Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2887/12297 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPTeamów (2)
2. OTT Dzwon Zygmunta
sobota, 23 marca 2013r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.14728
01138
11319
01206
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
2.5
18
7
12
0.00200I
I
I
I
2.01223
01347
07796
07827
Cathy Bałdysz
Piotr Ilczuk
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
WP
WP
WP
13
18
13
13
0.00174II
II
II
II
3.01807
03345
05718
05307
Roman Grzelak
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
Zbigniew Papierniak
SL
SL
SL
SL
7
18
18
12
0.00152III
III
III
III
4.06554
05611
01115
06807
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
Jan Moszyński
WP
WP
WP
WP
15
15
24
15
0.00129 
 
 
 
5.02013
01865
02121
02166
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Pawlak
Ryszard Sakowicz
Jarosław Wachnowski
LB
LB
LB
LB
18
12
12
18
0.00107 
 
 
 
6.03184
03464
03549
07431
Artur Guła
Adam Robak
Mikołaj Taczewski
Marek Witek
SL
SL
SL
SL
13
12
13
18
0.0085 
 
 
 
7.02646
08210
07526
02804
Wacław Gąssowski
Hubert Jaworowski
Aleksander Jezioro
Piotr Stopa
MP
MP
MP
MP
12
13
19
12
0.0063 
 
 
 
8.02580
02698
02703
02844
Agata Kowal
Jakub Kowal
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
MP
MP
4
7
7
7
0.0040 
 
 
 
9.08312
01318
08195
01661
Piotr Bizoń
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
WP
DS
19
18
19
19
56.0037 
 
 
 
10.07052
10043
10217
06883
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
Sławomir Rokicki
MA
MA
MA
MA
7
4
4
7
55.0033 
 
 
 
11.04163
12197
01539
10370
07242
08158
Andrei Arlovich
Michał Klukowski
Wojciech Olański
Erikas Vainikonis
Vytautas Vainikonis
Piotr Zatorski
PD
DS
PD
PD
PD
DS
12
7
19
7
13
13
54.0029 
 
 
 
 
 
12.06845
07849
01726
01749
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
MA
MA
DS
DS
12
18
18
13
50.8025 
 
 
 
13.05574
05624
05670
11428
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
12
7
12
4
50.0021 
 
 
 
14.09797
02673
09828
07603
Janusz Buksa
Marek Jaworski
Waldemar Jaworski
Tomasz Pilch
SL
MP
SL
SL
4
7
7
18
50.0018 
 
 
 
15.11092
09794
04109
02806
Tytus Bisping
Joanna Brede
Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
MP
SL
SL
MP
4
4
13
18
49.8014 
 
 
 
16.10721
02672
07313
07538
Sławomir Czech
Stanisław Jaśkiewicz
Jerzy Pietrusza
Wiesław Skrzyszowski
LU
MP
MP
MP
4
4
4
7
49.0010 
 
 
 
17.07710
01054
02727
02774
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
MP
MP
MP
MP
12
7
12
7
49.006 
 
 
 
18.02912
07124
02966
10533
Jacek Janowski
Ryszard Lachowicz
Stanisław Pająk
Ryszard Pałasz
SW
DS
SW
WP
18
7
12
4
47.002 
 
 
 
19.02472
08986
07989
07722
Konrad Codello
Józef Małysz
Wiesław Skubisz
Janusz Wesołowski
LU
LU
LU
PK
7
4
7
12
47.00  
 
 
 
20.05111
10563
07725
14541
Wit Klapper
Paweł Klapper
Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
MP
MP
MP
MP
19
2.5
4
2
46.00  
 
 
 
21.10564
08166
02685
12006
Jan Blajda
Renata Dancewicz
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MA
LD
LD
13
4
7
4
45.00  
 
 
 
22.09422
02590
02631
08793
Marek Adamczyk
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
MP
MP
4
4
4
7
45.00  
 
 
 
23.03206
03377
03529
13174
Maciej Janeczko
Krzysztof Momot
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
SL
SL
4
4
4
2
45.00  
 
 
 
24.09594
01291
01617
01713
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
DS
DS
4
7
4
4
43.50  
 
 
 
25.03266
10937
03523
02831
Stefan Kowalczyk
Jacek Stasica
Jan Sucharkiewicz
Włodzimierz Wala
SL
MP
SL
MP
18
13
18
19
42.00  
 
 
 
26.02683
07646
12362
16140
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
Andrzej Szepczyński
MP
MP
WP
MA
7
7
2.5
1.5
41.00  
 
 
 
27.07815
06765
06915
08434
Lena Leszczyńska
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
Witold Tomaszek
MA
MA
MA
MA
4
7
7
7
41.00  
 
 
 
28.04531
06526
06551
07114
Marek Barylewski
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
MA
MA
SW
LD
18
13
18
7
41.00  
 
 
 
29.07232
08785
13694
11769
Grzegorz Andrzejowski
Grzegorz Merynda
Grzegorz Pociejewski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
4
4
2
4
40.00  
 
 
 
30.14522
13959
13520
14000
Aleksandra Byra
Joanna Byra
Przemysław Picheta
Łukasz Pląder
MP
MP
MP
MP
1
1.5
2
1
39.00  
 
 
 
31.07341
12634
03960
06994
Ireneusz Kowalczyk
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
Tomasz Wiśniewski
SL
MP
KP
SL
18
2.5
18
12
37.00  
 
 
 
32.04250
10534
02827
02846
Bogusław Gierulski
Waldemar Sroczyński
Marek Urbański
Ryszard Woliński
WM
LB
LB
LB
19
4
7
7
36.00  
 
 
 
33.11206
02741
04660
02760
Zdzisław Gędłek
Stanisław Mierzwa
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
MP
MP
PM
MP
2.5
7
4
7
35.00  
 
 
 
34.14862
02666
01470
02830
Krzysztof Cetera
Andrzej Hycnar
Robert Majorczyk
Renata Wajdowicz
MP
PK
DS
PK
2
12
4
12
31.50  
 
 
 
35.03085
09951
07617
02833
Jacek Cebulski
Jacek Michalski
Mirosław Sady
Edward Warząchowski
SL
SL
MP
MP
4
2
7
12
30.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4638 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.15:31:09 (0.3876/152) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.