Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2947/15617 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 3. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego
I GP LZBS - 3. mem. Czarka Szadkowskiego
Międzyrzecz
niedziela, 18 stycznia 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.11104
06092
Sławomir Niajko
Piotr Siemaszko
ZP
ZP
12
5
63.71100II
II
2.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
63.0795III
III
3.02013
02121
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
OP
LB
18
13
62.9090III
III
4.08350
05856
Władysław Tomasiak
Piotr Walczak
ZP
WP
13
19
62.5386 
 
5.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
9
61.1582 
 
6.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
60.8478 
 
7.04887
05519
Olech Bestrzyński
Marcin Woźniak
WP
WP
13
7
60.2573 
 
8.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
0
59.8569 
 
9.05226
05282
Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
WP
WP
11
12
59.7465 
 
10.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
58.3061 
 
11.02261
02395
Krzysztof Hajkowski
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
9
12
57.9257 
 
12.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
57.8153 
 
13.01952
14368
Andrzej Choniawko
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
13
3
57.7249 
 
14.02223
02434
Piotr Brzeziński
Jerzy Trembowski
LB
LB
12
11
57.1644 
 
15.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
5
7
56.8040 
 
16.01781
07080
Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
WP
WP
13
5
56.7436 
 
17.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
3
5
56.2232 
 
18.13126
13776
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
DS
DS
2
0.5
55.5928 
 
19.14885
10401
Marcin Dobrowolski
Marek Szabałowski
WP
ZP
3
2
55.5324 
 
20.05017
05354
Józef Grewling
Zdzisław Romaniszyn
WP
WP
5
7
55.5220 
 
21.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
55.4020 
 
22.02208
10576
Jan Bartczak
Ryszard Beleć
LB
LB
3
3
55.3819 
 
23.02040
02117
Skarbimir Kozar
Jacek Rybacki
LB
LB
5
4
55.1618 
 
24.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LU
LU
13
18
54.5118 
 
25.12320
14250
Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
WP
WP
2.5
3
54.4417 
 
26.02278
10003
Kazimierz Jaskuła
Eugeniusz Wilniewiec
LB
LB
7
4
54.2416 
 
27.02214
02365
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
LB
LB
3
9
54.2115 
 
28.02275
02311
Tomasz Jarmoliński
Edward Kulus
WP
WP
5
9
54.0915 
 
29.10041
05491
Dariusz Kwiatkowski
Marek Wichtowski
WP
WP
3
5
53.8914 
 
30.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
53.6513 
 
31.07902
02087
Damian Mazurak
Marian Nieznański
LB
LB
4
5
53.2113 
 
32.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
9
53.1812 
 
33.02018
02110
Robert Karanowski
Zbigniew Przybylski
LB
LB
7
7
52.8111 
 
34.04969
02372
Piotr Ertel
Wiesław Pastuszko
LB
LB
5
7
52.7810 
 
35.12354
02200
Janusz Śniadecki
Cezary Żuchowski
LB
LB
2
3
52.4110 
 
36.02236
07887
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
LB
LB
5
5
52.359 
 
37.01997
02074
Grażyna Gruszczyńska
Bogusław Mazierski
LB
LB
3
3
52.278 
 
38.12416
08539
Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
LB
LB
2
2.5
52.198 
 
39.08911
02179
Ilya Shpuntou
Kacper Wilczak
WP
LB
7
5
52.057 
 
40.02000
02050
Janusz Hliwa
Wojciech Kurzawski
LB
LB
7
5
51.876 
 
41.02034
02102
Zbigniew Kosiór
Czesław Plachimowicz
LB
LB
3
4
51.655 
 
42.17411
02443
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
LB
LB
0
5
51.625 
 
43.02436
02174
Krzysztof Tumielewicz
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
9
12
51.534 
 
44.02012
02071
Mirosław Jedynak
Marek Marciniak
LB
LB
2
2.5
51.533 
 
45.16731
16732
Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
WP
WP
2
2
51.173 
 
46.09464
15226
Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
LB
LB
3
1.5
50.932 
 
47.02316
09001
Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
LB
LB
5
3
50.761 
 
48.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
12
3
50.72  
 
49.02354
02387
Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
11
5
50.41  
 
50.05951
06003
Tadeusz Janiak
Robert Lewandowski
ZP
ZP
3
0
50.36  
 
51.02066
07926
Mateusz Magdoń
Maciej Wierzbicki
LB
LB
3
7
50.25  
 
52.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2
2
49.62  
 
53.01928
13084
Halina Baran
Łukasz Wieczorek
LB
LB
3
2.5
49.42  
 
54.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
2.5
2.5
49.21  
 
55.09990
 
Bogdan Hadryś
Zenon Hasiej
LB
-
2.5
0
48.98  
 
56.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2.5
1.5
48.98  
 
57.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
48.93  
 
58.11710
01536
Franciszek Miazga
Paweł Ofman
DS
LB
3
4
48.92  
 
59.01968
09356
Sławomir Drewalski
Agnieszka Ziomek
LB
LB
4
1.5
48.55  
 
60.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
5
4
48.35  
 
61.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
4
48.04  
 
62.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
48.01  
 
63.01943
02093
Kazimierz Brauer
Stanisław Owczarski
LB
LB
9
12
47.69  
 
64.02309
02423
Jan Kudyba
Halina Szajowska
LB
LB
4
3
47.64  
 
65.01936
11450
Władysław Biernat
Jolanta Ziarkowska
LB
LB
4
1.5
47.61  
 
66.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
4
2
47.39  
 
67.02094
02162
Romuald Paszkowski
Grzegorz Trojanowski
ZP
ZP
4
3
46.93  
 
68.02055
07917
Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
LB
LB
4
5
46.84  
 
69.01938
07906
Henryk Bogucki
Andrzej Parmonik
LB
LB
3
5
46.11  
 
70.11451
12987
Tomasz Baj
Witold Pietrzak
DS
LD
3
2
45.75  
 
71.01995
02058
Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
LB
LB
3
3
45.53  
 
72.05135
05225
Włodzimierz Kozicki
Jan Matuszewski
WP
WP
5
5
44.63  
 
73.06559
08999
Tadeusz Cymbalista
Stanisław Hapel
DS
DS
4
2.5
44.38  
 
74. 
17301
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
-
LB
0
0
44.00  
 
75.11293
05292
Radzisław Oczkowicz
Jan Olkowicz
WP
WP
3
4
43.96  
 
76.12914
12190
Łukasz Frąckowiak
Mateusz Rymarczyk
LB
LB
2
1.5
43.94  
 
77.02232
07909
Michał Cieplicki
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
4
43.86  
 
78. 
10972
Gąsiorowicz Henryk
Stefan Kozicz
-
LB
0
3
43.70  
 
79.07904
02092
Krzysztof Muszyński
Bolesław Onyszczuk
LB
LB
1.5
3
43.17  
 
80.12691
02417
Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
LB
LB
4
4
42.55  
 
81.17388
17389
Halina Grześkowiak
Zdzisława Krzyżańska
LB
LB
0
0
41.26  
 
82.09961
02288
Jerzy Adamczak
Krzysztof Kapturkiewicz
LB
LB
3
5
40.66  
 
83.01982
 
Andrzej Garczyński
Liskowiak Radek
LB
-
4
0
40.46  
 
84. 
15370
Kemuś Emilia
Edward Śniadecki
-
LB
0
1.5
40.35  
 
85.01663
 
Jerzy Strzemiecki
Kijak Tadeusz
LB
LB
3
1.5
38.95  
 
86.13082
02258
Krzysztof Bak
Stanisław Gromulski
LB
LB
1.5
3
38.79  
 
87.15687
10379
Mieczysław Kańdulski
Adam Łagowski
LB
LB
1.5
1.5
37.94  
 
88.17095
17094
Julia Franczyk
Sandra Wilcząb
LB
LB
0
0
37.34  
 
89.16571
16568
Bartosz Bilski
Kacper Rymarczyk
LB
LB
0.5
0.5
36.91  
 
90.17097
16572
Kacper Figura
Klaudia Galasińska
LB
LB
0
0.5
36.59  
 
91.17193
17194
Kacper Tanaś
Stanisław Zieliński
LB
LB
0
0
33.89  
 
92.07591
10533
Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
11
7
26.27  
 
93.10184
02285
Jerzy Bujko
Norbert Kaczmarek
LB
LB
1.5
3
17.66  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2928 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://w.jaom.pl/2015/milenium/#35

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-06 g.15:41:16 (0.3453/196) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.