Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2810/14916 turniej teamów
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

42. Grand Prix Warszawy
42nd Grand Prix of Warsaw
Teamy Open
sobota, 30 sierpnia 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01347
07796
07827
05520
Piotr Ilczuk
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
Marek Wójcicki
WP
WP
WP
PK
18
15
15
18
399.7112864I
I
I
I
2.07777
04109
07052
16146
Ewa Banaszkiewicz
Łukasz Brede
Edmund Czubak
Frank Svindahl
MA
MA
MA
MA
15
15
7
1.5
376.3611156II
II
II
II
3.08117
08203
06815
04740
Grażyna Brewiak
Wojciech Gaweł
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
MA
MA
18
15
13
13
272.299749II
II
II
II
4.06680
06706
06795
05363
Julian Klukowski
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
Jerzy Russyan
WP
WP
WP
WP
24
24
18
21
174.908342 
 
 
 
5.05059
05282
01556
08769
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
Jan Pawlikaniec
Sławomir Piechocki
LB
WP
DS
WP
12
12
5
7
79.146935 
 
 
 
6.04108
07811
02806
11319
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SL
SL
PK
PK
18
19
18
15
72.365528 
 
 
 
7.01223
10054
06973
09550
Cathy Bałdysz
Andrzej Jaszczak
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
MA
MA
LB
MA
15
13
24
15
71.704020 
 
 
 
8.07779
14481
13438
11903
Jan Betley
Kacper Kacperski
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
MA
MA
7
4
5
7
70.742613 
 
 
 
9.02673
05264
05739
05314
Marek Jaworski
Jerzy Mścisz
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
MP
WP
WP
WP
9
13
15
15
69.87179 
 
 
 
10.14728
01128
01138
01206
Kamil Nowak
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
4
18
18
12
69.29158 
 
 
 
11.08950
07054
06909
04842
Iwona Czajka
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
MA
MA
WM
5
5
18
18
68.62147 
 
 
 
12.17134
06801
06812
06830
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
MA
MA
0.5
7
12
15
67.36126 
 
 
 
13.07782
06620
06621
10793
Piotr Butryn
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Natalia Sakowska
MA
MA
MA
MA
11
15
7
13
64.39105 
 
 
 
14.08485
04922
05431
07869
Grażyna Busse
Piotr Busse
Andrzej Syrek
Sławomir Zawiślak
WP
WP
WP
WP
9
18
12
21
64.0584 
 
 
 
15.05111
06807
05856
01726
Wit Klapper
Jan Moszyński
Piotr Walczak
Tomasz Winciorek
MP
WP
WP
DS
21
15
19
18
63.7174 
 
 
 
16.03184
09424
03549
07431
Artur Guła
Stefan Szenberg
Mikołaj Taczewski
Marek Witek
WP
DS
WP
SL
15
9
15
19
62.6153 
 
 
 
17.07815
06765
06915
08434
Lena Leszczyńska
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
Witold Tomaszek
MA
MA
MA
MA
7
7
7
9
60.9832 
 
 
 
18.06542
06543
06703
09277
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
MA
MA
18
18
7
4
60.8511 
 
 
 
19.08294
06845
07849
09755
Mariusz Bartkowski
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
Łukasz Witkowski
DS
MA
MA
SW
15
13
18
9
60.39   
 
 
 
20.09491
06225
02157
06249
Rafał Niedzielski
Wojciech Palmowski
Paweł Szymonik
Przemysław Ślesicki
LU
MA
LU
MA
7
7
5
7
59.90   
 
 
 
21.06507
07190
12263
12503
Wojciech Biegajło
Paweł Chindelewicz
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
LD
MA
MA
MA
13
12
3
13
57.57   
 
 
 
22.06664
04660
06904
06306
Jan Kandybowicz
Marek Niesłuchowski
Lech Sadoś
Kazimierz Wielechowski
MA
PM
MA
MA
13
4
12
9
57.11   
 
 
 
23.05708
05732
07025
07044
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
WP
WP
15
18
21
13
55.70   
 
 
 
24.06539
06693
06797
06876
Robert Chmielak
Jacek Korpetta
Andrzej Miszewski
Janusz Radecki
MA
MA
MA
MA
5
15
18
18
54.29   
 
 
 
25.07341
07809
05670
06994
Ireneusz Kowalczyk
Piotr Kołuda
Andrzej Kozikowski
Tomasz Wiśniewski
SL
LU
LD
SL
19
15
13
13
53.77   
 
 
 
26.01224
15839
01483
01705
Marek Bałdysz
Adrian Górka
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
LB
ZP
DS
DS
13
2
5
5
52.51   
 
 
 
27.06526
04242
15621
04699
Waldemar Burakowski
Andrzej Fronczak
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
MA
WM
PM
PM
15
18
19
18
51.76   
 
 
 
28.02904
02966
08970
06883
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
Bogusław Pawszak
Sławomir Rokicki
SW
SW
MA
MA
18
12
12
9
49.00   
 
 
 
29.08324
16473
14413
10250
Janusz Marzec
Wojciech Niewiadomski
Ryszard Niżnik
Jarosław Świderski
MA
MA
MA
MA
7
1
7
13
46.21   
 
 
 
30.06522
06800
06879
06895
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
Adam Ratyński
Artur Rutkowski
MA
MA
WP
MA
13
18
18
18
45.53   
 
 
 
31.10105
06689
06758
06818
Robert Głowacki
Andrzej Kondeja
Tadeusz Luzak
Wiesław Niedziela
MA
MA
MA
MA
13
13
12
7
45.09   
 
 
 
32.02642
02703
02809
02844
Przemysław Gałek
Marcin Krawczyk
Rafał Synowiec
Joanna Wiśniewska
MP
MP
MP
MP
5
9
7
7
44.62   
 
 
 
33.14619
07725
14540
15477
Maksymilian Chodacki
Grzegorz Superson
Maciej Superson
Krzysztof Żak
SL
MP
MP
MP
3
7
4
3
44.43   
 
 
 
34.10444
06551
06629
06954
Stefan Cabaj
Jacek Ciechomski
Włodzimierz Ilnicki
Adam Suwik
MA
SW
MA
LU
7
18
15
18
37.83   
 
 
 
35.06506
16491
06835
07039
Stefan Berwid
Stanisław Dybiec
Andrzej Orłow
Tadeusz Ziemkiewicz
MA
MA
MA
MA
3
2
7
4
37.41   
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2804 punkty PKL, w tym 1424 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbyrdz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.18:27:52 (0.2266/150) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.