Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2488/12797 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (9)
III Kongresowy Turniej Par
sobota, 29 czerwca 2013r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04345
04509
Tomasz Lisica
Janusz Wróblewski
WM
WM
4
7
61.27200I
I
2.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
WP
18
13
60.37192II
II
3.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
59.04183II
II
4.07287
04396
Tomasz Czajer
Krzysztof Pakuła
WM
WM
12
7
58.88176III
III
5.09238
10247
Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
WM
WM
2.5
7
58.77169III
III
6.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
58.40163III
III
7.04256
04497
Kazimierz Goś
Mirosław Wilga
WM
WM
12
4
57.54156 
 
8.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
57.30149 
 
9.02472
07989
Konrad Codello
Wiesław Skubisz
LU
LU
7
7
57.03142 
 
10.09155
07561
Piotr Ciak
Marek Kuczyński
WM
WM
4
4
56.96136 
 
11.04242
09037
Andrzej Fronczak
Mirosław Roesler
WM
WM
18
7
56.88129 
 
12.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
56.61122 
 
13.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
56.58116 
 
14.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
MA
7
2.5
56.43109 
 
15.11358
01726
Aleksander Krych
Tomasz Winciorek
MA
DS
7
18
56.01102 
 
16.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
7
55.9795 
 
17.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
4
4
55.8589 
 
18.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
SW
13
18
55.1882 
 
19.14728
01138
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
PK
PK
2.5
18
55.1075 
 
20.04347
04474
Henryk Łakomski
Andrzej Sulima
WM
WM
12
7
55.0169 
 
21.07572
04350
Ireneusz Jagielski
Jarosław Łosiak
WM
WM
4
7
54.9762 
 
22.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
7
4
54.9455 
 
23.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
12
12
54.7949 
 
24.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
4
4
54.4042 
 
25.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
12
12
54.3440 
 
26.08593
04360
Marcin Bartoszewski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
7
54.2238 
 
27.02515
06954
Piotr Lutek
Adam Suwik
LU
LU
4
18
54.0137 
 
28.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
4
4
53.8836 
 
29.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
2
4
53.6435 
 
30.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
53.5234 
 
31.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
53.4033 
 
32.04342
06306
Bogdan Lesiński
Kazimierz Wielechowski
WM
MA
4
7
53.3132 
 
33.04266
07568
Henryk Guściora
Marek Kamelski
WM
KP
2.5
2
53.1730 
 
34.04198
04515
Adolf Bocheński
Zbigniew Zemanowicz
WM
WM
12
7
53.0129 
 
35.04369
04510
Leszek Mielczarek
Wojciech Wrześniowski
WM
WM
12
7
52.8528 
 
36.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
4
7
52.8127 
 
37.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
52.6226 
 
38.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
WP
WP
19
12
52.5425 
 
39.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
18
18
52.5223 
 
40.04601
12983
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
PM
PM
12
2.5
52.2222 
 
41.04078
04150
Jan Gardocki
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
4
4
51.3821 
 
42.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
51.3420 
 
43.06856
11610
Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
MP
MA
7
4
51.2819 
 
44.07190
06877
Paweł Chindelewicz
Waldemar Radziak
MA
MA
12
12
51.1218 
 
45.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
51.0417 
 
46.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
1.5
1.5
50.9915 
 
47.11104
12123
Sławomir Niajko
Mateusz Stępiński
ZP
MA
7
4
50.9414 
 
48.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
7
50.8013 
 
49.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
LD
13
13
50.5812 
 
50. 
14043
Lech Brzozowski
Alfred Koda
NZ
PD
0
2.5
50.5311 
 
51.06904
04463
Lech Sadoś
Jan Stańczak
MA
WM
12
7
50.5210 
 
52.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
WP
LB
4
7
50.449 
 
53.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
50.347 
 
54.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
1.5
1.5
50.296 
 
55.04203
04279
Janusz Borowiński
Jan Janiak
WM
WM
12
7
50.245 
 
56.04298
04471
Dariusz Kasperowicz
Janusz Strychalski
WM
WM
2
1.5
50.244 
 
57.06322
15032
Kazimierz Falkowski
Rafał Maszenda
MA
MA
4
1.5
50.233 
 
58.03644
03847
Adam Błachnio
Jarosław Michałowski
KP
KP
7
18
50.162 
 
59.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
7
2
50.00  
 
60.04334
04416
Bogdan Kuliński
Bernard Pszczoła
WM
WM
13
7
50.00  
 
61.06507
13622
Wojciech Biegajło
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
13
2.5
49.77  
 
62.08296
10020
Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
MA
MA
2
2
49.70  
 
63.04403
04452
Dariusz Pietrzak
Teresa Skrzypczak
WM
WM
4
7
49.58  
 
64.06162
09707
Krzysztof Bartosiewicz
Janusz Marszałkiewicz
MA
MA
4
2.5
49.56  
 
65.09241
04469
Remigiusz Graczyk
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
4
4
49.38  
 
66.03750
03801
Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
PM
KP
7
4
49.21  
 
67.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
7
24
49.18  
 
68.10721
09492
Sławomir Czech
Jan Przygrodzki
LU
LU
4
7
49.18  
 
69.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
4
48.95  
 
70.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MP
PK
18
7
48.92  
 
71.07809
06795
Piotr Kołuda
Ewa Miszewska
WP
WP
13
18
48.74  
 
72.04284
04328
Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
WM
WM
12
12
48.64  
 
73.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
PD
PD
4
2.5
48.63  
 
74.04195
04489
Filip Bieńkowski
Paweł Turlejski
WM
WM
4
2
48.44  
 
75.08294
04108
Mariusz Bartkowski
Przemysław Janiszewski
WP
SL
13
18
48.36  
 
76.06115
06117
Radosław Szopiński
Franciszek Świderski
ZP
ZP
4
7
48.34  
 
77.07775
04626
Piotr Anastaziak
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
7
4
48.12  
 
78.06165
06225
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
MA
MA
4
7
48.05  
 
79.04220
04385
Kazimierz Czapla
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
2.5
2.5
48.01  
 
80.15595
14326
Maciej Dąbrowski
Justyna Duszyńska
MA
MA
2
1.5
47.92  
 
81.06689
06707
Andrzej Kondeja
Maciej Kowalski
MA
MA
12
7
47.90  
 
82.06488
06528
Wiesław Andruk
Włodzimierz Buze
MA
MA
7
18
47.72  
 
83.06749
12968
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
WM
WM
2
4
47.41  
 
84.04400
04229
Jerzy Bludau
Mirosław Doroszuk
WM
WM
2
7
46.90  
 
85.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
46.78  
 
86.11682
11681
Stanisław Bohut
Ziemowit Nowak
PM
PM
2.5
4
46.70  
 
87.14481
09357
Kacper Kacperski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2.5
4
46.61  
 
88.08388
09245
Tomasz Kuś
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
4
46.21  
 
89.04186
04491
Janina Bakuła
Ewa Tutaj
WM
WM
4
2.5
46.19  
 
90.07286
03562
Henryk Borowiński
Jerzy Ujma
SL
SL
4
7
46.04  
 
91.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
45.81  
 
92.04535
10335
Dariusz Bogucki
Sławomir Wrzosek
WM
WM
12
7
45.76  
 
93.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
MA
4
4
45.59  
 
94.04275
04294
Mirosław Grodzki
Józef Kamiński
WM
WM
2.5
7
45.47  
 
95.08300
10019
Renata Gawrońska
Maryla Zdrojewska
MA
MA
2
2
45.37  
 
96.09239
12668
Andrzej Giedz
Lech Skwarżyński
WM
WM
1.5
2
45.34  
 
97.04546
04429
Andrzej Daszczuk
Patryk Reszczyński
WM
WM
2
4
45.29  
 
98.13753
04346
Jarosław Hryniewicz
Bernard Łabuziński
WM
WM
2
2.5
45.20  
 
99.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
4
45.13  
 
100.08052
10314
Bohdan Pliszka
Bogdan Zieliński
KP
KP
4
4
45.05  
 
101.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
7
7
44.77  
 
102.06373
06427
Jerzy Buchacz
Jerzy Podkański
MA
MA
4
7
43.89  
 
103. 
12460
Giedrius Kulnickas
Sławomir Stępniewski
NZ
MA
0
2
43.53  
 
104.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
43.50  
 
105.09391
07859
Tomasz Rawicz
Maciej Urbaniak
ZP
MA
7
2
43.41  
 
106.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
7
4
43.16  
 
107.12129
04305
Grzegorz Deptuła
Marek Klepacki
WM
WM
4
4
42.96  
 
108.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
12
4
42.84  
 
109.14398
14401
Stefan Dąbrowski
Mirosław Makuch
WM
WM
1.5
2
41.44  
 
110.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
41.24  
 
111.02040
11494
Skarbimir Kozar
Ewa Waśkiewicz
LB
MA
4
2
40.77  
 
112.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2.5
39.59  
 
113.04183
04438
Janina Biała
Alina Gudecka
WM
WM
1
1.5
38.72  
 
114.04559
04703
Kazimierz Dominiak
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
7
4
27.45  
 
115.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
2
21.78  
 
116.06697
14195
Jarosław Kostrzewa
Jarosław Skibiński
MA
MA
7
1.5
13.18  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7126 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2013/olsztyn/W-k3gp.html?1372711298

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.15:16:13 (0.4308/242) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.