Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2155/10650 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

BUDIMEX 58.Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2011/2012
I liga N
niedziela, 4 marca 2012r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.11441Mateusz AndrzejewskiWP417085Dąbrówka Poznań 
2.04527Krzysztof AntasWP181250625Unia I LesznoI
3.01217Krystyna AugustyniakDS27035KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 
4.10017Paweł BabeckiLD2.5202101KDK 1 Kutno 
5.11802Marek BanasińskiPM12900450ALFA Gdynia 
6.05568Zdzisław BelingWP18850425Consus II Kalisz 
7.08998Maurycy BiernatMA419296AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
8.05574Przemysław BłaszczykLD12845423KDK 1 Kutno 
9.04198Adolf BocheńskiWM12392196OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
10.04906Jan BorychowskiLB12725363Kart-El Gorzów 
11.07596Krzysztof BrudkaWP12566283Dąbrówka Starka Poznań 
12.04545Roman BudzikPM13900450ALFA Gdynia 
13.07782Piotr ButrynMA71100550AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
14.05911Mirosław ChwalkoZP216683ZOIM Szczecin 
15.04949Michał DembińskiWP7848424Dąbrówka Starka PoznańM
16.12129Grzegorz DeptułaWM4750375OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
17.06580Piotr DybiczMA7287144AZS UW 2 
18.04772Bogusław DykPM12825413FESTIWAL Słupsk 
19.09594Ewa DziekańskaDS4700350KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 
20.01291Krzysztof DziekańskiDS7700350KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 
21.04563Ireneusz DzikowskiPM181100550ANDRZEJKI GdańskI
22.03696Leszek FalkowskiKP12975488Chemik Bydgoszcz 
23.04781Andrzej GarstkaPM7825413FESTIWAL Słupsk 
24.15621Tomasz GotardPM191150575ANDRZEJKI GdańskI
25.12275Michał GulczyńskiWP4227114Dąbrówka Poznań 
26.04588Sławomir HenclikPM181150575ANDRZEJKI GdańskI
27.04593Wacław JanickiWP131056528Unia I LesznoI
28.13029Dominik JarmocikZP2.5785393ZOIM Szczecin 
29.04788Ireneusz JaroszWP18875438Connector Poznań 
30.05069Paweł JassemWP71300650Dąbrówka Starka PoznańM
31.05070Piotr JassemWP7875438Connector Poznań 
32.05649Tomasz JochymskiMA71100550AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
33.05084Tadeusz KaczanowskiWP181250625Unia I LesznoI
34.07801Michał KaniaMA71100550AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
35.09138Danuta KazmuchaWP7875438Connector Poznań 
36.10570Wojciech KaźmierczakMA71005503AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
37.04605Jan KlapkowskiPM4205103ALFA Gdynia 
38.04305Marek KlepackiWM4750375OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
39.03780Rafał KoniecznyKP7975488Chemik Bydgoszcz 
40.04797Ryszard KonopkaPM12825413FESTIWAL Słupsk 
41.04798Mirosław KopowskiPM12825413FESTIWAL Słupsk 
42.01397Piotr KoreckiDS4700350KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 
43.01826Janusz KościelnyWP7775388Progress I Ostrzeszów 
44.05670Andrzej KozikowskiLD12925463KDK 1 Kutno 
45.03787Adam KozłowskiLB12725363Kart-El Gorzów 
46.05675Mariusz KraśnickiLD4925463KDK 1 Kutno 
47.05155Jan KuczeraWP7775388Progress I Ostrzeszów 
48.07561Marek KuczyńskiWM4750375OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
49.01433Aleksander KudDS7700350KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 
50.05170Włodzimierz KwiatkowskiWP121000500PAB Poznań 
51.10809Ryszard LeśniewskiPM7825413FESTIWAL Słupsk 
52.04632Jacek LewPM13860430ALFA Gdynia 
53.05691Grzegorz LewaciakWP18534267Consus II Kalisz 
54.03815Michał LewińskiLB12725363Kart-El Gorzów 
55.04353Krzysztof ŁukaszewiczWM13555278OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
56.05202Przemysław MachowczykWP12775388Progress I Ostrzeszów 
57.05701Marta Maj-RudnickaWP12850425Consus II Kalisz 
58.03834Krzysztof MajkowskiLD4242121KDK 1 Kutno 
59.04360Mirosław MakatrewiczWM7750375OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
60.05213Paweł MałeckiWP7685343Connector Poznań 
61.04642Marek MałysaPM7573287ALFA Gdynia 
62.04643Bogdan MałyszPM18750375ANDRZEJKI GdańskI
63.04820Wiesław MączkowskiPM12825413FESTIWAL Słupsk 
64.06807Jan MoszyńskiWP13850425Consus II Kalisz 
65.05264Jerzy MściszWP121300650Dąbrówka Starka PoznańM
66.11104Sławomir NiajkoZP7950475ZOIM Szczecin 
67.05730Wiesław NicińskiLD12925463KDK 1 Kutno 
68.05739Robert NowickiWP131074537Dąbrówka Starka PoznańM
69.07099Jerzy OlczykWP716784Consus II Kalisz 
70.05291Ryszard OlenderekWP7775388Progress I Ostrzeszów 
71.04665Kazimierz OmernikPM18700350ANDRZEJKI GdańskI
72.04812Marta OstrowskaWP43920Connector Poznań 
73.03401Jarosław OstrowskiWP13875438Connector Poznań 
74.04396Krzysztof PakułaWM4750375OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
75.10533Ryszard PałaszWP4356178PAB Poznań 
76.10018Czesław PawłosikLD2.5322161KDK 1 Kutno 
77.06346Adam PawłowskiLD7925463KDK 1 Kutno 
78.05314Marcin PędzińskiWP131300650Dąbrówka Starka PoznańM
79.08078Edmund PinkiewiczPM12655328ALFA Gdynia 
80.04684Józef PochrońPM18900450ALFA Gdynia 
81.06347Karol PokorskiLD7202101KDK 1 Kutno 
82.04686Janusz PrzybyszewskiPM7819410ALFA Gdynia 
83.03909Ryszard RapickiKP12975488Chemik Bydgoszcz 
84.03920Grzegorz RojewskiKP12975488Chemik Bydgoszcz 
85.07109Jerzy RonkeWP12534267Consus II Kalisz 
86.06077Tomasz RusieckiZP7950475ZOIM Szczecin 
87.05366Jerzy RymwidWP12945473Unia I LesznoI
88.05367Zbigniew SabałaWP12775388Progress I Ostrzeszów 
89.10793Natalia SakowskaMA71100550AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
90.05802Mirosław SamujłłoLD7644322KDK 1 Kutno 
91.05374Cezary SerekWP7875438Connector Poznań 
92.04696Antoni SękowskiPM18655328ALFA Gdynia 
93.05378Jerzy SierackiWP71250625Unia I LesznoI
94.04699Krzysztof SikorskiPM181150575ANDRZEJKI GdańskI
95.05386Paweł SiwińskiLB7725363Kart-El Gorzów 
96.05808Adam SkalskiWP7850425Consus II Kalisz 
97.12196Zbigniew SkibickiPM2.5328164ALFA Gdynia 
98.05400Maciej SobieralskiWP131000500PAB Poznań 
99.10534Waldemar SroczyńskiWP4356178PAB Poznań 
100.08804Justyna StankiewiczWP2.5381191Connector Poznań 
101.05446Marek SzukałaWP131000500PAB Poznań 
102.05454Bogdan ŚwiątekLB12725363Kart-El Gorzów 
103.02158Zdzisław ŚwiątekLB12725363Kart-El Gorzów 
104.09146Piotr TuczyńskiWP12792396Dąbrówka Starka PoznańM
105.06363Andrzej TyburaLD4242121KDK 1 Kutno 
106.03992Roman WachowiakKP18975488Chemik Bydgoszcz 
107.05856Piotr WalczakWP19434217Consus II Kalisz 
108.04730Zbigniew WalczyńskiPM7205103ALFA Gdynia 
109.04731Sylwester WalerowiczWP121250625Unia I LesznoI
110.06355Lech WarwockiLD7322161KDK 1 Kutno 
111.06128Andrzej WasylkoZP4950475ZOIM Szczecin 
112.06129Piotr WasylkoZP7950475ZOIM Szczecin 
113.01713Stanisław WawszczykDS4700350KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 
114.04735Wacław WejknisPM13950475ANDRZEJKI GdańskI
115.05504Andrzej WitkowskiWP181000500PAB Poznań 
116.09755Łukasz WitkowskiMA71100550AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 
117.05505Tomasz WłodarczakWP71250625Unia I LesznoI
118.09550Jakub WojcieszekWP71300650Dąbrówka Starka PoznańM
119.06147Paweł WoźnickiZP4950475ZOIM Szczecin 
120.05523Artur WójcikWP12775388Progress I Ostrzeszów 
121.02185Damian WrońskiZP7950475ZOIM Szczecin 
122.05877Jan ZadrogaWP13434217Consus II Kalisz 
123.04751Andrzej ZaleskiPM4550275ANDRZEJKI GdańskI
124.04515Zbigniew ZemanowiczWM7457229OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński 
125.05548Janusz ZwierzyńskiWP7356178PAB Poznań 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 95584 punkty PKL, w tym 47817 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-15 g.10:51:42 (0.2688/135) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.