Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6233/31605 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

25. Mityng Hotel Senator
4. OTP*
sobota, 20 kwietnia 2024r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
63.997035III
III
2.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
61.436533III
III
3.06551
02533
Jacek Ciechomski
Tomasz Pawluk
LU
LU
19
7
60.606030 
 
4.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
59.245528 
 
5.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
57.985025 
 
6.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
18
18
57.874623 
 
7.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
LU
17
7
57.684121 
 
8.02966
08308
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
15
9
56.613719 
 
9.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
56.433216 
 
10.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
55.712513 
 
10.10709
05517
Piotr Frankowski
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
5
7
55.712513 
 
12.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
15
55.54189 
 
13.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
55.48147 
 
14.09245
08389
Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
7
3
55.42147 
 
15.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
54.88137 
 
16.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
54.77126 
 
17.06795
11296
Ewa Miszewska
Artur Pomarański
PK
OP
19
9
54.46116 
 
18. 
 
Marius Moraru
Ioana Pagu
ROU
ROU
6
6
54.12105 
 
19.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
MA
5
11
53.87105 
 
20.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
13
53.6395 
 
20.12108
04788
Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
PM
PM
7
18
53.6395 
 
22.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
53.5274 
 
23.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
MA
7
5
53.3563 
 
24.01318
06336
Stanisław Gołębiowski
Piotr Lutostański
DS
SW
24
24
52.9363 
 
25.23038
05670
Stefan Georgiev
Andrzej Kozikowski
KP
LD
0.5
15
52.9253 
 
26.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
52.5042 
 
26.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
5
4
52.5042 
 
28.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
52.3821 
 
29.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
21
52.2021 
 
30.04793
15023
Krzysztof Kluf
Rafał Łangowski
PM
MA
12
7
51.3111 
 
31.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
51.1311 
 
32.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
51.0111 
 
33.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
MA
WM
7
21
50.7911 
 
34.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
49.6511 
 
35.07849
11319
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
KP
PK
21
21
49.5211 
 
36.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
48.7511 
 
37.22157
22316
Piotr Szymański
Paweł Wydra
MA
MA
1.5
1.5
48.3911 
 
38.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
47.2111 
 
39.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
47.2011 
 
40.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
47.1011 
 
41.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
9
46.9611 
 
42.22012
15913
Piotr Jakubczak
Adam Rydz
MA
MA
1
4
46.5511 
 
43.16936
07941
Bolesław Radko
Jacek Zając
LU
LU
4
4
45.9011 
 
44.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
4
4
45.6511 
 
45.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
DS
5
21
45.4811 
 
46.02519
15414
Bartosz Matras
Wojciech Okuniewski
WM
LU
9
5
45.3011 
 
47.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
43.9911 
 
48.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
43.1711 
 
49.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
5
5
42.8011 
 
50. 
 
Valentin Ivanov
Milena Ruscheva
BGR
BGR
6
6
42.0811 
 
51.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
41.8511 
 
52.02559
02571
Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
LU
LU
5
3
41.7411 
 
53.02545
02572
Adam Pruszkowski
Paweł Zaleski
LU
LU
5
5
41.5511 
 
53.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
41.5511 
 
55.08166
05856
Renata Dancewicz
Piotr Walczak
MA
WP
7
21
40.6011 
 
56.21505
22067
Szymon Lubina
Andżelika Petruczenko
LU
LU
1.5
0.5
40.1911 
 
57.06562
20034
Maciej Czajkowski
Katarzyna Grabarczyk-Steć
MA
MA
5
2
39.5811 
 
58.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
9
39.4011 
 
59.07052
19485
Edmund Czubak
Adrianna Staniszewska
MA
MA
12
2
32.2611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1384 punkty PKL, w tym 734 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.18:52:48 (0.2037/128) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.