Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3226/17495 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

25. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk
25. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk
sobota, 16 stycznia 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
12
13
61.06100II
II
2.06494
08931
Ryszard Bałuk
Andrzej Fengler
MA
MA
4
5
58.8391III
III
3.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
58.3384III
III
4.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
58.2777 
 
5.06539
09229
Robert Chmielak
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
5
4
57.7369 
 
6.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
56.5262 
 
7.10191
06721
Artur Duczmalewski
Edward Krusiewicz
MA
MA
3
7
56.1955 
 
8.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
MA
4
4
56.0548 
 
9.03892
03927
Marcin Piotrowski
Zbigniew Rychlik
KP
KP
5
4
55.9941 
 
10.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
4
1.5
55.9533 
 
11.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
9
7
55.0426 
 
12.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
1.5
12
54.7520 
 
13.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
5
54.0719 
 
14.06322
06338
Kazimierz Falkowski
Aleksander Marciniak
MA
MA
5
5
53.8818 
 
15.16879
15600
Piotr Kopko
Jacek Wróbel
MA
MA
1.5
1
53.5917 
 
16.06629
10563
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Klapper
MA
WP
17
3
53.4515 
 
17.06321
06337
Leszek Dzieńkowski
Jerzy Manecki
MA
MA
7
4
52.6514 
 
18.06355
05517
Lech Warwocki
Krzysztof Wośkowiak
LD
WP
7
5
52.2413 
 
19.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
5
3
51.6712 
 
20.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
51.0810 
 
21.10721
15595
Sławomir Czech
Maciej Dąbrowski
MA
MA
5
4
50.809 
 
22.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
DS
DS
3
13
50.518 
 
23.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
50.337 
 
24.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
MA
19
2.5
50.315 
 
25.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
2.5
2.5
50.224 
 
26.12046
03969
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
KP
KP
3
5
50.223 
 
27.16655
16455
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
1.5
1.5
49.872 
 
28.16229
16230
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
KP
KP
3
2.5
49.77  
 
29.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
0.5
1.5
49.32  
 
30.10023
06356
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
MA
MA
12
12
49.25  
 
31.10864
03733
Józef Adamski
Piotr Iwanus
KP
KP
4
5
49.08  
 
32.06342
17949
Piotr Nowak
Kazimierz Paczkowski
MA
MA
5
3
48.90  
 
33.11214
13910
Marek Kolasiński
Lesław Mandecki
MA
MA
3
3
48.79  
 
34.06488
06813
Wiesław Andruk
Krzysztof Najda
MA
MA
9
5
48.18  
 
35.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
48.11  
 
36.16886
13328
Dariusz Piotrkiewicz
Andrzej Sokołowski
MA
MA
1.5
2.5
47.37  
 
37.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
47.26  
 
38.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
MA
MA
5
5
47.06  
 
39.17362
17692
Jarek Markowski
Anna Nożyńska
MA
MA
1
0.5
46.67  
 
40.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
MA
7
5
46.52  
 
41.08300
08299
Renata Gawrońska
Tadeusz Gawroński
MA
MA
2
4
46.21  
 
42.03641
03790
Krzysztof Bielicki
Andrzej Kretkowski
KP
KP
3
3
46.03  
 
43.06335
15032
Bolesław Krzewski
Rafał Maszenda
MA
MA
9
2.5
45.93  
 
44.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
45.66  
 
45.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
1.5
3
45.63  
 
46.16412
14692
Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
LD
LD
1
1.5
45.36  
 
47.06320
14090
Władysław Dziachan
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
3
44.91  
 
48.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
1.5
44.58  
 
49.03648
16817
Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
KP
KP
5
1
44.51  
 
50.10022
10019
Piotr Urbański
Maryla Zdrojewska
MA
MA
3
2
44.46  
 
51.13903
13904
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
MA
MA
3
3
44.03  
 
52.06697
17453
Jarosław Kostrzewa
Ireneusz Saturski
PD
PD
9
1
41.12  
 
53.13939
13940
Zbigniew Dembiński
Andrzej Łukianiuk
MA
MA
2
2.5
36.84  
 
54.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
15
4
18.85  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1724 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2016/bielsk/W-bielsk.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-02-24 g.21:55:48 (0.2728/118) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.