Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3340/18509 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres "Sława"
Turniej Kongresowy K11
sobota, 9 lipca 2016r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13074
12154
Maciej Grabiec
Mateusz Sobczak
MP
DS
5
7
66.125930III
III
2.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
DS
MA
24
13
62.685427III
III
3.06526
06689
Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
MA
MA
15
13
60.255025 
 
4.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
19
5
60.134724 
 
5.02219
05282
Beata Bojarska
Jerzy Nowak
WP
WP
5
12
59.834322 
 
6.01291
01718
Krzysztof Dziekański
Bogumił Wegner
DS
DS
12
12
59.373920 
 
7.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
59.273518 
 
8.10043
10570
Łukasz Kalbarczyk
Wojciech Kaźmierczak
MA
LD
5
12
57.113116 
 
9.02223
02434
Piotr Brzeziński
Jerzy Trembowski
LB
LB
12
11
57.022714 
 
10.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WP
WP
3
12
56.192312 
 
11.15595
09835
Maciej Dąbrowski
Tomasz Kłys
MA
SL
5
4
56.001910 
 
12.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
55.59158 
 
13.01361
01385
Tomasz Jaworski
Tomasz Klukowski
DS
DS
9
9
55.28126 
 
14.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
9
24
55.12116 
 
15.01019
07431
Andrzej Byzdra
Marek Witek
PK
LB
5
21
54.83116 
 
16.01373
01508
Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Molenda
DS
DS
12
9
54.67105 
 
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
4
53.3995 
 
18.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
53.3895 
 
19.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
WP
4
4
53.2784 
 
20.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
LB
WM
7
15
52.9674 
 
21.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
SW
MA
19
7
52.8974 
 
22.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
52.6863 
 
23.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
52.1153 
 
24.06488
07190
Wiesław Andruk
Paweł Chindelewicz
MA
PM
9
12
52.0553 
 
25.02213
02346
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
LB
LB
5
5
51.7842 
 
26.07140
02447
Jerzy Ignyś
Tadeusz Wolniczak
LB
LB
5
5
51.7432 
 
27.01224
10472
Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
DS
DS
13
4
50.8132 
 
28.10576
02310
Ryszard Beleć
Zdzisław Kulesza
LB
LB
3
9
50.2021 
 
29.02398
02399
Sławomir Rutecki
Jerzy Ryndak
LB
LB
7
5
50.1111 
 
30.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
7
7
49.7511 
 
31.02262
03861
Zbigniew Halat
Leszek Moszczyński
LB
KP
12
7
49.74   
 
32.01347
01693
Piotr Ilczuk
Maciej Terpiłowski
WP
DS
18
5
49.73   
 
33.12320
14845
Zofia Bałdysz
Robert Krawczyk
WP
PM
3
4
49.34   
 
34.02249
02365
Florian Fabiś
Jan Obuchowicz
LB
LB
5
9
48.80   
 
35.02228
02417
Olgierd Chmielewski
Jan Stoklasek
LB
LB
2.5
4
48.66   
 
36.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
KP
2.5
1
48.40   
 
37.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
5
13
47.89   
 
38.16645
17167
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
2.5
2
47.51   
 
39.02057
11519
Radosław Liskowiak
Bożena Rakuzy
LB
DS
5
2
47.39   
 
40.05059
08769
Stanisław Janik
Sławomir Piechocki
LB
LB
12
7
46.98   
 
41. 
15616
Eugeniusz Pogodziński
Ralf Wollenberg
-
LB
0
1
46.69   
 
42.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
46.58   
 
43.15615
15617
Waldemar Pietrasiewicz
Matthias Stenneken
LB
LB
2
1
46.33   
 
44. 
 
Romuald Arndt
Gerard Langenmayr
-
GER
0
6
46.21   
 
45.09594
01713
Ewa Dziekańska
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
5
45.28   
 
46.15614
 
Bernd Gahntz
Ralph Vitters
LB
GER
0.5
6
44.77   
 
47.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
5
12
44.69   
 
48.12871
16699
Rafał Molenda
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2.5
2
44.68   
 
49.01217
11666
Krystyna Augustyniak
Zbigniew Stachniuk
DS
MA
3
1.5
44.15   
 
50.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
0
0
43.73   
 
51.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
7
43.54   
 
52.15292
14000
Maja Mrozek
Łukasz Pląder
MP
MP
2
3
42.40   
 
53.02234
02305
Piotr Ciesielski
Henryk Krzymiński
LB
LB
3
4
42.37   
 
54.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
42.09   
 
55.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
41.86   
 
56.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
MP
12
5
41.56   
 
57.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2
2
40.80   
 
58.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
39.55   
 
59. 
 
Jadwiga Pętlak
Andrzej Wojciuszkiewicz
-
-
0
0
37.59   
 
60.15388
15389
Marcin Witkowski
Mateusz Witkowski
DS
DS
0
0
34.64   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1112 punktów PKL, w tym 578 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2016

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-22 g.02:59:29 (0.2557/130) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.