Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3337/18411 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (10)
III KTP GPP BUDIMEX - w Olsztynie
sobota, 25 czerwca 2016r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
64.37227I
I
2.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
15
24
60.49215II
II
3.06327
11600
Paweł Górmiński
Jarosław Stach
MA
MA
5
7
60.47203II
II
4.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
15
60.44193III
III
5.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
12
13
59.10183III
III
6.08899
08158
Marcin Osmański
Piotr Zatorski
PM
DS
4
19
58.35173III
III
7.06648
05423
Piotr Jurek
Jeremi Stępiński
MA
MA
18
19
58.18164 
 
8.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
KP
5
24
57.81154 
 
9.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
15
57.80144 
 
10.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
57.15134 
 
11.05084
04303
Tadeusz Kaczanowski
Roman Kierznowski
WP
WM
19
21
56.97124 
 
12.12152
12154
Marcin Bojarski
Mateusz Sobczak
MP
DS
5
7
56.48115 
 
13.14157
14156
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
2.5
2
55.79105 
 
14.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
5
7
55.4895 
 
15.06721
13622
Edward Krusiewicz
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
7
4
55.3785 
 
16.04108
07849
Przemysław Janiszewski
Bogdan Szulejewski
WM
DS
21
18
55.3375 
 
17.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2
55.2866 
 
18.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
55.2756 
 
19.04198
09550
Adolf Bocheński
Jakub Wojcieszek
WM
MA
12
15
55.1446 
 
20.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
13
7
54.3644 
 
21.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
MA
19
3
54.0943 
 
22.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
53.8741 
 
23.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
53.8039 
 
24.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
3
53.7637 
 
25.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
53.4336 
 
26.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
53.1634 
 
27. 
 
Egidijus Petryla
Nele Petryliene
-
LTU
6
6
52.8932 
 
28.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
13
13
52.8131 
 
29.04783
12983
Michał Górski
Janusz Kobylarski
PM
PM
9
4
52.7429 
 
30.03633
03960
Mariusz Arutiunianc
Radosław Szczepański
KP
LB
13
18
52.6227 
 
31.17155
17361
Sławomir Bąk
Marta Makarewicz
MA
MA
2.5
2
52.4426 
 
32.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
9
52.4024 
 
33.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
5
9
52.3422 
 
34.06776
04399
Janusz Maliszewski
Tomasz Patalan
LU
WM
9
3
52.1821 
 
35.11550
12123
Piotr Marcinowski
Mateusz Stępiński
DS
MA
7
7
52.1319 
 
36.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
4
4
51.8717 
 
37.04242
04365
Andrzej Fronczak
Krzysztof Michalczyk
WM
WM
18
12
51.8316 
 
38.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
51.6914 
 
39.04360
09037
Mirosław Makatrewicz
Mirosław Roesler
WM
WM
13
11
51.5712 
 
40.14525
06923
Przemysław Kurzak
Jacek Sikora
MP
PM
2
4
51.5111 
 
41.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
2.5
5
51.509 
 
42.12455
11610
Piotr Nauman
Paweł Starnawski
MA
MA
4
5
51.467 
 
43.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
1.5
4
51.406 
 
44.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WM
WM
17
17
50.934 
 
45.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
WP
LD
17
7
50.832 
 
46.15595
10054
Maciej Dąbrowski
Andrzej Jaszczak
MA
ZP
5
15
50.50  
 
47.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
50.27  
 
48.04797
03498
Ryszard Konopka
Zbigniew Słaby
PM
SL
12
5
50.26  
 
49.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
18
50.22  
 
50.04531
04707
Marek Barylewski
Mirosław Szaliński
WP
PM
18
12
49.93  
 
51.08094
04696
Zdzisław Jędrzejczak
Antoni Sękowski
PM
PM
4
18
49.87  
 
52.08592
04497
Jerzy Uscki
Mirosław Wilga
WM
WM
1.5
5
49.26  
 
53.06526
14885
Waldemar Burakowski
Marcin Dobrowolski
MA
MA
15
4
49.21  
 
54.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
49.09  
 
55.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
11
48.93  
 
56.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
3
48.87  
 
57.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
48.80  
 
58.16716
13882
Lena Ostrowska
Agnieszka Sławenta
MA
PM
2
4
48.74  
 
59.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
48.44  
 
60.10721
12272
Sławomir Czech
Anna Makarewicz
MA
DS
5
3
48.27  
 
61.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
47.62  
 
62.15059
03638
Agata Chojnicka
Kamil Puczyłowski
PM
WM
2.5
0.5
46.77  
 
63.04203
04342
Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
WM
WM
13
7
46.65  
 
64.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
9
46.47  
 
65.06488
11591
Wiesław Andruk
Tadeusz Bożek
MA
MA
9
5
46.43  
 
66.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WM
WM
19
15
46.30  
 
67.11092
05111
Tytus Bisping
Wit Klapper
MP
SL
5
21
45.69  
 
68.04229
04294
Mirosław Doroszuk
Józef Kamiński
WM
WM
9
7
45.51  
 
69.04078
06306
Jan Gardocki
Kazimierz Wielechowski
PD
MA
7
12
45.34  
 
70.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
45.01  
 
71.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
44.89  
 
72.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.58  
 
73.04195
04546
Filip Bieńkowski
Andrzej Daszczuk
WM
WM
5
4
43.98  
 
74.04829
06903
Marek Pietrzak
Józef Rzepka
PM
LD
4
5
43.96  
 
75. 
 
Virginijus Kartanas
Remigijus Mackus
LTU
-
6
6
43.88  
 
76.17395
16455
Paweł Antosik
Jerzy Znajdek
LD
LD
1
1.5
43.77  
 
77.14401
04469
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
3
5
43.75  
 
78.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
43.69  
 
79.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2
5
43.36  
 
80.07052
09357
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
MA
MA
11
7
43.14  
 
81.03529
03562
Jacek Szczerbowski
Jerzy Ujma
OP
OP
7
12
42.84  
 
82.09238
10247
Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
WM
WM
4
7
41.76  
 
83.04400
04489
Jerzy Bludau
Paweł Turlejski
WM
WM
3
3
41.44  
 
84.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
41.03  
 
85.04284
04328
Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
WM
WM
12
12
40.65  
 
86.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
39.91  
 
87.04183
04171
Janina Biała
Czesław Wojniusz
WM
WM
1.5
2.5
38.53  
 
88.04186
15195
Janina Bakuła
Wiesław Podlecki
WM
WM
5
2
37.29  
 
89.04197
04296
Wojciech Bobrek
Ryszard Karp
WM
WM
12
9
34.96  
 
90.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
4
5
27.21  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6320 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.19:10:44 (0.2725/190) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.