Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2820/15171 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** O Puchar Prezydenta Rzeszowa
OTP Rzeszów
niedziela, 12 października 2014r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.14234
01206
Jakub Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
3
12
61.42108II
II
2.02952
03027
Ireneusz Michalski
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
7
19
61.0595III
III
3.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
59.0183III
III
4.09407
01147
Karol Grzywacz
Tadeusz Przybyło
PK
PK
2.5
9
57.8972 
 
5.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
LU
SL
18
15
57.4161 
 
6.14728
01138
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
WP
PK
5
18
56.8749 
 
7.01006
01142
Zdzisław Baryła
Jan Porada
PK
PK
4
4
56.5638 
 
8.02803
01189
Adam Stono
Tadeusz Urbanek
PK
PK
11
5
55.7227 
 
9.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
2.5
55.1121 
 
10.14179
01168
Ryszard Pisarczyk
Wiesław Siek
PK
PK
5
9
54.4619 
 
11.02904
03001
Janusz Gawęcki
Marek Tutka
SW
SW
18
18
53.6817 
 
12.01093
13845
Maciej Krzywka
Jerzy Madera
PK
PK
4
3
53.5915 
 
13.01053
10984
Leszek Garbacik
Zbigniew Kwoka
PK
PK
5
5
52.3413 
 
14.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
5
4
52.3111 
 
15.01024
01044
Władysław Chodziński
Bogusław Ferenc
PK
PK
7
11
52.269 
 
16.07729
01171
Wojciech Paszko
Stefan Skowron
PK
PK
5
12
52.247 
 
17.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
52.175 
 
18.10554
15112
Zbigniew Kozioł
Zygmunt Szczudło
PK
PK
3
1.5
51.713 
 
19.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
50.371 
 
20.01066
11376
Andrzej Janda
Eugeniusz Osiński
PK
PK
5
3
50.35  
 
21.01051
01205
Hieronim Furman
Ryszard Zdon
PK
PK
9
5
50.11  
 
22.02723
07644
Bogusław Lesiecki
Piotr Markiewicz
MP
MP
12
5
48.16  
 
23.15870
01159
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
PK
PK
1.5
2.5
48.03  
 
24.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
5
47.94  
 
25.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
11
46.70  
 
26.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
3
3
46.01  
 
27.01020
01180
Lesław Chmiel
Bogusław Surowiec
PK
PK
4
5
45.27  
 
28.09322
03003
Mirosław Kotowski
Hubert Urban
SW
SW
3
7
44.99  
 
29.08520
03351
Tomasz Bajorek
Marek Michalski
PK
PK
9
5
44.93  
 
30.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
44.68  
 
31.01037
01069
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
PK
PK
7
3
43.87  
 
32.09770
09444
Witold Mroczek
Stanisław Żeliszczak
PK
PK
3
2.5
43.73  
 
33.08026
08042
Andrzej Potrzyszcz
Marek Wróbel
LU
LU
5
3
43.14  
 
34.01166
11646
Jan Sączawa
Sebastian Wybranowski
PK
PK
4
3
43.06  
 
35.08986
07986
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
LU
LU
5
5
42.50  
 
36.01123
14360
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
PK
PK
5
2
42.42  
 
37.01126
01183
Bogusław Nidecki
Tadeusz Szemraj
PK
PK
5
5
39.58  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1308 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/wyniki/turnieje-rzeszow/prez-rz/2272-141012

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-27 g.06:37:17 (0.1999/86) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.