Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2155/10462 zbitka

szczegóły imprezy

BUDIMEX 58.Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2011/2012
II liga SE
sobota, 30 czerwca 2012r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.02873Jacek AdamczykSW7318GSM OK Kielce 
2.08520Tomasz BajorekPK7313CZARNI ZETO Rzeszów 
3.08454Dariusz BanaśSW2.5350GSM OK Kielce 
4.13245Tomasz BartoszczeLU0.526CKFiS BEŁŻYCE 
5.02597Tadeusz BiernatMP12700Dyktator KrakówI
6.07712Aleksander BobkoPK4228Janlex Rzeszów 
7.07704Ilona BobkoPK2.5128Janlex Rzeszów 
8.07536Andrzej BorekMP4570Jordanów Rabka-Zdrój 
9.02610Kazimierz ChłobowskiMP7700Dyktator KrakówI
10.01020Lesław ChmielPK4300Janlex Rzeszów 
11.03091Andrzej CholewaMP4484Leskowiec Wadowice 
12.14178Michał ChudańskiPK1.5143PSB Przemyśl 
13.01025Roman CieślaPK7270CZARNI ZETO Rzeszów 
14.01030Marek CyrkielPK12200Janlex Rzeszów 
15.13865Grzegorz DubielLU0.568FORTA BIŁGORAJ 
16.07710Andrzej DudzikMP12570Jordanów Rabka-Zdrój 
17.02630Mariusz DyrdaMP2.5219Jordanów Rabka-Zdrój 
18.01042Kazimierz DziokPK7370CZARNI ZETO Rzeszów 
19.01051Hieronim FurmanPK7370CZARNI ZETO Rzeszów 
20.02642Przemysław GałekMP4550Milo Kraków 
21.01054Tadeusz GarbacikMP7570Jordanów Rabka-Zdrój 
22.01058Marian GóreckiPK4370CZARNI ZETO Rzeszów 
23.01062Marek HocaniukPK4313Dom Kultury Dębica 
24.11974Mirosław HomaPK2430PSB Przemyśl 
25.02667Bartłomiej IgłaMP7670CKiS Skawina III
26.02911Ryszard JankowskiSW7127GSM OK Kielce 
27.07734Waldemar JurczakPK4106Zrelbud Nisko 
28.02676Jarosław JurkiewiczMP12670CKiS Skawina III
29.02678Jacek KalinowskiMP7700Dyktator KrakówI
30.11530Robert KaltenbergPK2320Zrelbud Nisko 
31.10616Piotr KamińskiMP2.5510Leskowiec Wadowice 
32.13022Maciej KarpałaMP2.5490Last Minute Kraków 
33.01074Zbigniew KiełbasaPK2.5200Janlex Rzeszów 
34.11394Joanna KotarbaMP2490Last Minute Kraków 
35.11393Paweł KotarbaMP2.5490Last Minute Kraków 
36.02580Agata KowalMP4550Milo Kraków 
37.07732Jan KowalPK230Zrelbud Nisko 
38.07090Anna KowalskaLD7620INWIT - Armatura PTC PabianiceII
39.02504Janusz KrawczyńskiLU7388YAMIT ZAMOŚĆ 
40.12999Adam KrysaMP4670CKiS Skawina III
41.01093Maciej KrzywkaPK4430PSB Przemyśl 
42.07970Zdzisław KubajLU2.5392FORTA BIŁGORAJ 
43.09418Piotr Kuc-DzierżawskiMP4490Last Minute Kraków 
44.01097Dariusz KulpińskiPK756Singleton Podkarpacki 
45.02510Waldemar KwiatkowskiLU2.579CKFiS BEŁŻYCE 
46.01104Jan LipiorPK4450Dom Kultury Dębica 
47.12490Małgorzata LudwikowskaMP1.5171Last Minute Kraków 
48.09466Piotr LudwikowskiMP4490Last Minute Kraków 
49.02940Robert ŁataśSW2350GSM OK Kielce 
50.02729Adam ŁącznyMP4263Jordanów Rabka-Zdrój 
51.02732Artur MachnoMP7582CKiS Skawina III
52.10954Stanisław MakuchPK2286PSB Przemyśl 
53.11153Jarosław MalawskiPK2430PSB Przemyśl 
54.02736Stanisław MalinowskiPK2.5450Dom Kultury Dębica 
55.07975Jerzy MaludzińskiSW7350GSM OK Kielce 
56.08986Józef MałyszLU4347YAMIT ZAMOŚĆ 
57.09495Krzysztof MaruchaLU2.5470YAMIT ZAMOŚĆ 
58.15601Tomasz MazurPK0117Dom Kultury Dębica 
59.03347Maciej MąkaMP4510Leskowiec Wadowice 
60.03351Marek MichalskiPK4200Janlex Rzeszów 
61.01125Grzegorz NalepaPK2.591Zrelbud Nisko 
62.10615Grzegorz NiemiecMP2.5490Last Minute Kraków 
63.08516Zbigniew NiezgodaPK2.5320Zrelbud Nisko 
64.07981Jarosław OstrowskiLU2.5410FORTA BIŁGORAJ 
65.05749Stanisław OwczarekLD18620INWIT - Armatura PTC PabianiceII
66.07983Mieczysław PaczosLU2.5410FORTA BIŁGORAJ 
67.02757Bogdan PalczyńskiMP7700Dyktator KrakówI
68.07984Bogdan PalikotLU4410FORTA BIŁGORAJ 
69.03406Andrzej PalmirskiMP4102Leskowiec Wadowice 
70.02760Jerzy PasichMP7510Leskowiec Wadowice 
71.07729Wojciech PaszkoPK4300Janlex Rzeszów 
72.07986Wiesław PawelecLU4388YAMIT ZAMOŚĆ 
73.14179Ryszard PisarczykPK4320Zrelbud Nisko 
74.02545Adam PruszkowskiLU2.5530CKFiS BEŁŻYCE 
75.01145Stanisław PruśPK4313Dom Kultury Dębica 
76.05776Jakub PrzerembskiLD4620INWIT - Armatura PTC PabianiceII
77.02546Jacek PrzybyśLU2.5530CKFiS BEŁŻYCE 
78.01149Jerzy PuchałaPK4257Janlex Rzeszów 
79.12752Eugeniusz PykaMP2109Jordanów Rabka-Zdrój 
80.07405Piotr RadzikowskiMP7550Milo Kraków 
81.07988Gabriel RaszkaLU2.5410FORTA BIŁGORAJ 
82.11471Maciej RodzajMP4550Milo Kraków 
83.02784Robert RóżakMP2.5550Milo Kraków 
84.07617Mirosław SadyMP7700Dyktator KrakówI
85.01166Jan SączawaPK2.5198Zrelbud Nisko 
86.01168Wiesław SiekPK7320Zrelbud Nisko 
87.13847Piotr SiębabPK1.5286PSB Przemyśl 
88.02794Ryszard SkotarskiMP7670CKiS Skawina III
89.07989Wiesław SkubiszLU4470YAMIT ZAMOŚĆ 
90.01173Bolesław SmorągPK4200Janlex Rzeszów 
91.07491Tadeusz SobotaSW463GSM OK Kielce 
92.08946Małgorzata SokołowskaLD4620INWIT - Armatura PTC PabianiceII
93.13848Wojciech StadnikPK1.5447PSB Przemyśl 
94.13866Arkadiusz StojanLU168FORTA BIŁGORAJ 
95.02803Adam StonoPK7450Dom Kultury Dębica 
96.11769Tomasz StryszawskiMP4550Milo Kraków 
97.02807Reginald SukiennikMP7700Dyktator KrakówI
98.01180Bogusław SurowiecPK4300Janlex Rzeszów 
99.11531Bogusław SygulskiPK2.5450Dom Kultury Dębica 
100.07991Gabriel SzarafinLU4326YAMIT ZAMOŚĆ 
101.07992Andrzej SzczepaniakLU4410FORTA BIŁGORAJ 
102.02998Marcin TerelakSW2.5350GSM OK Kielce 
103.07994Wiesław TeresińskiLU4163YAMIT ZAMOŚĆ 
104.08518Jan TokarczykPK230Zrelbud Nisko 
105.05464Witold TurantLD18190INWIT - Armatura PTC Pabianice 
106.07544Marek TyranLD7620INWIT - Armatura PTC PabianiceII
107.02825Maciej TyszownickiMP7570Jordanów Rabka-Zdrój 
108.01189Tadeusz UrbanekPK4450Dom Kultury Dębica 
109.03005Piotr WaluszewskiSW2.5350GSM OK Kielce 
110.02838Kamila WesołowskaMP4436CKiS Skawina III
111.01195Zbigniew WilisowskiPK4450Dom Kultury Dębica 
112.15014Zdzisław WitesikLU2265CKFiS BEŁŻYCE 
113.09903Michał WitkowskiPK2412PSB Przemyśl 
114.02570Leszek ZagozdonLU4530CKFiS BEŁŻYCE 
115.15110Artur ZaricznyPK2.5197PSB Przemyśl 
116.08043Piotr ZawiślakLU4470YAMIT ZAMOŚĆ 
117.01205Ryszard ZdonPK4370CZARNI ZETO Rzeszów 
118.07932Dariusz ZielińskiLU4530CKFiS BEŁŻYCE 
119.03624Piotr ZiębaMP4510Leskowiec Wadowice 
120.01208Adam ŻarnowskiPK7370CZARNI ZETO Rzeszów 
121.10085Justyna ŻmudaMP7582CKiS Skawina III

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 47067 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.03:04:20 (0.2887/131) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.