Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2182/11424 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

51. Festiwal Brydżowy PULA 2012
51st International Bridge Festival
butler - pairs
sobota, 8 września 2012r., godz. 21:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL ks*
1.05718Jerzy MichałekSL1895III
2.07475Jerzy StworzewiczSL795III
3.01502Mirosław MiłaszewskiDS1885 
4.06845Tomasz PaluchowskiMA1285 
5.03707Marek GiżaKP483 
6.03807Tomasz LatosKP783 
7.02666Andrzej HycnarPK1281 
8.02846Ryszard WolińskiMP781 
9.06322Kazimierz FalkowskiMA479 
10.08297Leszek PęcherzewskiMA479 
11.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA0.577 
12.15004Tomasz KręglewskiMA077 
13.05111Wit KlapperMP1971 
14.14540Maciej SupersonMP2.571 
15.03124Zbigniew DurańczykSL768 
16.09835Tomasz KłysSL2.568 
17.  Chmielniak-062 
18.02650Krzysztof GóraSL462 
19.  Kublik-062 
20.03481Aleksander SejudSL762 
21.04662Michał NowosadzkiWP1956 
22.04740Piotr WiankowskiSW1256 
23.05615Jarosław GąsiorowskiMA1247 
24.06705Zdzisław KowalewskiMA1247 
25.10564Jan BlajdaMP1341 
26.07725Grzegorz SupersonMP441 
27.02966Stanisław PająkSW1231 
28.02977Mirosław RafalskiSW1831 
29.03497Jerzy SkwarkSL731 
30.07431Marek WitekSL1831 
31.12047Andrzej GołygowskiWP725 
32.06646Jerzy JodełkaMA425 
33.05403Piotr SoleckiWP425 
34.05507Jan WłodkowskiWP725 
35.06528Włodzimierz BuzeMA1820 
36.12176Aneta JarmocikZP2.520 
37.04103Dariusz SterniczukPD417 
38.10833Aleksander Szczupakowski-017 
39.04940Adam CukierLB414 
40.01807Roman GrzelakSL714 
41.06887Jacek RomańskiSL2414 
42.05490Grzegorz WichtowskiWP414 
43.02794Ryszard SkotarskiMP713 
44.07642Witold StachnikMP413 
45.04250Bogusław GierulskiWM1912 
46.01126Bogusław NideckiPK412 
47.01152Grzegorz RewerPK712 
48.04451Jerzy SkrzypczakWM1912 
49.04823Małgorzata SawickaZP1811 
50.06085Zbigniew SawickiZP711 
51.05611Dominik FilipowiczWP158 
52.02501Mariusz KowalskiLU78 
53.02518Włodzimierz MaryniowskiSW138 
54.03423Marek PieczkaSL78 
55.11757Paweł AnastaziakPM2.57 
56.07710Andrzej DudzikMP127 
57.02673Marek JaworskiMP77 
58.16162Artur KłosińskiKP07 
59.06904Lech SadośMA127 
60.06355Lech WarwockiLD77 
61.01272Marek CzerepakDS75 
62.04793Krzysztof KlufMA125 
63.14450Piotr MakohinMA15 
64.14413Ryszard NiżnikMA75 
65.14663Beata PacakDS15 
66.08592Jerzy UsckiWM15 
67.06488Wiesław AndrukMA73 
68.06689Andrzej KondejaMA123 
69.03422Andrzej PiecuchSL73 
70.06932Sylwester SmoluchowskiMA73 
71.03547Jan ŚwiątkowskiSL73 
72.06551Jacek CiechomskiSW182 
73.07114Waldemar SkóraLD72 
74.06335Bolesław KrzewskiMA71 
75.06346Adam PawłowskiLD71 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2389 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.01:35:59 (0.2802/85) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.