Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4058/22752 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

60. Mityng Bursztynowy (OTP**)
OTP** BURSZYNOWY
Szczecin, 29 września 2018 roku
niedziela, 30 września 2018r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
4
62.36100II
II
2.05059
03861
Stanisław Janik
Leszek Moszczyński
LB
KP
13
7
59.6392III
III
3.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
19
18
58.7286III
III
4.06067
09394
Julian Pisarek
Marek Siech
ZP
ZP
13
5
58.6679 
 
5.12269
05348
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
11
58.1873 
 
6.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
58.0967 
 
7.05973
06079
Ryszard Kłosiński
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
7
57.4861 
 
8.05920
01967
Andrzej Dębowski
Aleksander Downar-Zapolski
ZP
ZP
12
7
57.0654 
 
9.16470
06080
Agata Pyclik-Chojenka
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
2
12
56.8748 
 
10.05989
06112
Jerzy Kullass
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
56.3942 
 
11.14369
08348
Józef Klimowski
Piotr Wilczok
ZP
ZP
4
3
56.3336 
 
12.15615
 
Waldemar Pietrasiewicz
Eugeniusz Pogodziński
LB
NZ
2
0
55.9029 
 
13.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
5
11
55.7923 
 
14.09387
05954
Cezary Jarmuł
Aleksander Jasiukiewicz
ZP
ZP
7
2
55.7420 
 
15.02103
06120
Zdzisław Pleskot
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
11
5
54.7519 
 
16.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2.5
54.1518 
 
17.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
3
7
53.7917 
 
18.14145
11444
Katarzyna Abratkiewicz
Grzegorz Adamski
ZP
ZP
2.5
4
53.7216 
 
19.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
53.4914 
 
20.06097
06152
Jerzy Stańczyk
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
5
7
52.8913 
 
21.02099
02163
Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
52.4812 
 
22.06128
06129
Andrzej Wasylko
Piotr Wasylko
ZP
ZP
7
12
52.4111 
 
23.06051
12872
Marek Ostrowski
Stefan Samól
ZP
WP
7
3
52.3710 
 
24.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
4
2
52.339 
 
25.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
52.068 
 
26. 
 
Felix Bahr
Wolfgang Liss
GER
GER
6
6
51.627 
 
27.05900
06115
Lechosław Błaziński
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
7
51.046 
 
28.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
50.725 
 
29.05929
06093
Eugeniusz Frasoński
Marian Siwy
ZP
ZP
7
11
50.464 
 
30.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
5
5
50.413 
 
31.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
50.312 
 
32.06033
06151
Włodzimierz Mysłek
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
5
9
50.27  
 
33.16172
06048
Jan Bielejewski
Roman Olszewski
ZP
ZP
2.5
3
49.89  
 
34.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
MA
ZP
4
3
49.54  
 
35. 
15614
Phillip Calder
Bernd Gahntz
GER
LB
6
0.5
49.50  
 
36.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
48.52  
 
37.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
4
3
48.45  
 
38.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
4
47.56  
 
39.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
4
5
47.27  
 
40.15104
06088
Jacek Reszczyński
Zbigniew Sękowski
ZP
ZP
1.5
3
46.67  
 
41.06125
14368
Ryszard Urbański
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
5
3
46.65  
 
42.05935
10401
Longin Graczkowski
Marek Szabałowski
ZP
ZP
5
2.5
46.60  
 
43.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
3
46.59  
 
44.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
46.34  
 
45.14175
04829
Andrzej Jabłoński
Marek Pietrzak
ZP
PM
4
4
46.01  
 
46.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
45.86  
 
47.11489
15084
Wojciech Abratkiewicz
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
2.5
2.5
45.58  
 
48.02115
13693
Czesław Rekret
Curt Sjolin
LB
LB
4
2
45.41  
 
49.02000
02174
Janusz Hliwa
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
7
12
45.35  
 
50. 
 
Jakub Dobrowolski
Szymon Maliszewski
NZ
NZ
0
0
44.36  
 
51. 
 
Lars-Eric Moberg
Galina Nillsson
SWE
SWE
6
6
43.80  
 
52.15105
11490
Waldemar Folbrycht
Mieczysław Manik
ZP
ZP
2
2.5
43.76  
 
53.14205
17707
Bartosz Muszyński
Jacek Wojtecki
ZP
ZP
1
1
43.68  
 
54.08847
08346
Marek Tuziemski
Piotr Węgrzyn
ZP
ZP
3
3
42.88  
 
55.17274
16159
Marcin Dziembor
Radosław Maćczak
ZP
ZP
1.5
2
41.88  
 
56.03135
03134
Andrzej Filas
Halina Jabłońska-Filas
ZP
ZP
3
2.5
41.84  
 
57. 
 
Daniel Josch
Mieke Plath
GER
GER
6
6
41.82  
 
58.06023
02137
Andrzej Matysek
Zygmunt Stachowiak
ZP
ZP
3
9
40.48  
 
59.16179
18206
Rafał Kowalczyk
Sławomir Pudlis
ZP
ZP
2
1
39.97  
 
60.01958
06003
Andrzej Czernow
Robert Lewandowski
ZP
ZP
3
2
39.57  
 
61.02013
07891
Andrzej Jeleniewski
Piotr Klimacki
ZP
ZP
18
18
37.05  
 
62.15625
16823
Maryla Nakoneczna
Jan Włoszek
ZP
ZP
1.5
1
36.51  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1968 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-16 g.17:26:13 (0.3209/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.