Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C2681/14019 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2013/2014
II liga SE
niedziela, 2 marca 2014r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna ks*
1.10687Lech AdachLU4410TERMOCHEM CHEMIK Puławy 
2.02873Jacek AdamczykSW7149SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
3.09422Marek AdamczykMP4510KETZ Super Bond -x Kraków 
4.08520Tomasz BajorekPK7530Hotel Polski - Dropol Rzeszów 
5.02590Józef BarczykMP4332KETZ Super Bond -x Kraków 
6.08396Andrzej BernatowiczMA4191AZS UW Warszawa 
7.07779Jan BetleyMA7700AZS UW WarszawaI
8.02597Tadeusz BiernatMP12570Dyktator Kraków 
9.02468Jerzy BrzustowskiLU2.5370INTEGRA Biała Podlaska 
10.01019Andrzej ByzdraPK4320Szlemik San Nisko 
11.02610Kazimierz ChłobowskiMP7570Dyktator Kraków 
12.03091Andrzej CholewaMP4450Leskowiec Wadowice 
13.03096Konrad CiborowskiMP7620Sfora Cibora KrakówII
14.02472Konrad CodelloLU7490YAMIT Zamość 
15.01030Marek CyrkielPK12462Hotel Polski - Dropol Rzeszów 
16.10721Sławomir CzechLU4327INTEGRA Biała Podlaska 
17.02619Marek CzerwonkaMP2.5470Piast Kraków 
18.01037Stanisław DrobotPK7530Hotel Polski - Dropol Rzeszów 
19.07710Andrzej DudzikMP12510KETZ Super Bond -x Kraków 
20.02631Kazimierz DziadkowiecMP4434KETZ Super Bond -x Kraków 
21.10709Piotr FrankowskiLU2.586INTEGRA Biała Podlaska 
22.02642Przemysław GałekMP4550Milo Kraków 
23.01054Tadeusz GarbacikMP7510KETZ Super Bond -x Kraków 
24.02904Janusz GawęckiSW18430SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
25.13074Maciej GrabiecMP4300MPEC I Tarnów 
26.16724Adam GroblerMP4641TS Wisła KrakówII
27.07965Zdzisław HerbutLU486INTEGRA Biała Podlaska 
28.11871Magdalena HoleksaMP4620Sfora Cibora KrakówII
29.11834Jakub JagodzińskiLU2.5490YAMIT Zamość 
30.02671Ryszard JaśkiewiczMP7450Leskowiec Wadowice 
31.08210Hubert JaworowskiMP13670TS Wisła KrakówII
32.07526Aleksander JezioroMP19670TS Wisła KrakówII
33.14481Kacper KacperskiMA2.5700AZS UW WarszawaI
34.02678Jacek KalinowskiMP7570Dyktator Kraków 
35.10616Piotr KamińskiMP4388Leskowiec Wadowice 
36.02491Jacek KarwowskiLU7435YAMIT Zamość 
37.11109Maciej KitaMP4300MPEC I Tarnów 
38.02681Mariusz KitaPK12530Hotel Polski - Dropol Rzeszów 
39.02919Aleksander KnawaSW1283SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
40.02495Andrzej KokorykaLU7435YAMIT Zamość 
41.09322Mirosław KotowskiSW2.5430SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
42.02580Agata KowalMP4451Milo Kraków 
43.02503Andrzej KoziejowskiLU4255YAMIT Zamość 
44.14286Błażej KrawczykMP2.5300MPEC I Tarnów 
45.02703Marcin KrawczykMP7620Sfora Cibora KrakówII
46.13076Michał KrysaMP2.5300MPEC I Tarnów 
47.11770Piotr KuciaraMP2.5245Piast Kraków 
48.02934Krzysztof KujawaLU18410TERMOCHEM CHEMIK Puławy 
49.01097Dariusz KulpińskiPK7530Hotel Polski - Dropol Rzeszów 
50.02507Grzegorz KułakLU7350KS CKFiS Bełżyce 
51.02723Bogusław LesieckiPK12462Hotel Polski - Dropol Rzeszów 
52.02730Łukasz ŁęgowskiMP4470Piast Kraków 
53.07975Jerzy MaludzińskiSW7430SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
54.13438Rafał MarksMA4700AZS UW WarszawaI
55.09495Krzysztof MaruchaLU4490YAMIT Zamość 
56.02519Bartosz MatrasLU4410TERMOCHEM CHEMIK Puławy 
57.03347Maciej MąkaMP4450Leskowiec Wadowice 
58.08785Grzegorz MeryndaMP4451Milo Kraków 
59.07483Artur MichalskiSW1.517SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
60.02952Ireneusz MichalskiSW7198SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
61.02522Leszek MłodzińskiLU2.5322TERMOCHEM CHEMIK Puławy 
62.02523Ludwik MuratLU2.532TERMOCHEM CHEMIK Puławy 
63.01125Grzegorz NalepaPK2.5183Szlemik San Nisko 
64.09491Rafał NiedzielskiLU7370INTEGRA Biała Podlaska 
65.08516Zbigniew NiezgodaPK2.5146Szlemik San Nisko 
66.02753Jarosław NowakowskiMP2.5470Piast Kraków 
67.02959Sławomir OlechLU18410TERMOCHEM CHEMIK Puławy 
68.02757Bogdan PalczyńskiMP7570Dyktator Kraków 
69.02760Jerzy PasichMP7225Leskowiec Wadowice 
70.02533Tomasz PawlukLU4370INTEGRA Biała Podlaska 
71.01137Robert PiechotaPK4272Hotel Polski - Dropol Rzeszów 
72.06856Jan PiotrowskiMP7146TS Wisła Kraków 
73.14179Ryszard PisarczykPK4320Szlemik San Nisko 
74.07488Stanisław PrusSW466SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
75.02545Adam PruszkowskiLU4350KS CKFiS Bełżyce 
76.02546Jacek PrzybyśLU4350KS CKFiS Bełżyce 
77.09492Jan PrzygrodzkiLU7370INTEGRA Biała Podlaska 
78.07686Tomasz RadkoMP4620Sfora Cibora KrakówII
79.07405Piotr RadzikowskiMP7550Milo Kraków 
80.08793Tadeusz RejdychMP7510KETZ Super Bond -x Kraków 
81.11471Maciej RodzajMP4451Milo Kraków 
82.01154Bogdan RojkowiczPK4435Hotel Polski - Dropol Rzeszów 
83.02784Robert RóżakMP4451Milo Kraków 
84.07617Mirosław SadyMP7570Dyktator Kraków 
85.11767Wiesław SawaMP2225Piast Kraków 
86.01166Jan SączawaPK2.5320Szlemik San Nisko 
87.01168Wiesław SiekPK7320Szlemik San Nisko 
88.07989Wiesław SkubiszLU7490YAMIT Zamość 
89.12154Mateusz SobczakMA4700AZS UW WarszawaI
90.11110Wojciech StachnikMP4300MPEC I Tarnów 
91.10937Jacek StasicaMP13670TS Wisła KrakówII
92.12123Mateusz StępińskiMA4700AZS UW WarszawaI
93.02804Piotr StopaMP12670TS Wisła KrakówII
94.11769Tomasz StryszawskiMP4550Milo Kraków 
95.02807Reginald SukiennikMP7570Dyktator Kraków 
96.02809Rafał SynowiecMP7550Milo Kraków 
97.08619Anna SztyberMA2.5573AZS UW WarszawaI
98.11766Mieczysław SzwarcMP2.5409Piast Kraków 
99.03541Krzysztof SzymalaMP4450Leskowiec Wadowice 
100.11903Paweł SzymaszczykMA4700AZS UW WarszawaI
101.02157Paweł SzymonikLU4370INTEGRA Biała Podlaska 
102.07937Michał ŚwidzińskiLU4350KS CKFiS Bełżyce 
103.07994Wiesław TeresińskiLU4255YAMIT Zamość 
104.02823Andrzej TrygarMP12510KETZ Super Bond -x Kraków 
105.03003Hubert UrbanSW4430SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW 
106.02826Stanisław UrbanowskiMP7255KETZ Super Bond -x Kraków 
107.13019Grzegorz WadasMP2.5300MPEC I Tarnów 
108.02831Włodzimierz WalaMP19670TS Wisła KrakówII
109.07940Piotr WaniurskiMP7620Sfora Cibora KrakówII
110.02838Kamila WesołowskaMP7620Sfora Cibora KrakówII
111.11828Edward WójcikLU2.5410TERMOCHEM CHEMIK Puławy 
112.02570Leszek ZagozdonLU4350KS CKFiS Bełżyce 
113.07932Dariusz ZielińskiLU4270KS CKFiS Bełżyce 
114.03624Piotr ZiębaMP4450Leskowiec Wadowice 
115.02872Grzegorz ŻyłaMP2.5470Piast Kraków 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 48944 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-19 g.06:08:53 (0.3011/126) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.