52.5463 
 
16.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
2.5
2.5
51.5553 
 
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
51.5442 
 
18.12262
10983
Radosław Kmiecik
Grzegorz Zborowski
PM
PM
3
5
51.3921 
 
19.10324
23624
Filip Piotrowski
Mariusz Ryłów
ZP
ZP
3
0
50.9811 
 
20.19911
22688
Antoni Byliński
Nina Zwiercan
PM
PM
2.5
1
50.9411 
 
21.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
50.5411 
 
22.04601
08563
Witold Kaliński
Andrzej Osiński
PM
PM
12
4
50.1011 
 
23.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
49.9111 
 
24. 
 
Zbigniew Rychły
Anna Rychły-Lipińska
-
-
1.5
0
49.5611 
 
25.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
PM
PM
2.5
2.5
48.8211 
 
26.13358
04806
Łukasz Gackowski
Jan Lange
PM
PM
2.5
4
48.7611 
 
27.20830
22618
Szymon Grabala
Wiktor Stasiński
PM
PM
2.5
1.5
48.7411 
 
28.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
48.3311 
 
29.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
4
5
47.8811 
 
30.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
47.3811 
 
31.18827
18826
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
ZP
ZP
2.5
3
44.9611 
 
32.22083
 
Mirosław Baj
Jerzy Wieczorek
PM
-
1
0
43.0711 
 
33.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak-Całka
PM
PM
3
5
41.4711 
 
34.22561
23650
Katarzyna Laskowska
Andrzej Watemborski
PM
PM
0
0
38.8811 
 
35.22484
22483
Elżbieta Kanigowska
Lech Kanigowski
PM
PM
0.5
0.5
38.2411 
 
36.22926
15840
Robert Górka
Patryk Szczuczko
WP
ZP
0.5
2
37.3911 
 
37.22482
 
Łucja Szuper
Wanda Wisniowska
PM
-
0.5
0
30.9811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 892 punkty PKL, w tym 472 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:36:25 (0.2672/84) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.