Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6233/31603 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

25. Mityng Hotel Senator
3. OTP*
piątek, 19 kwietnia 2024r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
MA
WM
7
21
65.216834III
III
2.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
13
59.456231III
III
3.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
58.955729 
 
4.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
LU
17
7
58.455226 
 
5.17082
11296
Maciej Boczar
Artur Pomarański
MA
OP
7
9
57.634724 
 
6.10709
05517
Piotr Frankowski
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
5
7
56.884221 
 
7.12154
11319
Mateusz Sobczak
Przemysław Zawada
DS
PK
15
21
56.853618 
 
8.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
56.403116 
 
9.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
11
55.902613 
 
10.06551
02533
Jacek Ciechomski
Tomasz Pawluk
LU
LU
19
7
55.762111 
 
11.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
55.29168 
 
12.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
53.79147 
 
13.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
53.25137 
 
14.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
52.97126 
 
15.08166
05856
Renata Dancewicz
Piotr Walczak
MA
WP
7
21
52.93116 
 
16.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
52.41105 
 
17.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
52.4095 
 
18.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
52.2684 
 
19.09245
08389
Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
7
3
52.1874 
 
20. 
 
Marius Moraru
Ioana Pagu
ROU
ROU
6
6
52.1074 
 
21.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
51.8763 
 
22.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
18
18
51.8253 
 
23.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
51.6242 
 
24.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
51.1632 
 
25.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
50.7021 
 
26.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
5
5
50.4911 
 
27.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
50.0811 
 
28.21505
22067
Szymon Lubina
Andżelika Petruczenko
LU
LU
1.5
0.5
49.8211 
 
29.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
49.7611 
 
30.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
49.6811 
 
31.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
49.1211 
 
32. 
 
Valentin Ivanov
Milena Ruscheva
BGR
BGR
6
6
48.8211 
 
33.02559
02571
Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
LU
LU
5
3
48.5511 
 
34.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
47.7511 
 
35.02519
15414
Bartosz Matras
Wojciech Okuniewski
WM
LU
9
5
47.1011 
 
36.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
47.0411 
 
37. 
 
Florinel Filip
Bogdan Marina
ROU
ROU
6
19
46.4111 
 
38.02545
02572
Adam Pruszkowski
Paweł Zaleski
LU
LU
5
5
46.3311 
 
39.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
4
4
46.2811 
 
40.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
46.2411 
 
41.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
2
4
45.8911 
 
42.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
9
45.7811 
 
43.10472
09322
Samuel Bałdysz
Mirosław Kotowski
DS
SW
7
5
45.2411 
 
44.06385
06447
Zygmunt Figura
Jan Zalewski
MA
MA
7
7
43.4811 
 
45.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
43.3611 
 
46.07710
11466
Andrzej Dudzik
Tadeusz Laszczak
MP
MA
13
9
42.5711 
 
47.02990
15916
Adam Strzelecki
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
MA
9
5
42.2411 
 
48.05670
08308
Andrzej Kozikowski
Kamil Walczyk
LD
SW
15
9
42.0511 
 
49.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
DS
5
21
40.3311 
 
50.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
40.2711 
 
51.07052
19485
Edmund Czubak
Adrianna Staniszewska
MA
MA
12
2
39.3411 
 
52.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
38.2511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1192 punkty PKL, w tym 634 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:53:22 (0.1682/114) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.