Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3207/18333 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2015/2016
Ekstraklasa 2015/16 m. 1-6,12-14
piątek, 1 stycznia 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna ks*
1.04762Konrad AraszkiewiczWP191850CONNECTOR PoznańI
2.03633Mariusz ArutiuniancKP13924Konkret Chełmno 
3.08294Mariusz BartkowskiSW151450SPS CONSTRUCTION KIELCE. 
4.04531Marek BarylewskiWP18954RAL Poznań 
5.08312Piotr BizońWP191850CONNECTOR PoznańI
6.04535Dariusz BoguckiPM131550ANDRZEJKI Gdańsk 
7.08117Grażyna BrewiakPM19323ANDRZEJKI Gdańsk 
8.07291Krzysztof BurasKP242000Konkret ChełmnoM
9.04212Mirosław CichockiWM191400SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
10.06551Jacek CiechomskiSW191450SPS CONSTRUCTION KIELCE. 
11.06554Jarosław CieślakWP171400CONSUS KaliszI
12.04563Ireneusz DzikowskiPM181421ANDRZEJKI Gdańsk 
13.05611Dominik FilipowiczWP181400CONSUS KaliszI
14.08243Jacek GackowskiKP11924Konkret Chełmno 
15.08203Wojciech GawełMA172100Bridge24.plM
16.08513Piotr GawryśDS241710AZS Wratislavia IMM
17.04250Bogusław GierulskiWP211600RAL Poznań 
18.13709Grzegorz GłasekSW51450SPS CONSTRUCTION KIELCE. 
19.01318Stanisław GołębiowskiDS242250AZS Wratislavia IMM
20.15621Tomasz GotardPM191098ANDRZEJKI Gdańsk 
21.01807Roman GrzelakDS131080AZS Wratislavia I 
22.04588Sławomir HenclikPM181550ANDRZEJKI Gdańsk 
23.01347Piotr IlczukWP181900CONSUS KaliszI
24.05056Rafał JagniewskiMA212100Bridge24.plM
25.04108Przemysław JaniszewskiWM211368SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
26.07796Marek JeleniewskiWM17912SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
27.06648Piotr JurekMA18735Bridge24.pl 
28.05097Janusz KalidaWP5137RAL Poznań 
29.06658Jacek KalitaKP242000Konkret ChełmnoM
30.09138Danuta KazmuchaWP15436CONNECTOR Poznań 
31.04303Roman KierznowskiWM21391SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
32.06680Julian KlukowskiWP24954RAL Poznań 
33.12197Michał KlukowskiDS242250AZS Wratislavia IMM
34.01385Tomasz KlukowskiDS9900AZS Wratislavia I 
35.06706Apolinary KowalskiWP241430RAL Poznań 
36.08195Dariusz KowalskiWP211850CONNECTOR PoznańI
37.04802Cezary KrzemińskiWP18954RAL Poznań 
38.01831Marian KupnickiWP171400CONSUS KaliszI
39.05176Michał KwiecieńDS242250AZS Wratislavia IMM
40.01840Leszek MajdańskiWP151300CONSUS KaliszI
41.05708Janusz MakarukWP171600CONSUS KaliszI
42.04643Bogdan MałyszPM18130ANDRZEJKI Gdańsk 
43.03844Marcin MazurkiewiczKP24718Konkret Chełmno 
44.10095Paweł MiechowiczLB132453Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
45.06341Grzegorz NarkiewiczKP242000Konkret ChełmnoM
46.06815Piotr NawrockiMA152100Bridge24.plM
47.05732Paweł NiedzielskiWP181600CONSUS KaliszI
48.14728Kamil NowakLB72500Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
49.04662Michał NowosadzkiKP242000Konkret ChełmnoM
50.07827Lech OhryskoWM17912SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
51.01539Wojciech OlańskiWP211090RAL Poznań 
52.04665Kazimierz OmernikPM191550ANDRZEJKI Gdańsk 
53.04405Krzysztof PikusWM191238SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
54.02970Marcin PiwowarczykSW12484SPS CONSTRUCTION KIELCE. 
55.06873Mariusz PuczyńskiWP211850CONNECTOR PoznańI
56.04431Zbigniew RogowskiWM18456SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
57.06887Jacek RomańskiDS241260AZS Wratislavia IMM
58.05363Jerzy RussyanWP211022RAL Poznań 
59.02121Ryszard SakowiczLB152500Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
60.05374Cezary SerekWP131850CONNECTOR PoznańI
61.04699Krzysztof SikorskiPM181550ANDRZEJKI Gdańsk 
62.04451Jerzy SkrzypczakWP211600RAL Poznań 
63.01661Włodzimierz StarkowskiWP241633CONNECTOR PoznańI
64.02806Wojciech StrzemeckiWM191238SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
65.06954Adam SuwikSW181450SPS CONSTRUCTION KIELCE. 
66.03960Radosław SzczepańskiLB182359Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
67.04842Leszek SztyrakWM191400SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
68.07849Bogdan SzulejewskiDS18360AZS Wratislavia I 
69.03978Jarosław ŚmieszekKP15924Konkret Chełmno 
70.06973Piotr TuszyńskiLB242500Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
71.02827Marek UrbańskiLB11850Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin 
72.07242Vytautas VainikonisWP151090RAL Poznań 
73.05856Piotr WalczakWP211900CONSUS KaliszI
74.04735Wacław WejknisPM151163ANDRZEJKI Gdańsk 
75.04740Piotr WiankowskiMA152100Bridge24.plM
76.07431Marek WitekLB211793Latteria Tinis-Steinpol 1 RzepinMM
77.09755Łukasz WitkowskiSW111312SPS CONSTRUCTION KIELCE. 
78.09550Jakub WojcieszekMA15735Bridge24.pl 
79.05519Marcin WoźniakWP7653CONNECTOR Poznań 
80.04022Adam WujkówKP151642Konkret ChełmnoM
81.08313Adam WyszyńskiSW111312SPS CONSTRUCTION KIELCE. 
82.04751Andrzej ZaleskiPM7259ANDRZEJKI Gdańsk 
83.07025Jerzy ZarembaWP21800CONSUS Kalisz 
84.08158Piotr ZatorskiDS192250AZS Wratislavia IMM
85.11319Przemysław ZawadaWM151238SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo 
86.07044Piotr ŻakWP19800CONSUS Kalisz 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 119225 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-07 g.02:16:49 (0.1904/96) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.