Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2155/10891 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BUDIMEX 58.Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2011/2012
Ekstraklasa
poniedziałek, 11 czerwca 2012r., godz. 20:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna ks*
1.04762Konrad AraszkiewiczMA19982ASKO-TECH Spójnia Warszawa 
2.04163Andrei ArlovichPD12960Katok SL Mińsk 
3.02460Marek AtalskiMP121100KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja 
4.01221Cezary BalickiDS241900RUCH SA AZS PWR I WROCŁAWI
5.08294Mariusz BartkowskiPK131350Elektromontaż Rzeszów 
6.04887Olech BestrzyńskiWP13825MY PO-WA Poznań 
7.08312Piotr BizońMA132250ASKO-TECH Spójnia WarszawaMM
8.12474Marek BlatSL71069KONSTANTA Bielsko-Biała 
9.03064Michał BłachSL2.5238ZTB 7TREFL Zawiercie 
10.04109Łukasz BredeMA13573ASKO-TECH Spójnia Warszawa 
11.08117Grażyna BrewiakMA18584INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
12.07291Krzysztof BurasWP192500CONSUS KaliszMM
13.04922Piotr BusseWP181650MY PO-WA Poznań 
14.06540Bartosz ChmurskiMA191548ASKO-TECH Spójnia Warszawa 
15.03094Maciej ChwirutSL4415ZTB 7TREFL Zawiercie 
16.04212Mirosław CichockiWM181827SIWIK INTERTRADE BT MrągowoM
17.06551Jacek CiechomskiMA181400Dom Kredytowy NOTUS WarszawaI
18.06554Jarosław CieślakWP13618CONSUS Kalisz 
19.10450Jacek DmowskiWP71650MY PO-WA Poznań 
20.05611Dominik FilipowiczWP122500CONSUS KaliszMM
21.04985Rafał GardzielewskiWP7825MY PO-WA Poznań 
22.08203Wojciech GawełMA7300Dom Kredytowy NOTUS Warszawa 
23.08513Piotr GawryśMA242250ASKO-TECH Spójnia WarszawaMM
24.04250Bogusław GierulskiWM192000SIWIK INTERTRADE BT MrągowoM
25.01318Stanisław GołębiowskiDS181900RUCH SA AZS PWR I WROCŁAWI
26.01807Roman GrzelakSL71700KONSTANTA Bielsko-Biała 
27.03184Artur GułaSL131600ZTB 7TREFL Zawiercie 
28.03185Zbigniew GułaSL71600ZTB 7TREFL Zawiercie 
29.02262Zbigniew HalatLB121450Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 
30.07792Ewa HarasimowiczMA131400INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
31.05944Adam HintertanLB71450Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 
32.05056Rafał JagniewskiWP182100UNIA WINKHAUS LesznoM
33.04108Przemysław JaniszewskiMA181600KBS LegionowianinI
34.08979Krzysztof JassemDS241900RUCH SA AZS PWR I WROCŁAWI
35.02013Andrzej JeleniewskiLB181450Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 
36.07796Marek JeleniewskiWP131850KURT-ROYCE PoznańI
37.05097Janusz KalidaWP4181KURT-ROYCE Poznań 
38.06658Jacek KalitaMA192250ASKO-TECH Spójnia WarszawaMM
39.04164Alexandr KarbanovichPD41550Katok SL Mińsk 
40.04303Roman KierznowskiWM182000SIWIK INTERTRADE BT MrągowoM
41.05111Wit KlapperMP191100KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja 
42.02683Krzysztof KleinrokMP71750KS Cracovia 1906 Caldo-IzolacjaI
43.07891Piotr KlimackiMA181800Dom Kredytowy NOTUS WarszawaI
44.06680Julian KlukowskiWP24993KURT-ROYCE Poznań 
45.12197Michał KlukowskiDS7937RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW 
46.07646Tomasz KluzMP71750KS Cracovia 1906 Caldo-IzolacjaI
47.02497Dariusz KoprońMA131800Dom Kredytowy NOTUS WarszawaI
48.04110Jakub KotorowiczMA181115KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
49.04111Krzysztof KotorowiczMA191228ASKO-TECH Spójnia Warszawa 
50.06706Apolinary KowalskiWP241850KURT-ROYCE PoznańI
51.08195Dariusz KowalskiMA192250ASKO-TECH Spójnia WarszawaMM
52.06334Dariusz KrajewskiMA121400INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
53.06713Marek KrajewskiMA1.5124KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
54.07811Marcin KrupowiczWP181483UNIA WINKHAUS LesznoM
55.01831Marian KupnickiWP151338CONSUS Kalisz 
56.05176Michał KwiecieńWP242100UNIA WINKHAUS LesznoM
57.10117Krzysztof LasockiWP24181KURT-ROYCE Poznań 
58.07346Kazimierz LichawskiSL7389KONSTANTA Bielsko-Biała 
59.02727Andrzej LubojemskiMP121750KS Cracovia 1906 Caldo-IzolacjaI
60.06336Piotr LutostańskiWP181715KURT-ROYCE PoznańI
61.03321Marek ŁazanowskiSL41600ZTB 7TREFL Zawiercie 
62.10023Leszek ŁuniewskiMA121400INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
63.01840Leszek MajdańskiWP131338CONSUS Kalisz 
64.05708Janusz MakarukWP131235CONSUS Kalisz 
65.01115Krzysztof MartensWP242500CONSUS KaliszMM
66.07370Piotr MatkowskiSL71423ZTB 7TREFL Zawiercie 
67.03338Ryszard MatlakSL4297ZTB 7TREFL Zawiercie 
68.05718Jerzy MichałekSL181360KONSTANTA Bielsko-Biała 
69.10095Paweł MiechowiczMA121300KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
70.06795Ewa MiszewskaWP181650MY PO-WA Poznań 
71.06341Grzegorz NarkiewiczWP192500CONSUS KaliszMM
72.05732Paweł NiedzielskiWP181338CONSUS Kalisz 
73.04662Michał NowosadzkiMA191800Dom Kredytowy NOTUS WarszawaI
74.07827Lech OhryskoWP131850KURT-ROYCE PoznańI
75.01128Roman OpalińskiPK181350Elektromontaż Rzeszów 
76.05307Zbigniew PapierniakMP121750KS Cracovia 1906 Caldo-IzolacjaI
77.05310Bogusław PazurWP192100UNIA WINKHAUS LesznoM
78.13994Robert PepłońskiMA2.5200Dom Kredytowy NOTUS Warszawa 
79.01138Marek PietraszekPK181350Elektromontaż Rzeszów 
80.04405Krzysztof PikusWM181566SIWIK INTERTRADE BT MrągowoM
81.07440Mariusz PodsiadłoSL7652ZTB 7TREFL Zawiercie 
82.02774Jarosław PosłusznyMP71392KS Cracovia 1906 Caldo-IzolacjaI
83.05341Jacek PszczołaDS24750RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW 
84.06873Mariusz PuczyńskiMA191548ASKO-TECH Spójnia Warszawa 
85.04165Ihar RadziukevichPD41550Katok SL Mińsk 
86.06879Adam RatyńskiWP181174KURT-ROYCE Poznań 
87.09391Tomasz RawiczLB41450Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 
88.03464Adam RobakSL12475ZTB 7TREFL Zawiercie 
89.04431Zbigniew RogowskiWM181218SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 
90.02395Krzysztof RogozińskiLB121450Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 
91.06887Jacek RomańskiSL241700KONSTANTA Bielsko-Biała 
92.05363Jerzy RussyanWP191850KURT-ROYCE PoznańI
93.02121Ryszard SakowiczLB121450Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 
94.06909Anna SarniakMA181400INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
95.04451Jerzy SkrzypczakWM192000SIWIK INTERTRADE BT MrągowoM
96.03497Jerzy SkwarkSL71700KONSTANTA Bielsko-Biała 
97.01643Ewa SobolewskaMA13552KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
98.03512Wojciech SołtysikSL2.5119ZTB 7TREFL Zawiercie 
99.01661Włodzimierz StarkowskiDS191900RUCH SA AZS PWR I WROCŁAWI
100.05830Robert StolińskiMA131300KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
101.07475Jerzy StworzewiczSL71700KONSTANTA Bielsko-Biała 
102.06954Adam SuwikMA181300KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
103.05431Andrzej SyrekWP121650MY PO-WA Poznań 
104.11245Jarosław SzczygiełMA259INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
105.07503Artur SzepeSL71067ZTB 7TREFL Zawiercie 
106.04842Leszek SztyrakWM181479SIWIK INTERTRADE BT MrągowoM
107.07849Bogdan SzulejewskiMA181225INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
108.06963Marek SzymanowskiMA24552KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
109.07854Witalis TalarWP121650MY PO-WA Poznań 
110.12357Aleh TsimakhovichPD71550Katok SL Mińsk 
111.06972Jacek TurczynowiczWP18903KURT-ROYCE Poznań 
112.06973Piotr TuszyńskiMA241800Dom Kredytowy NOTUS WarszawaI
113.06978Tomasz UkraińskiPK121350Elektromontaż Rzeszów 
114.06354Tomasz UrbańskiMA2.5117INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
115.10370Erikas VainikonisPD7960Katok SL Mińsk 
116.02166Jarosław WachnowskiLB181450Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 
117.02833Edward WarząchowskiMP121200KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja 
118.04740Piotr WiankowskiMA121400Dom Kredytowy NOTUS WarszawaI
119.06356Maciej WiącekMA71400INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 
120.06994Tomasz WiśniewskiMA121300KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
121.07431Marek WitekSL181700KONSTANTA Bielsko-Biała 
122.03596Andrzej WojtusiakSL131600ZTB 7TREFL Zawiercie 
123.05520Marek WójcickiWP182100UNIA WINKHAUS LesznoM
124.05534Stanisław ZakrzewskiWP121650MY PO-WA Poznań 
125.03618Eugeniusz ZalewskiSL4534ZTB 7TREFL Zawiercie 
126.07025Jerzy ZarembaWP19515CONSUS Kalisz 
127.08158Piotr ZatorskiDS131584RUCH SA AZS PWR I WROCŁAWI
128.11319Przemysław ZawadaPK71350Elektromontaż Rzeszów 
129.07869Sławomir ZawiślakMA191812Singleton WarszawaM
130.07033Dariusz ZembrzuskiMA12496KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz 
131.10238Alexander ZhukovPD71550Katok SL Mińsk 
132.01206Jacek ZnamirowskiPK121350Elektromontaż Rzeszów 
133.07044Piotr ŻakWP71030CONSUS Kalisz 
134.01776Adam ŻmudzińskiDS241900RUCH SA AZS PWR I WROCŁAWI

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 183168 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-16 g.07:43:09 (0.3075/144) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.