Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3637/20299 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XXVI. Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa
GPW Par
sobota, 10 czerwca 2017r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05615
07542
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
MA
LU
13
7
68.30100II
II
2.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
62.9693III
III
3.08769
05548
Sławomir Piechocki
Janusz Zwierzyński
LB
WP
9
11
61.9286III
III
4.05282
05352
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
5
60.5081 
 
5.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
58.9775 
 
6.05291
05367
Ryszard Olenderek
Zbigniew Sabała
WP
WP
12
12
58.6369 
 
7.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
DS
DS
3
9
57.9463 
 
8.17983
09006
John Catlow
Adam Peszke
WP
WP
1.5
4
57.9457 
 
9.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
56.2351 
 
10.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
4
5
56.1345 
 
11.01288
15519
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
DS
DS
12
5
55.0239 
 
12.01381
13828
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
DS
DS
9
5
54.9433 
 
13.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
4
54.5128 
 
14.01437
01599
Zdzisław Kunc
Maciej Rochowicz
DS
DS
11
5
54.4722 
 
15.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
54.1220 
 
16.07080
09096
Tomasz Freitag
Piotr Kobyłka
WP
WP
5
4
53.9719 
 
17.15043
15044
Justyna Łaniewska
Piotr Surdyk
WP
WP
1.5
2.5
53.6818 
 
18.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
53.6217 
 
19.04948
05203
Grzegorz Dembiński
Sławomir Maciejewski
WP
WP
7
5
53.6116 
 
20.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
LB
OP
5
4
53.3715 
 
21.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
13
53.2414 
 
22.12139
05115
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
DS
DS
3
2.5
52.9713 
 
23.05021
10393
Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
WP
WP
3
0.5
52.7412 
 
24.08188
16699
Robert Księżopolski
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
4
2.5
52.6611 
 
25.01311
01674
Jerzy Gładysz
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
12
11
52.4610 
 
26.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
3
5
52.369 
 
27.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
52.328 
 
28.06041
05438
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
WP
WP
11
5
52.277 
 
29.05605
15768
Stanisław Dyl
Krzysztof Wiesiołek
WP
WP
5
2
51.656 
 
30.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
51.585 
 
31.14714
18323
Krzysztof Han
Jan Szynczewski
LD
LD
2
0
51.294 
 
32.01478
13122
Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
DS
DS
4
2.5
50.783 
 
33.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
50.652 
 
34.11423
05246
Krzysztof Buzała
Zofia Mikołajczyk
LD
WP
4
4
50.54  
 
35.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
9
50.53  
 
36.05585
15649
Stanisław Ciach
Janusz Kuśmierczyk
OP
OP
4
2.5
50.24  
 
37.01804
01868
Czesław Grądys
Włodzimierz Pocztowski
OP
OP
2.5
7
49.68  
 
38.05637
13658
Marian Jakubowski
Józef Wojtal
LD
LD
4
2.5
48.65  
 
39.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
48.63  
 
40.05170
05280
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
WP
WP
12
4
48.59  
 
41.09595
01632
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
DS
DS
4
5
48.09  
 
42.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
47.84  
 
43.01269
01408
Aleksander Czajka
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
7
5
47.76  
 
44.05333
05494
Mirosław Powązka
Grzegorz Więcek
DS
DS
3
3
47.60  
 
45.16986
16987
Jerzy Dubanowicz
Henryk Urbański
WP
WP
0.5
0.5
47.27  
 
46.11424
17508
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
WP
WP
4
1.5
47.23  
 
47.03405
16807
Janusz Paliwoda
Dariusz Sołtysik
SL
SL
4
1.5
47.20  
 
48.01402
14454
Lech Kostecki
Marcin Motykiewicz
DS
DS
5
3
47.11  
 
49.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
1.5
2
45.16  
 
50.15126
12382
Adam Adamski
Zygmunt Adamski
DS
DS
1
2
45.07  
 
51.13638
18072
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Olejnik
LD
LD
2
1
45.01  
 
52.01891
15866
Gerard Szweda
Roman Wąchała
OP
OP
3
1.5
44.56  
 
53.12366
05531
Andrzej Wójtowicz
Zdzisława Zabłocka
DS
DS
2
2.5
44.34  
 
54.17019
01664
Janusz Kowalski
Andrzej Suchodolski
DS
DS
1.5
4
44.12  
 
55.05700
05768
Mieczysław Magott
Paweł Piktus
OP
OP
3
3
44.04  
 
56.09592
01484
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
DS
DS
3
5
43.99  
 
57.09984
04988
Stanisław Adamek
Marian Gasztych
WP
WP
1.5
3
43.49  
 
58.18207
11562
Antoni Jabłoński
Kazimierz Wojajczyk
LD
LD
0.5
2.5
43.08  
 
59.07643
17483
Mieczysław Frąckowiak
Daniel Mrugała
WP
WP
3
0.5
43.00  
 
60.04958
05289
Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
DS
DS
3
3
42.55  
 
61.13603
09782
Paweł Galuba
Jacek Śmiatacz
DS
DS
1
1.5
41.29  
 
62.01785
15865
Tomasz Baranowski
Krystyna Wąchała
OP
OP
5
2
41.15  
 
63.08177
01457
Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
DS
DS
4
7
38.78  
 
64.01556
10318
Jan Pawlikaniec
Barbara Radomska
LB
DS
5
3
38.31  
 
65.18713
 
Jacek Jasiński
Dominik Łukasiewicz
WP
NZ
0
0
36.03  
 
66.18711
18709
Kacper Kasprzak
Albert Wojda
WP
WP
0
0
31.43  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2102 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.wlkp.pl/w/2017/GPW/ost170610/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-02 g.20:43:29 (0.8177/142) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.