Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3296/18004 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

36. Mityng Uznamski (OTP**)
OTP** Memoriał Andrzeja Krajewskiego
Świnoujście
niedziela, 1 maja 2016r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02103
02174
Zdzisław Pleskot
Wojciech Waszkowiak
ZP
LB
11
12
58.98100II
II
2.09387
08359
Cezary Jarmuł
Dariusz Piątek
ZP
ZP
7
4
58.3388III
III
3.05409
05491
Andrzej Spychała
Marek Wichtowski
WP
WP
4
5
57.6177III
III
4.05572
05988
Bogdan Białoszyński
Stanisław Kulesza
WP
ZP
5
11
57.4767 
 
5.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
4
5
57.4256 
 
6.05907
05939
Roman Chmielnicki
Stanisław Grzyb
ZP
ZP
3
5
56.2246 
 
7.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
56.1335 
 
8.06093
06130
Marian Siwy
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
11
4
55.6125 
 
9.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
55.1119 
 
10.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
54.9718 
 
11.05890
05527
Marek Banach
Janusz Wygowski
ZP
WP
5
9
54.5416 
 
12.14565
 
Daniel Fira
Vasil Valchew
ZP
BUL
3
6
54.4414 
 
13.09326
09392
Krzysztof Stypuła
Franciszek Wojniłko
ZP
ZP
9
5
54.0412 
 
14.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
7
53.6210 
 
15.09587
06139
Zbigniew Wiśniewski
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
3
3
53.509 
 
16.15074
 
Danuta Skowronek
Stefan Zylberstein
ZP
SWE
2
6
52.367 
 
17.01982
02057
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
LB
LB
4
5
51.935 
 
18.10104
13249
Ryszard Gaca
Krzysztof Małolepszy
ZP
ZP
4
3
51.503 
 
19.05957
16470
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
9
1
51.411 
 
20.10730
16139
Ryszard Pawłowski
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
5
2
50.62  
 
21.14834
14835
Roman Marczewski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
5
4
50.16  
 
22.06115
06148
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
7
50.07  
 
23.02262
13693
Zbigniew Halat
Curt Sjolin
LB
LB
12
2
49.38  
 
24.12007
08345
Henryk Cieśla
Piotr Czechowicz
ZP
WM
2.5
1.5
49.12  
 
25.02040
02102
Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
LB
LB
5
4
48.74  
 
26.09588
06001
Tadeusz Czajka
Tadeusz Leszczyński
ZP
ZP
2
4
48.69  
 
27.15267
09389
Lucjan Buława
Jan Damazyn
ZP
ZP
1.5
1.5
47.92  
 
28.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
46.51  
 
29.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
WP
9
4
46.42  
 
30. 
09388
Lars-Gunnar Andersson
Maciej Keller
SWE
ZP
6
2.5
45.64  
 
31. 
12346
Wojciech Felsztyński
Andrzej Włodarczak
NZ
LB
0
2
45.02  
 
32.17230
 
Krzysztof Bonowicz
Dobrosława Derwojed
KP
NZ
1
0
43.51  
 
33.14503
 
Ryszard Kowalski
Lucjan Marchewka
ZP
NZ
1
0
43.03  
 
34.08343
08336
Andrzej Gil
Stanisław Jackowski
ZP
ZP
4
3
43.03  
 
35.16173
10651
Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
0.5
1.5
39.23  
 
36.17228
10469
Mirosław Derwojed
Grzegorz Gralik
KP
KP
1
3
35.41  
 
37. 
 
Jakub Jetka
Mariusz Kuźma
NZ
NZ
0
0
32.12  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1216 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.18:28:20 (0.2587/86) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.